РУТА 1 відгук про РУТА 25 2019 року

Погано
1.2
    2.0

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника

Дивитися всі вживані РУТА 25 2019
  • Погано
    1.2
РУТА 25 2019

РУТА 25 2019

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

100 тис.км 25 л / 100 км Комерційні перевезення

Машиною назвати це диво не можна! на цю модель встановлено най примхливіший малоресурсний двигун, який не задовільняє потреби цього "автобуса".підвіска автомобіля не витримує навантаження, ресори замінюємо чи не кожен місяць!
про передню незалежну підвіску я навіть говорити не хочу! З простої та надійної машини зробили примхливе та не надійне г. Про сам сарай можу сказати що це не автобус і навіть не скотовоз ! Дах у рути протікає з перших днів! каркас наглухо приварений до рами і через це вся конструкція тріскається і розривається! герметик на стиках відстає! Не зрозуміло за що заплачені гроші! НЕ АВТОБУС А ПРОСТО ЗНУЩАННЯ З ВОДІЄМ ТА ПАСАЖИРАМИ!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 4 відгука про РУТА
РУТА Рута 25 2009

РУТА Рута 25 2009

якість збірки

Виталик в принцепе прав. У меня в точности так же. НО! Что вы хотели от газели!? За такие деньги. Головку правда я не делал хотя уже 120000т.км. Если хочешь ездить и не ломатся возьми спринтера с салона. Для работы рута очень даже не плохая, два года у меня каждый день по 250км наматывает.

Відгуки про моделі РУТА

Відгуки про РУТА 25 по рокам