Відгук про Rover 75 1999

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Більше 5 років Час володіння

дорожній просвіт

Легендарний британець. Це автомобіль в якого закохуєшся із першого погляду.Не дивлячись на те ,що автомобілю вже 20 років - але їдучу на ньому по вулицях міста-відчуваєш зацікавлені погляди інших людей. ТАК-це РОВЕР 75. Я володію саме цим автомобілем із грудня 2013 року.Автомобіль я побачив на продажі в Німеччині .Ним володіла старша пані ,а тому я є 2 реальним власником.За весь період часу я не мав з ним жодних проблем.Мотор в мене 1.8 звичайний бензин,не турбований.Світлий велюровий салон відразу припав до душі,як то кажуть з першого погляду.Із запчастинами до авто немає жодних проблем.Служить автомобіль реально вірою і правдою ,а комфорту від їзди на ньому ОДНОЗНАЧНО можуть позаздрити навіть нові автомобілі. За 10 років було багато чого замінено і проведено ремонт : -ремонт двигуна,заміна прокладки ГБЦ . - замінена водяна помпа,роліки, ремені -замінені задні амортизатори і задні опорні підшипники -замінені всі 4 підшипники в ступицях -замінений правий ШРУС граната,привід -2 ричага передні,сайлентблоки -рульова рейка колонкав зборі -замінені практично всі елементи щеплення/ головний циліндр,вижимний підшипник,диск щеплення,корзина -стойки стабілізатора -радіатор кондиціонера Стан лакофарбового покриття теж дуже позитивновразив:машина не фарбована,в ДТП не була,а претензій до зовнішнього вигляду немає. Одним словом КОРОЛІВСЬКА БРИТАНСЬКА ЯКІСТЬ НА РОКИ. Якщо автомобіль дійсно коханий у господарів,то він служить вірою і правдою,не дивлячись на його вік.

Інші відгуки Rover 75

Відгук про Rover 75 1999 роки