Відгук Renault Scenic 2014

Дизель Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

Особисто я займаюся пригоном, підбором авто більше 10 ти років, і останні два роки я спеціалізуюсь по рено сценік, у мене було чимало сценіків починаючи з модельного ряду з 2003 року - усі вони різні, але чудово експлуатуються як для сім\'ї так і на далекі відстані, подорожі. Відгук позитивний у співвідношенні: ціна - комфорт - економічність - високі - сидиш як у джипі. Сценік 2014 року в Bose з 1.6дизельним двигуном це один із найкращих авто що я особисто експлуатував, тому раджу кожному хто в майбутньому планує придбати автомобіль - перед покупкою насамперед відвідайте у вашому місті або у найближчому місті АВТОРИНОК - поседіть в авто - відчуйте комфорт, заради якого ви будете готові заплатити певну суму грошей. Сценік мене просто здивував і найближчим часом непланую змінювати марку авто, хіба тільки рік змінювати на молодший. Усім вдалих покупок.

Петро
06 липня 2021

Підпишіться на розсилку відгуків про Renault Scenic

Коментарі (1)
avatar
Гість | 24 червня 2021 р., 06:57
Ищу для себя машину, возможно мы сможем сотрудничать?

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Сценік по рокам