Renault 1 відгук про Renault Master пасс. 2009 року

Renault Master пасс. 2009

динаміка, керованість

гальма, шумоізоляція

220 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль оправдав очікування. Як для комерційних потреб так і для сім\'ї. Як для буса, дуже швидкісний, при потребі може розганятися до 170км/год. Тримає дорогу добре. Потужності з головою, кузов не гниє. Робот без проблем, дуже зручний.
Із нюансів: неочікувано 2 рази за 5 років вилітав вижимний підшипник, але з іншої сторони це не дивно в робота, який на світлофорі працює на вижатому щеплені.
Рекомендую це авто, воно заслуговує уваги. Вдалих покупок!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 31 відгук про Renault Master пасс.
Renault Master пасс. 2017

Renault Master пасс. 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Перший власник 134 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Вітання всім Сугубо моя думка, всім критикам прошу ігнорувати дане повідомлення. Рено Мастер 170 л с =125 кВт Euro 6 Передній привід Бус база L3 Не шкодую, найліпший конкурент для MB Sprinter, + бюджетніший. Вчасний сервіс авто систем - підтримують бодрий стан зазначених авто коней. З повагою до Всіх !

Олег

Дивитися всі 6054 відгука про Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Відгуки про моделі Рено