Renault 537 відгуків про Renault 2008 року

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всім привіт, відгук про своє авто, Рено Лагуна 3, 1.5dci K9K 110сил. Автомобілем повністю задоволений, купив недавно, майже 3 місяці в моїх руках тому про якісь поломки сказати нічого не можу, єдине що не працювало реле свічок розжарювання що виявив на діагностиці, нове реле 100$ по оригіналу що космічні гроші за релюшку, на розборі 200-300грн ????. По двигуну - до цього мав AUDI 1.9tdi на 116сил, не сказав би що Рено сильно програє в динаміці, по відчуттям абсолютно так само розганяється, але робить це плавно як би сильно не натискав педаль, що складає враження преміальної машини, тому що немає ніякого поштовху при розгоні. Двигун надійний та ресурсний, до цього до французів відносився з предвзятістю, але це авто змінило мою думку. По підвісці - авто трохи жорсткувате, але збите та маневрене, хоча ззаду балка спереді звичайний макферсон, в зрівнянні з багаторичажкою AUDI, великої різниці в керованості не відчуваю, зате відчувається вартість на ремонт, в чому виграє Рено, запчастини дійсно в 1.5/2 рази дешевше. Є моменти по кузову, він не ідеальний в плані жорсткості, задні двері скриплять на ямах коли кузов грає, також заднє лядо через те протирає фарбу в проємі, але це дрібні моменти які вирішуються демпферами на замки та плівкою. Сам кузов оцинкований, що було пріоритетом в виборі авто, французи роблять гарні кузова і з цим тяжко поспорити. По салону - присутні скрипи та цвіркуни що легко лікується, багато звуків видає торпедо на місці стику зі склом, що усувається просто, але якість пластику трохи засмучує в зрівнянні з старим німцем - моя AUDI A4B5 2000го року в салоні була більш якісніше зібрана та з кращих матеріалів, але цінова політика автомобілів зовсім інша тому не дуже коректно порівнювати. Простір в салоні це великий плюс Лагуни, задні пасажири відчувають себе в комфорті, місця для ніг вистачає, мій зріст 175см і сидячи за собою я можу випрямити ноги а не сидіти як на табуреті. Багажник великий, є карманчики для дрібниць, трохи місця під килимком а потім місце для запаски, багажник в кузові ліфтбек за розмірами +- як багажник гольфа або опеля астри в універсалі. Загалом машина складає про себе гарне враження не дивлячись на нюанси, за ті самі кошти це старіший VAG, типу А4B6, яка вже буде геть стомлена, Пассат, який наврядчи буде в гарному стані, як альтернативу розглядав Форд, але зірки не зійшлися і взяв Рено, про що не шкодую. За свої кошти автомобіль ТОП та дещо недооцінений я вважаю, так як існує Меган 3, який дорожчий за Лагуну, ціна на деталі однакова так як силовий агрегат, коробка передач однакові, а сам двигун дуже поширений та випускається і досі в різних модифікаціях, тому думаю проблем з запчастинами не буде. Лагуна це більше авто про зручність та комфорт за низькою ціною, всередині купа місця як для людей так і для речей. Ще додає плюс той факт що авто не дуже популярне в тому плані що на такій машині не буде ганяти якийсь мамин гонщик або татів бандит, хоча мені на момент покупки 21 рік.

Renault Grand Modus 2008

Renault Grand Modus 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Просто чудове авто - міні джипчик. Так-так, міні джипчик бо кліренс тут хороший, використовую авто в основному у селі де не кожна легковушка проїде. Що наступне вражає - керованість : посадка висока, руль крутиться легенько, обзорність чудова. Далі - обємність салону, багажного відділення яке збільшується пересуванням чи складанням заднього сидіння і - туди влізе навіть холодильник. Розхід - він по трасі 5.9-7 по селі 8-9 . У мене двигун 1.2 турбо на бензині. По місті, селі їздити супер динамічно , турбіна відпрацьовує на всі 100, на дальні поїздки - потужності при обгонах бракує.
Що не подобається це - легкість авто. На нерівностях вона як м'ячик .

6 л / 100 км Сім'я

Володію цим чудовим авто 10 років, пригнав з Франції 5-річне, тоді стало в $13800
Це шедевр французської інженерії. Ні разу не підвів, жодного разу, ніколи, їхав за будь-яких обставин, заводився в любий мороз, заводився при -29 з 3х обертів, бензини їхали, і я на дизелі іхав при будь-якій температурі.

23 лютого 2022 року вечором в нього зламався генератор, підшипник розлетівся, стояв страшний скрежіт, але він доїхав до дому. 24го 5 ранку почалась війна, сценік зломаний, по суті, евакуація, паніка, кажу сімї, що це рено вивезе нас, більше нема на чому, грузим все що можем загрузити, влізло все що було треба! і в дорогу. Він вивіз, 400 км на поломаному генераторі! На заправках черги по кілометру-два, в мене в баку 30 літрів з вчорашнього дня - і я знаю, що це 600 км запас ходу і їду повз ці всі черги наосліп, зі скрежетом під капотом і в салоні!!! Більше нема чого додати. Респект французам! Машину справили, і вона бігає по цей день. Це міць!

Ще згадую одне літо, липень, +39 на сонці. Везу сімю з Одеси на Київ, від Одеси відїхав десь 5 км, бачу чорний дим валить позаду як з камаза, тяга впала майже на ноль. Щось трохи розбираюсь - поліз під капот - порвало патрубок рециркуляції на турбіну, мабудь від спеки. Ремонтую в полі скотчем, патрубок такий дефіцит, на дорозі не заміниш, потім шукав пару тижнів його, такий собі ремонт скотчем, але виходу нема, дим все одно йшов, менше в рази але йшов, скотч не тримав тиск, але машина поїхала і на швидкості 90 довезла до Києва майже 500 км. 5 років вже пройшло, турбіні і двигуну нічого, ніяких наслідків. Часто думаю, чи доїхав би на якійсь іншій марці, тим паче на сучасній.

