Renault 1 відгук про Renault Master груз. 2004 року

Дивитися всі вживані Renault Master груз. 2004
Renault Master груз. 2004

Renault Master груз. 2004

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 400 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Економічний, Витривалий, надійний! Доступні З/Ч та вартість ремонту. Безпроблемний автомобіль.

Дивитися всі 42 відгука про Renault Master груз.
Renault Master груз. 2014

Renault Master груз. 2014

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, гальма, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

150 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Купил буса в 2018г пробег 97000 Проехал 10000 полетел вакумник. Еще после 10000 менял датчики АБС Дальше начал греметь пластик в салоне Еще 8000 пришлось менять переднии стой ки и подвесной.5000 дальше подшибники в ступицах. Доездил 150000 надо менять цепь и еще сальник коленвала и демфер коленвала.Машина ужас несоветую. До этого был и есть фольц т4 проехал на нем 550000 и таких проблем не было.

Дивитися всі 5949 відгуків про Renault
  • Renault Midliner 1999

Renault Midliner 1999

Renault Midliner 1999

якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

922 тис.км 18 л / 100 км Комерційні перевезення

Добрый день, у меня эта машина третий год, и я очень доволен. Машина крепкая и вместительная. Год назад была проблема, перестал крутиться руль, пришлось полностью снять переднюю балку и протачивать / шкворня. По нашим дорогам разбило все что можно. Расход топлива для такого объёма отличный. 6л/6целиндровый. и расход смешанный 18. Рама мощная, но будка от неровностей расшатывается. Если кто-то раздумиях брать или нет, то ответ Брать. У меня 922т/км. и я сомневаюсь, делали ли тут когда-то движок. Не дымит и тяга не пропадает. Но топливо я покупаю не дешевое, Рисковать дорого.

Игорь

Відгуки про моделі Рено