465 відгуків про Renault 2013 року

Мої відгуки →
дорожній просвіт
Перший власник 190 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Хороший вместительный и надежный автомобиль! Может смело претендовать на авто универсал самых больших размеров, с максимально вместительным багажником. Лагуна на 1,5 дизеле очень экономичное авто в каком стиле вождения вы бы не ездили больше чем 7 литров по городу расход топлива не показывает. По обслуживанию Лагуна и Меган линейки Рено практически одинаковые, неприхотливое и недорогое в общем авто. Хорошо подходит для наших дорог, ходовая сбитая и крепкая. И в тоже время ездить на длительные расстояния большой семьей очень удобно и комфортно. Места в салоне хватает для пассажиров с любым ростом и весом. Багажник неимоверно большой и вместительный можно положить практически все. Управляемость, динамика на хорошем уровне для такого двигателя. Тормоза работают превосходно. Дизайн авто дело вкуса для каждого индивидуально, но мне лично НРАВИТСЯ! Отделочные материалы салона конечно не как в бизнес классе, но вполне сносно для такого авто, все крепко, надежно и находится на своих местах. Двигатель надежный, ломается очень редко. Но нужно заправлять нормальным дизелем из заправок, а не слитым из Тепловозов. Масло желательно менять каждые 10 тыс. км. Коробка автомат отлично выхаживает по 300 - 400 тыс. км. В ней масло нужно менять каждые 60 - 80 тыс. км. В целом авто подходит для большой и дружной семьи которые любят путешествовать и ездить на отдых на длительные расстояния. Рено Лагуна Рекомендую!!! Кто ценит и любит линейку Рено!
Эдуард Юрьевич Попов27 лютого 2021
Дивитись ще 327 відгуків про Renault Laguna →

динаміка, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Класне авто! Жодного разу не підвело. Розхід чудовий. Салон просторий. Багажник великий
Сергій23 лютого 2021

якість матеріалів, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Комфортний автомобіль з невеликою витратою палива, не дорогий в обслуговуванні заміна масла у двигуні фільтра салону та повітряного, обійшлась 950-грн. Якщо самому замінити, на СТО +250-грн. Авто для не великої сім\'ї, в кузові хетчбек без проблем поміщався ящик з інструментами, валіза ключів санки
sasha18 лютого 2021

дорожній просвіт
  • 5 Ціна
Автомобиль отличный! Шумоизоляция отлично, скорости не ощущается в салоне хоть 90 хоть 130 ощущение одинаковые, экономичность, комфорт, вместительный салон у меня 120кг Мне удобно и комфортно, один момент обратите внимание на электронный ручник, изучите этот вопрос покупаю данный автомобиль, Ютуб вам в помощь, а вообще все проблемы решаются просто! Отличный автомобиль!
Дмитрий Афоненко28 січня 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
якість матеріалів, якість збірки
240 тис.км 6.5 л / 100 км
  • 5 Ціна
Величезний багажник в кузові універсал. Досить економічний дизель як для такої немалої автівки. Комфортна і практична. Є дрібні нюанси по збірці і якості деяких елементів, але це все перекривається ціною на авто і його утримання, комфортом і економним двигуном.
Сергій10 січня 2021
Дивитись ще 327 відгуків про Renault Laguna →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
300 тис.км 7 л / 100 км
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль за свои деньги. Кто еще сомневается, берите. Отъездил год, хочу обновить на следующее поколение. Из того что выбирал нужен был минивен или универсал, чтобы был большой багажник. В данном автомобиле сразу подкупиа комплектация, она просто космос, хотя и не максимальная даже. У конкурентов такое оснащение других денег стоит. Это бесключевой доступ в первую очередь всех дверей! автоматический элетроручник 6-ти спупенчатая коробка, двигатель 9K9 надежный. Пробег под 300 тыс. км, глобального до сих пор ничего не случилось. Салон хороший, много полезных плюшек найдется, главное удобен. Ну и снаружи выглядит автомобильчик свежо, можно сказать даже модно. В общем я доволен остался эксплуатацией.
Алекcaндp29 грудня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна
4.4 Відмінно
  • 5 Ціна
В первую очередь автомобиль подкупил своей вместительностью: для поездок на моря семьей милое дело. Также используется для дачи - багажник благо очень вместительный. Ну и конечно же комплектация. тут французы удивили: есть и навигация, и бесключевой доступ, и датчики дождя/света, круиз контроль, старт-стоп система, автохолд ручника. Расход тоже довольно радует, около 6л. Рено в целом доволен, довольно надежный автомобиль. Всем ни гвоздя!
Александр27 грудня 2020

