Renault 1 010+ відгуків про Renault Megane

простір салону, керованість, якість збірки, витрати палива, об`єм багажника

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Megane

Renault Megane 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

190 тис.км 10 л / 100 км

Чесно кажучи Рено мені здавалось не надійним і вибагливим автомобілем, до моменту поки не купив собі Меган 2 з дуже цікавим двигуном 2.0 турбо на 163 кс. Машина реально дуже добре їде, і має розхід по місту 10л. По надійності за 15т км поміняв тільки тросік куліси і прокладку піддону двигуна. Машинка ніколи не підводила.
З мінусів Важко найти запчастини і шумоізоляція бажає кращого.
P.S. Запчастини важко найти через рідкісну комплектацію.

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

275 тис.км 5 л / 100 км

Задумка флагмана як сімейне та економне авто, дійсно має місце. І росхід, багато місця, великий багажник. Двигун 1,5 багаторесурсний. ЕDS4000 надійна коробка, хоч і роботизована, але. Коли воно їздить до 150 тисяч пробігу. Потім, як всі автівки потребує заміни запчастин. 1. Це диски щеплення. Їх у Франції ніхто не міняє. Їздять до упору. Бо ціна за висока, та робіт багато. 2. Блок ЕБУ, який гріється від коробки. Сама плата плавиться. Ціна його захмарна. Хоча роботи по його заміні, адаптуванню мало. 3. Ремінь ГРМ, помпа, всі роліки. Так. Якщо по штучно, то все не дорого. Помпа 90$, ремінь 40$. По роботі, там день. Але в тому то і прикол, що треба все і разом міняти. А разом все, це знову ж 400$ 4. Вже під 300 т.пробігу, прокладка ГБЦ. Матеріали, робота з шліфовкою голови. Знову ж 1000$ Це про ходовку мовчу, про кондиціонер, про компрессор, про екологію, про дринажі через які вода пряміком в салон. Тормозні диски, колодки, та датчик масла, подушку двигуна, та таке ще, турбіна, патрубки. А так авто надійне та хороше.

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, шумоізоляція

250 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Непогане авто. Катаюсь на ньому вже 2,5 роки. За цей час та 40 тисяч км не було жодних критичних проблем. Здебільшого, планове обслуговування. З незапланованого - заміна термостату та датчика удару правої передньої дверки. Загалом, на обслуговування за 2,5 роки і 40 тис.км., не враховуючи шини і мийку витратив ~$1500.

Використовую здебільшого для дальніх поїздок по трасі. Витрата на трасі від 4 літрів - при швидкості 80 км/год без кондиціонера до 6 л/100км при швидкості 120+ та кондиціонером. В місті - від 6 до 8, залежно від сезону.

Дуже об'ємний багажник. Сколи і подряпини не піддаються корозії.

Не вистачає кращої шумоізоляції. Дорога заміна задніх гальмівних дисків, бо суміщені з ступичним підшипником.

На свою ціну машина цілком непогана.

Renault Megane 2014

Renault Megane 2014

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Цей відгук може бути цікавий тим, хто розглядає Бензиновий Меган. Брав на початку цього року з механічною 5-ступеневою коробкою у кузові хечбек, двигун 1.6. В основному використовувався для щоденних поїздок по місту, та один раз на тиждень для виїзду у область.
Також тільки-но повернувся з подорожі з Західної України, сумарно відкатавши 2500 туди-назад.

Стосовно витрати палива:
1. Міський цикл в мене в середньому виходить 8 влітку з майже постійно увімкненим кондиціонером, та 8.4 взимку.
2. На трасі, в залежності від швидкості руху витрата палива була від 6.6 до 7.4 л. При швидкості 100 км/г показник був 6.6 л, 110 км/120 км/130 км – 6.8/7.1/7.4 л, відповідно.
На такий двигун завжди можна поставити газ.

