SEAT Відгуки про SEAT 124

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 598 відгуків про SEAT
  • SEAT Ibiza 2014

SEAT Ibiza 2014

SEAT Ibiza 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

225 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Проїздив на seat рік тому приблизо .Брав з пробігом 215тис. , так як двигун 1.2тд ,то сказали що до 300тис +- і потрібно робити кап ремонт або заміняти , так як у данного двигуна пробіг загальний не великий йде .Це не перше моє авто, але з данна модель сподобалась Двигун чудово тягне ,набирав максимальну швидкість 175 км/год .Добре тримається дороги .За рік проїхав 17000 тис км , за цей період замінив лише рульову тягу.Запчастини на авто не дорогі. .Рекомендую особливо для тих ,хто бере собі перше авто .Із недоліків -шумоізоляція,і мало місця заду пасажирам .Розхід був по місту -7 л .По трасі якщо швидкість 100-110 і не топити то 4.5 л , при швидкості 120-130 якщо вжимати при обгонах то розхід був 5.5 л. Коробка звичайна 5ти ступка високооборотиста , при швидкості 140км /год тахометр показував 2800 обертів. Авто задоволений.

Влад

Відгуки про моделі Сеат

Хочете придбати Сеат 124 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про SEAT 124 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Сеат 124 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.