вартість обслуговування
  • 5 Ціна
Пользуюсь кенго 3 года. В ремонт не была. Дороговато в обслуживании. Проходимость хорошая. Клиренс высокий. Расход топлива маленький. Авто вместительное. В салоне очень просторно и посадка высокая. Динамика не резвая, но дизель не для гонок. А в остальном Авто очень классное на все случаи жизни хоть по трассе хоть в лес хоть с прицепом в поле. Хоть на гору.
Руслан22 грудня 2020
Дивитись ще 66 відгуків про Renault Kangoo груз. →

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція
180 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 4 Ціна
Идеальный бус для бизнеса. За рулём не устаешь, высокая посадка, хороший обзор, свет, динамика, расход топлива, кузов не гниёт. Если ехать 90 км в час, то расход на 6 той не превышает 6 л дизеля, так же можно и 100-110 до 7 л 120 8 л 130-150 от 10 литров и выше.
Максим08 грудня 2020
Дивитись ще 21 відгук про Renault Trafic груз. →

динаміка, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, шумоізоляція
3.2 Добре
  • 2 Надійність
  • 5 Ціна
Я вважав дане авто народним, але після того, як мав можливість оцінити всі плюси і мінуси, я кардинально поміняв свою думку. Мотор турбований 1,5-на свій об\'єм досить динамічний, тому на трасі Ви не відчуєте дискомфорту в тому, що Вам бракує потужності. Варіатор непогано працює в парі з мотором, при перемиканні передач ви не відчуєте смикане я авто, але хочу зауважити, що дана коробка та мотор вимагає якісного обслуговування та оригінальних деталей, якщо Ви маєте намір безпроблемно користуватися даним агрегатом. Хочу звернути Вашу увагу на шумоізоляцію, яка відсутня в даному авто, тому хто хоче придбати дане авто, має готуватися до тюнингу min шумо- віброізоляція. Багажне відділення Вас має вразити, а от салон особливо задній ряд -трішки, на мій погляд, затісний. Салон виконано з дешевих матеріалів, тому не дивуйтесь, якщо ви будете чути лишні звуки, по кришування торпеди та дрижання окремих деталей інтер\'єру. В загальному можу сказати, що авто коштує своїх грошей, але я зрозумів, що дане авто не для мене.
Олег07 листопада 2020

2.0 Погано
дорожній просвіт, об`єм багажника
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
2.0 Погано
  • 2 Керування
  • 2 Надійність
  • 2 Ціна
Не зря говорят Рено - говно. Это не автомобиль, а ведро з болтами. Куда не посмотри от материалов отделки салона до толщины метала кузова все очень дешевое и низкого качества. Для колхоза. Чуть лучше Нивы. Ходовая слабая. Только клиренс нормальный. Движки слабые и малый мото ресурс. Шумки нет никакой, голый кузов. В обслуживании космос, запчасти дорогие как для такого авто. Дизайн тоже никакой. Моя оценка 3 из 10.
Фима01 листопада 2020
Дивитись ще 445 відгуків про Renault Duster →

