Renault 2 відгука про Renault Master груз. 2006 року

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

Дивитися всі вживані Renault Master груз. 2006
Renault Master груз. 2006

Renault Master груз. 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

500 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль хороший недорогий в обслуговуванні. Головний плюс це те що оцинкований кузов, економічний, а також подобається те що динаміка авто як у легкового автомобіля.Так звана крейсерна швидкість 110-120 км/год

Renault Master груз. III L2H2 (115 л.c.) 2006

Renault Master груз. III L2H2 (115 л.c.) 2006

393 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Искал авто для перевозок не тяжолого но габаритного груза,выбор пал на Рено мастер 2006 года.макси база + роботизированная кпп. Расход по трассе 7.8л по городу около 10л. Если давать на полный газ,140-170 км/час.то получится по трассе около 9л. На мастер обязательно нужно ставить железную защиту поддона,так-как клиренс не очень. Отличная машинка для малого бизнеса.Цены на запчасти адекватные.Плохих нареканий на авто не имею,так-как авто приносит заработок.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 45 відгуків про Renault Master груз.
Renault Master груз. 2012

Renault Master груз. 2012

Перший власник 630 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Двигатель 2.3 турбо на 150 л.с. Авто супер. За время эксплуатации в коммерческих перевозках ни разу не подводил. Зима или лето никаких хлопот завёл и поехал. По двигателю коробке ходовой, проблем 0 . Своевременное обслуживание и машинка отблагодарит своей работоспособностью. Кто бы что не говорил о данном авто я скажу с уверенностью что лучше буса нет. Кузов не гниет, движок тянет дай Боже,машинка мягкая и комфортная в ходу. Ребята поверьте опыту в 500000км на данном авто, проблем реально небыли. Рекорд по расходу топлива с весом 3.2т.по трассе 7.3л. За время эксплуатации на 450т. первая замена диска сцепления, а так замена масла каждые 15т. Тормозные колодки по износу и передние стойки менял 2-ды за 500т. пробега. Все сайлентблоки до сих пор родные задние амортизаторы родные и как ни странно работают очень неплохо. Кому нужен надёжный помощник рекомендую Рено Мастер 3, но только на спарке и 150л.с.

Александр

Дивитися всі 6050 відгуків про Renault
  • Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всім привіт, відгук про своє авто, Рено Лагуна 3, 1.5dci K9K 110сил. Автомобілем повністю задоволений, купив недавно, майже 3 місяці в моїх руках тому про якісь поломки сказати нічого не можу, єдине що не працювало реле свічок розжарювання що виявив на діагностиці, нове реле 100$ по оригіналу що космічні гроші за релюшку, на розборі 200-300грн ????. По двигуну - до цього мав AUDI 1.9tdi на 116сил, не сказав би що Рено сильно програє в динаміці, по відчуттям абсолютно так само розганяється, але робить це плавно як би сильно не натискав педаль, що складає враження преміальної машини, тому що немає ніякого поштовху при розгоні. Двигун надійний та ресурсний, до цього до французів відносився з предвзятістю, але це авто змінило мою думку. По підвісці - авто трохи жорсткувате, але збите та маневрене, хоча ззаду балка спереді звичайний макферсон, в зрівнянні з багаторичажкою AUDI, великої різниці в керованості не відчуваю, зате відчувається вартість на ремонт, в чому виграє Рено, запчастини дійсно в 1.5/2 рази дешевше. Є моменти по кузову, він не ідеальний в плані жорсткості, задні двері скриплять на ямах коли кузов грає, також заднє лядо через те протирає фарбу в проємі, але це дрібні моменти які вирішуються демпферами на замки та плівкою. Сам кузов оцинкований, що було пріоритетом в виборі авто, французи роблять гарні кузова і з цим тяжко поспорити. По салону - присутні скрипи та цвіркуни що легко лікується, багато звуків видає торпедо на місці стику зі склом, що усувається просто, але якість пластику трохи засмучує в зрівнянні з старим німцем - моя AUDI A4B5 2000го року в салоні була більш якісніше зібрана та з кращих матеріалів, але цінова політика автомобілів зовсім інша тому не дуже коректно порівнювати. Простір в салоні це великий плюс Лагуни, задні пасажири відчувають себе в комфорті, місця для ніг вистачає, мій зріст 175см і сидячи за собою я можу випрямити ноги а не сидіти як на табуреті. Багажник великий, є карманчики для дрібниць, трохи місця під килимком а потім місце для запаски, багажник в кузові ліфтбек за розмірами +- як багажник гольфа або опеля астри в універсалі. Загалом машина складає про себе гарне враження не дивлячись на нюанси, за ті самі кошти це старіший VAG, типу А4B6, яка вже буде геть стомлена, Пассат, який наврядчи буде в гарному стані, як альтернативу розглядав Форд, але зірки не зійшлися і взяв Рено, про що не шкодую. За свої кошти автомобіль ТОП та дещо недооцінений я вважаю, так як існує Меган 3, який дорожчий за Лагуну, ціна на деталі однакова так як силовий агрегат, коробка передач однакові, а сам двигун дуже поширений та випускається і досі в різних модифікаціях, тому думаю проблем з запчастинами не буде. Лагуна це більше авто про зручність та комфорт за низькою ціною, всередині купа місця як для людей так і для речей. Ще додає плюс той факт що авто не дуже популярне в тому плані що на такій машині не буде ганяти якийсь мамин гонщик або татів бандит, хоча мені на момент покупки 21 рік.

Богдан Владимирович Фесюк

Відгуки про моделі Рено