Комфорт та місткість:
Хочу сказати, що для водія з моїм зростом 193 см автомобіль доволі зручний, як на водійському сидінні так і на передньому пасажирському. До стелі залишається ще см 10, тому в мене немає страху отримати синець в якійсь ситуації . Переднє пасажирське також зручне, можна відредагувати сидіння за вильотом під себе, та ще місце позаду залишиться. Позаду місця не так багато, але для сім’ї з дітьми, або дорослим зі зростом до 180 на мою думку місця вистачає з головою, не раз перевірено практично.
При довгих поїздках сидіння можуть здаватися не дуже комфортними. При експлуатації в звичайному щоденному режимі ніяких проблем не має.
Багажник дуже вмісткий, якщо брати універсал то взагалі місця буде досталь.
Шумоізоляція при великих швидкостях не дуже. Але це може виправити додатковою шумоізоляцією.

Якість матеріалів:
Взагалі для мене це не є принциповим, але іноді бісить пострипування певних пластикових деталей в салоні. Матеріали можна було зробити більш якісними.

Динаміка:
Порівнював з дизельним Меганом. Скажу так, за динамікою автомобілі до швидкості 60-70 км/г дещо схожі. Після починаються вже інші гойдалки. Для поціновувачів більш швидкої та динамічної їзди однозначно Ваш вибір то є дизель.
На обгонах за містом потужності бензинового двигуна вистачає зповна.
З мінусів відмічу тільки дуже короткі передачі, на мою думку виробнику слід було зробити їх довшими.
Не знаю, чи це особливості мого автомобілю, але я помітив що при перемиканні з 1 на 2 передачу, автомобіль починає наче пливти, та треба трішки пригальмовувати, цей перехід дуже різкий для мене, але то є так, лише спостереження, на інших автомобілях такого не помічав.

Ціна обслуговування:
Також одним з критеріїв вибору даного авто це була ціна обслуговування. Запчастини не коштують якихось нечуваних грошей, завжди є в наявності у офіціалів та не офіціалів. Базове ТО раз у 6-8 тисяч км і автомобіль скаже вам велике дякую і ніяких проблем з автомобілем не буде. С приводу ремонту двигуна то Бензиновий атмосферник за ремонтом виходить дешевше ніж Дизельний.

Висновок:
Для міста цей автомобіль дуже класний, витрати пального адекватні, ціна обслуговування приємна. Правду кажуть, що це народний автомобіль.
А для тих хто скаже, що французи не вміють робити автомобілі, просто на них не їздив.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Эксплуатирую Меган уже 2 года, пробег в год 30000 км., пробег смешанный, город в приоритете. Средний расход в городе 7-7,5л.\100 км, трасса 5,5-6л/ 100 км. Это езда в городе с климатом и пробками, динамично от светофора до светофора, с короткими дистанциями, в городе. со слабым потоком движения расход падает на 1л., если движение в выходной день, когда город пустой, расход составляет 5,5 л\100 км.. При движении по трассе на круизе со скоростью 110 км\ч расход 4,3-4,6 л\100 км.. При движении на трассе 180 км\ч на круизе расход около 6,5л/100 км.. При любых движениях у Мегана нет конкурентов в расходе топлива, лучший вариант.
Обслуживание РМ3 не сложное, ключ к успеху масло по допускам, желательно у офф., своевременная замена фильтров. Например комплект ГРМ в 2 раза дешевле чем у Skodа и WW и цены на сервис также отличаются в лучшую сторону.
Ходовая часть не требует особых вложений. Все стандартно, цены приемлемые, можно обслуживать даже у офф-лов. Те кто говорят, что слабая подвеска, они купили убитый вариант машины, при нормальной езде Меган объезжает ВАГи по количеству ремонтов за год.
Управление на высоте, при
скорости 180 км/ч нет ощущения взлета! на ВВ гольф 2013 г. ощущение "фантика" появляется уже на скорости 140 км/ч.
Комплектация для эксплуатации это БОСЕ или ГТ лайн, там и навигация есть и бесключевой доступ и салоны сильно отличаются от простых версий.

Renault Megane 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, коробка передач

Володів близько 2-х років Renault Megane 2, 2007 року! Тому є що сказати!
З ПЛЮСІВ: Купував з пробігом 220 тис.км та відразу поставив ГБО на якому проїздив до 300.000 км! В мене було авто в оригінальному обвісі на дисках r17 і незважаючи не це воно дуже і дуже комфортне! До цього їздив на Accord 7 а після на Infiniti G37! Ходова дуже класно ковтає наші ями, рельси переїзжає дуже м’яко, на бруківці не трухає! Електропідсилювач керма - рулиш одним пальцем! Дуже подобається як відкриваються і закриваються двері/багажник, як в авто класом вище! Матеріали салону дуже зносостійки! Майже весь пластик м’який! Посадка за кермом дуже комфортна і їздили із Херсону у Львов - втомленості самий мінімум! Ергономіка салона дуже продумана, все на своєму місці, єдине що в мене постійно визивав «тупняк» так це блок клімат-контролю, так і не звик до нього! Тормоза дуже «гострі», хватають з самого низу! По салону на задніх дверях і на задньому склі- сонцезахисні штори! Дуже цікаво! Купа всяких схованок під ногами передніх пасажирів та під заднім склом! Що дуже здивувало в авто - це те що в салоні немає ні скрипів, ні сторонніх звуків навіть у зимку!
А ТЕПЕР ПО МІНУСАМ: Мотор 2.0 нікуди не їде, навіть із 6МКПП, на трасі на 6-й передачі - 110 км/год це 3000 об/хв! І це його крейсерська швидкість! Але цього мотору хватає для звичайної їзди! Передачі дуже короткі і у місті треба часто перемикатись, але коли включаєш клімат-контроль то різниці у потужності не відчуваєш! Коли купив авто, то відразу замінив датчик тиску масла за 20$, трос ручного тормоза, і колодки в коло та мастила з фільтрами! ТО коштує як на Ланос/КІА/Хюндай! Колодки так само! Також через 10-20 тис.км замінив фазорегулятор- це іх проблема після 200 тис.км. та ремінь ГРМ в комплекті! Заказував все оригіналом із Франції - коштувало 350$. Як кажуть - поміняв і забув! Також декілька разів вискакували помилки і також одразу зникали! Кажуть на Французах то норма! Також була неприємність - коли тонував лобове скло- «майстри» налили води і згорів «запобіжник» підсилювача керма! Щоб поміняти його - треба зняти акумулятор, розібрати акумуляторну площадку і тільки там знизу буде блок силових «запобіжників»- ще той труд поміняти! Ну як кажуть - у кожному авто є якась «ізюмінка»!
ПІДСУМКИ- дуже і дуже надійний і не затратний авто! Мені здається що за 5-6 тис. умовних одиниць це дуже гарний варіант! У місті з кліматом -11 літрів на 100 км, траса 7-8! Газ переварює відмінно, проблем ніяких не виникало, головне щоб ставили майстри з рівними «руками»! Ставлю 5/5 по відношення ціна/якість! Те, що я описав - ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА І МОЇ ОСОБИСТІ ВРАЖЕННЯ!
ВАЖЛИВО: Дуже часто буває таке, що люди купляють пригнані авто з реальними пробігами по 400-500 тис км, але перед продажем для «душевного спокою» майбутньому покупцю відмотують до 200 тис км! А далі - ви зрозуміли… Купив француза - а він «сиплеться і постійно ламається» Якось так…

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

коробка передач, керованість, шумоізоляція

267 тис.км 6.2 л / 100 км Поїздки в місті

Машина була на свої гроші дуже непогана. Надворі був грудень 2019 року, авто 2013 року з пробігом 267 тисяч. Вкруг фарбована, місцями шпакля, вікна радні і дах не фарбований, технічно непогана. Найбільші затрати потягнула коробка, але скоріш черезмайстра. Олександру Логвиненку щирий привіт. Бо ніколи не варто ремонтувати п'ятиступку, краще відразу замініть на б/в. А шестиступка просто не ламається, автомат краще не беріть, бо там робот, жахливий робот, який французи компенсували чудовою механікою. Любите сюрпризи – беріть робот. Дизайн на любителя, але в мене була морда від останнього третього рестайлу, бо попередню морду хтось розбив і встановили рестайл. Виглядала вона досить непогано та свіжо, плюс 17 диски з низьким профілем і не було рейлінгів так машина здавалася дещо нижчою. В такому варіанті для мене це був вогонь. Ніяк не рулиться і нікуди не їде, що цілком очікувано, бо це кінь, який просто робить свою роботу за дуже скромну порцію їжі. Як думаєте, який я купив наступний автомобіль? Так, Рено Меган 3, але вже 2016 року, адже мої запити до автомобіля не змінились і свої функції він виконував цілком.