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Користувався Авто майже рік. За час володіння авто проіхало 25 тис.км. Загалом автомобілем задоволений і навіть був здивований тим яку комплектацію можуть собі дозволити французькі виробники авто. Радує незначна витрата пального у змішаному циклі близько 6,2 л/100 км, враховуючи не повільну їзду. Серед недоліків слабка шумоізоляція, не дешеві запчастини, проблеми з роботизованою КПП, на щастя обійшли стороною.
Михаил25 жовтня 2020

Михаил25 жовтня 2020

шумоізоляція
Перший власник 230 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 4 Ціна
Машина добра. Це в мене був вже другий трафік. Перший 2002 року, з мотором 1.9, поїздив, сподобалось, вирішив купити такого ж, але новішого. Новіший був з мотором 2.0. Хлопці, моя Вам рекомендація — лийте якісне пальне, я, наприклад заправлявся на шелл і кожні 10 тисяч міняйте масло. Масло заливав ельф 5в30, фільтра брав дорогі. Якщо будете так робити, то авто буде Вам служити довго і надійно.
Вадим12 жовтня 2020
Дивитись ще 21 відгук про Renault Trafic груз. →

4.8 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Меган 3 універсал ідеальна машина для міських умов завдяки тому, що у неї відмінні технічні характеристики, має непоганий екстер\'єр, відмінні показники по економічності й хорошу підвіску, яка сприяє комфортабельній їзді. Також хороший захист від сторонніх шумів у салоні, на дорозі почуваєш себе впевнено.
Олег04 жовтня 2020

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
121 тис.км 6 л / 100 км
  • 4 Ціна
Очень экономичная и мягкая машина. Просторный салон, не низкая. Динамично набирает скорость.
Роман02 жовтня 2020
Дивитись ще 235 відгуків про Renault Fluence →

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
динаміка, вартість обслуговування, ціна
115 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 4 Ціна
Мастер для комерції хороший варіант. Оцинкований кузов, просторий салон, міцна ходова, надійний мотор, якщо його ще не встигли загнати в європі... особливо подобається доступ до агрегатів як під капотом так і на ямі, тут інженери порадували, не впорівняні з конкурентами... Хто шукає робочу конячку раджу
Ivan28 вересня 2020
Дивитись ще 46 відгуків про Renault Master груз. →

• 4 Ціна
Езжу на разных Рено Канго более 15 лет. Пригоняю их из Европы. Для себя и семьи лучше авто не вижу. Пока только плюсы. Перечислить невозможно. Проще сказать о минусах -попадешь в убитую машину -горе будет, но это с любой так. А на эмоциях, дешевая, экономичная, удобная, ремонтопригодная! По ходовой -дешевле Жигулей! Только дизель! Очень надежный и экономичный!
Игорь Юрьевич09 вересня 2020
Дивитись ще 317 відгуків про Renault Kangoo пасс. →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
коробка передач, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Дешёвый в обслуживании по сравнению с машинами классом повыше. Расход на трассе от 3.0-3.4л, смотря сколько человек в салоне. Город 4.4-5 и выше, смотря какие пробки и включен ли климат. В общем по расходу это просто чудо. Движок такой же как на docker, не сильно раздут и ресурс у него намного выше. 86л.с с головой хватает этому малышу. По бану ехал 199км.ч, очень устойчив. В салоне 4 человека вполне комфортно себя чувствуют но только не на длинные расстояния, всему виной колёсная база. В целом автомобильчик прекрасный как для города так и на трассе, если вдвоём. Минус, хочется 6тую передачу. Всё остальное не сильно хорошая шумка в арках но лучше чем у конкурентов в разы, и маленький багажник, а что хотеть от компакт класса.
Игорь08 вересня 2020
Дивитись ще 31 відгук про Renault Twingo →

шумоізоляція
Перший власник 47 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Дуже чудовий автомобіль. За час користування ним зарекомендував себе як надійний, з великим кліренсом, потужний, тяговитий. Не дуже гарна шумоізоляція, кожна ямка відчувається. Кузов дуже якісний, не ржавіє.
Вячеслав01 вересня 2020
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →