Renault 1 відгук про Renault Sandero 2000 року

об`єм багажника, простір салону

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Sandero 2000
Renault Sandero 2000

Renault Sandero 2000

Удобен

Нет

Всем привет! Сегодня я поделюсь своим мнением по поводу этого автомобиля. Дизайн задней части автомобиля не выпадает из общего стиля — небольшие фонари, выемка под номер и спойлер — все очень органично. В салоне сразу на себя обращает внимание сенсорный дисплей диагональю 7 дюймов, который имеет навигацию, подключается к телефону, а также читает с флешки. Приборная панель простая и информативная, руль по вылету не регулируется. На заднем диване тесновато, хотя над головой места достаточно, подлокотник отсутствует. Запаска перебралась из-под днища в багажник, но на полезный объем это не повлияло — 320 литров, при сложенных задних сидениях — 1200 литров.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 267 відгуків про Renault Sandero
  • Renault Sandero 2012

Renault Sandero 2012

Renault Sandero 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція

Витривала робоча коняка,яка допомогає усюди.І підвезти,і завезти.Без проблем.Оцинкована.Витривалий мотор.При правильному догляді,на газі при тому,в таксона уже 870 тис. бачив!І ще казав хоч би що...Моя уже 30 тис. на газі.Здається,що на газі краще їде.Мабуть так виставлено.Запчастини більш-менш терпимі по ціні.Правда залежно з чим рівняти,якщо наприклад раз на 50 тис. поміняти сайленблоки і взяти оригінали німаків,забув як їх там,то на джигулика вийде чуть не вся ходовка за ті гроші;Звісно це жарт,але недалекий.Мотор 1.4 слабийАле я вже привик,на ньому сильно не нагазуєш, тобто нагазуєш,але шкода машини сандеро комфортно себе вічуває при 100 - 120км/год.Після 4500 машина гуде дико,тому в принципі більше 3000 не кручу,дуже рідко більше.Всеодно толку мало,вона туга на підйом.Але в загальному хватає,а по наших дорогах ,то і забагато навіть.В середньому їджу 100-120.Всі задоволені - і я,і машина.Звукоізоляція в машині жахлива,як і теплоізоляція.Трохи днище позакладав гумовою тканиною,то зимою не так тягне знизу і багажник сухий.Немає таких наглих перепадів температури в салоні.Пробувала на арці злегка рижіти, машині вже 9 років,то легко зачистив,і з балона 3-4 слоя наніс і все на тому.Так більше ніде не бачив ржаки.Крісла не комфортні зовсім.Від пасата б6 в рази комфортніші.Хочу собі з часом від е53 поставити.Думаю,машину нормально не продам,бо багато вмятинок від каміння і сколів.Тому лишу собі.А вкладувати в покраску теж не хочу.Простіше докупити собі ще одну машину для інших цілей,а цю тримати на кожен день і для роботи

Микола

Дивитися всі 6054 відгука про Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Відгуки про моделі Рено