Renault Megane 2009

Renault Megane 2009

простір салону

Автомобиль сделан людьми для людей... Даже в минимальной комплектации масса мелочей, помогающих водителю в управлении и добавляющих комфорта. Кузова оцинкованы и с 12-летней гарантией, ресурсные малопроблемные моторы с чугунными блоками и гидрокомпенсаторами, достаточно надёжные механические КПП, просторный салон, удачная эргономика... ходовка тоже не доставляет много хлопот. Из не самой развитой, в плане дорог, Чехии приехала при 220000км с родной ходовкой. Единственный минус салона - мало места для колен задних пассажиров в хэтчбеке.

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Renault Megane 2016

Renault Megane 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

175 тис.км 6 л / 100 км

Дуже подобається дизайн. Гарна якість матеріалів в салоні. Приємний в керуванні по хороші дорозі, міську бруківку краще оминати.
За пів року зробив заміну мастил, фільтрів та гальмівних колодок.
Штатна мультимедіа теж на хорошому рівні, зробив оновлення r-link 2 та оновив мапи
Як на мене вдалий варіант авто в класі С

Renault Megane 2015

Renault Megane 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

147 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Приємно вражений цим автомобілем, це просто самий топ на мою по співвідношенню ціна/якість і особливо комплектація
Моє авто в максимальній комплетакції на двигуні 1.6 dci. Замовляв його з за кордону з пробігом в 120 тис. км, тому є першим власником в Україні. Він вразив мене з першого погляду, вважаю що це один із самих красивих універсалів, кожний раз обертаюсь відходячи від нього навіть через 2 роки володіння
Він добре підходить як для міста, так і для подорожей. По моїм міркам після 3л дизеля, цей меган солярку не п`є, а нюхає. Витрата пального в літку на трасі складає в середньому 5.3л, по місту 6л. В зимку витрата пального збільшується на пів літра. Дуже задоволений цим двигуном, він водночас економічний і динамічний. Запасу потужності спокійно вистачає піти на обгін. Взагалі не було відчуття що його може не вистачити, навіть коли в машині 4 людини та повний багажник речей.
Він комфортний і для мене - водія з ростом 187см, і для пасажирів сзаді, які їздили зі мною на відстань більше 6 годин. Спецом опитував чи не болить в них спина або шия, і всі відмічали зручний нахил спинки заднього дивану як дорослі, так і діти віком від 12 років.
Багата комплектація на мою думку одна з найсильніших переваг мегану. В моєму випадку є панорама, бесключовий, музика Bose, автоматичний ближний/дальній, круіз контроль, датчики тиску, клімат, камера заднього огляду, склопідйомники з дотяжкою, рлінк з AndroidAuto і т.д. Я не знаю в якому авто за ці гроші можна отримати стільки плюшок в автомобілі відносно свіжих років.
За цей час робив тільки ТО кожні 9-10 тис, замінив передні стійки з відбійниками та опорами. По запчастинам ціни вважаю цілком нормальними. Бачив багато коментарів за вартість зчеплення, і взагалі не розумію людей які кажуть що це дорого. Просто беріть за більші гроші автомобіль з малим пробігом та перевіреною прозорою історією, або беріть с більшим пробігом і виділіть заздалегідь гроші на це. Якщо не можете це зробити, то не беріть взагалі коли для вас це дорого. Навіть якщо воно помре, його заміна для вас буде один раз на весь срок експлуатації, це майже єдина велика витрата, яка може на вас чекати. Брати на останні гроші меган за 7000$ а потім писати що дороге зчеплення - це не розумно.

Із мінусів відмічу тільки кліренс, хоча я звик до нього. І також ближнє світло на останньому рестайлінгу, оскільки на цій морді доступний виключно лінзований галоген. В дорестайлінгу та першому рестайліну був адаптивний ксенон. В мене були як заводські фари, які стояли на ньому 5 років, так і нові оригінальні фари. Видимість вважаю недостатньою, особливо якщо на зустріч їде колхозний ксенон/лед в рефлекторі, на декілька секунд втрачається видимість освітленої частини дороги моїми фарами. Але згодом вирішив цю проблему шляхом заміни галогенової лінзи на лед модуль

Renault Megane 2007

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів

177 тис.км 7.8 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший надійний, і дешевий в обслуговуванні автомобіль. За час користування мав тільки проблеми з електронікою , які вирішив за 100 доларів. Хороша шумоізоляція і керованість. З мінусів - низький кліренс.

Renault Megane 2007

Як машина непогана шумка хороха як в шкоди і форда. Кріренс на 17.дисках достатноь живу в силі .
В обслуговувані ціна ланоса завчастини доступні
Є моменти скрип панелі центрального консуля і їх болячка затікання води в багажник а так все норм простий мотор 2.0бензин розхід 7.9літрів

• Погано
    2.8

Renault Megane 2013

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

228 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Мой отзыв касается только автомобилей Megane/Scenic 3-го поколения с роботом EDC. До покупки Renault Megane 3 был владельцем Honda Civic 2010 г.в. и Mitsubishi Outlander Xl 2008 г.в. Покупая бюджетный автомобиль для экономии денежных средств на запчасти и топливо, автомобили Рено могут вас очень расстроить!
- Стоимость оригинального комплекта сцепления 33 тыс.гривен.
- Стоимость мозгов коробки - 20 тыс.гривен.
Это всё без работы. Все владельцы данных коробок к 200 пробега сталкиваются с этими проблемами. Крайне не рекомендую к покупке!

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

252 тис.км Сім'я

Впевнено почуває себе як в місті так і на трасі , досить економний , проблем не викликає , тільки ТО за регламентом і незначні ремонтні роботи по ходовій .
На свою ціну достатньо комфортний .
В цілому автомобілем задоволений .

Renault Megane 2000

Renault Megane 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

333 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Чудове авто за свої гроші.
Запчастини дешеві.
Якщо вчасно обслуговувати, то машина без проблем.

Renault Megane 2012

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Полное разочарование. Взял в родном окрасе и с подтверждённым пробегом. Сразу прогорел поршень из-за неисправной форсунки . Двигатель 1.2 турбо бензин 115 лошадиных сил от Ниссан. Вскрытие показало что требуется замена ваносов, распред. валов , поршневой и цепи ГРМ. Официалы привезли запчасти с пол Европы. Распредвалы с Румынии, форсунки из Франции и т.д. Но это было только начало ремонтных приключений. Официалы , проделав кучу работ по электрике , попросили просто , без денег , забрать машину с СТО , потому что уже не знали что с ней делать. С их слов - проводка на Меган 3 практически без меди и просто в " косах" разрушилась... Их слова подтвердили и на обычном СТО. Но на короткое время проводку " вылечили", для того, чтобы избавиться от машины, почти хватило. Во время продажи , половина панели приборов просто погасла.

Renault Megane 2010

Renault Megane 2010

якість матеріалів, шумоізоляція

Владел автомобилем 2,5 года, за время владения делал стандартный ремонт по регламенту для данного пробега, каких-то поломок связанных с качеством автомобиля не было. Ни разу не подвела. Приятный расход по трассе, круиз 140 км/ч., расход при этом 6,5 л.
Из крупного и дорогого, что делал, это свечи накала и удаление сажевого фильтра.

шумоізоляція

Автомобиль, дуже хороший, але, я його не продав, а поки що, оставив соби, обставини зминились,,

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Динамічна машинка, відмінна за свої гроші. Для міста відмінний варіант по трасі трохи шумна.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Меган по рокам

Хочете придбати Рено Меган та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Megane від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 010+ відгуків відгуків про Рено Меган будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.