Ще часто пишуть про кліренс, привід. Є теж історія, років 4 тому. Частина дороги до родичів пролягає по лісу з піщаними і глиняними дорогами, 20 км. Осінь і злива йде 2 доби, всі дороги порозмивало вщент, але терміново треба їхати, вкрай. Кажуть ти не проїдеш, але знов виходу не було. Включаю другу, іноді третю і внатяг по калюжам глибиною часом вище порогів, плив, не їхав, дизеляка тягне як паровоз, на звичайній резині, холодний пот був всі 20 км. І не застряг. Болото було по дзеркала як танк, але Рено виїхало, в черговий раз!

За 10 років жодної поломки по двигуну, вкладиші міняв 1 раз по пригону профілактично, масло кожні 7-8 тис ELF 900SXR 5W-40 незмінно всі 10 років, тільки якісний дизель, всі 10 років тільки Пулс і Мустанг, розхід масла ноль! Вихлоп чистий як сльоза. Думаю він пройде 500, 600+ тис без проблем.
Місткість салону і багажника - поза будь якою конкуренцією в ціновому діапазоні. Тільки повнорозмірні джипи класу Q7, Touareg, Prado під 5 метрів довжиною можуть конкурувати по вмісткості. Ніякі середні поширені паркетники і поруч не стоять, ніякий Рав, ніякий Спортеж, Туксон, РХ, Кашкай, СХ5, вже були муки вибору, після сценіка воно все дрібне, вузьке і куце, скільки б не коштувало і які б навороти не мало.

Всім рекомендую цей автомобіль, за ці смішні кошти нічого кращого не знайдете, але обов'язково механіка 6-ст. Двигун будь-який, всі двигуни цих генерацій надійні. І якісне обслуговування, не жалійте коштів, лийте дорогий дизель, оригінальні фільтри на двигун. Хто розраховує бути на цьому авто наїздником, не раджу, новим воно б ще витримало б тисяч 100 похабного відношення, з пробігами під 300, заслуговує на увагу і буде служити надійно ще багато сотень.

Авто нове в Європі коштувало від 28 тис євро в 2005х роках, саме моя комплектація 32 500, навігація з екраном 7", кейлес і т ін, французи не дешевили з матеріалами і якістю, кузов як всі пишуть і я підтверджую - взагалі не ржавіє, кузову 15 років - жодної іржі!

Renault Koleos 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

275 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Автомобіль надійний,для передмістя, не бачу сенсу використання в місті,продається погано-навіть без підкрасів,підвіска не дорога,опори окремо від металевих ричагів,коробка не швидкісна,хоч і 6-стиступка,але дешева і надійна-заміна синхронізатора-100$ разом з роботою,в двигун краще лити хорошу синтетику 5w30,перед купівлею перевірити справність контиціонера і обох вентиляторів!Перевірити безключовий доступ на всіх дверях,кнопка start це просто кайф- не возишся з ключами і з замками,матеріал салону повна лажа,краще шкіра,росхід 10-11 весною, без кондиціонера,по трасі 8 в середньому,ця машина для легкого бездоріжжя підходить,все залежить від резини,загрузнути тяжко,передньоприводний нікому не потрібний.

Renault Grand Scenic 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

240 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Шукав з двигуном 2.0 dci. але не знайшов купив 1.9. Авто має велику перевагу кузов за корозію можна забути, що немало важно.
Після позбавлення сажового фільтра перепрошивки на євро3 та чіповки двигуна авто помітно ожило що правда витрати палива не зменшились в змішаному режимі 6.5 л.на 100км. Режим не ,,метеорит,, но близко до нього. Двигун має запас потужності в трасі при обгонах не вагаєшся ,,встигну чи не встигну,,???? але і має великий мінус шатуні вкладиші бояться провороту але Т.О. по регламенту може збільшити ресурс вкладишів. В цілому автомобілем задоволений.

Renault Symbol 2008

Renault Symbol 2008

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, витрати палива

Данным автомобилем владел больше года.Попал в руки случайно.Срочно нужен был автомобиль,для поездок по городу и тут как раз сосед продавал этот дырчик.Так как была некая неисправность в автомобиле,а именно,глох на холостых,то цену предложил ниже средней рыночной.Вообщем взял кота в мешке,т.к.понимал,что поломка может быть плевой,а может и изрядно опустошить мой корман.И тут началось моё знакомство с "чудом"французо-турецко-румынского автопрома.При каждой остановке,автомобиль глох.Расход средний вырос до нереальной цифры в 15 литров по бортовому и 16-17 литров вреале.Поехал к диагносту,который позиционировал себя как номер один в городе.Подключил он свии приблуды...походил вокруг машины с умным видом,заглянул в выхлопную трубу,там чето нюхал и разглядывал,затем посмотрел на данные ноутбука и авторитетно заявил:"умер верхний лямбда",поэтому переливает топливом электроника и машина глохнет.Помчал я в магазин и купил универсальную лямбду бош за 1400 грн.Воткнул новую лямбду иии...все "нормально",ниче не поменялось.- как глохла,так и глохнет.Вернулся к диагносту.Он заявил:"надо оригинальный брать лямбда-Сименс!!!И никакой другой!!А если это не лямбда,тогда мозги подгорели.Вот это поворот думаю,купил горемобиль.Тут же залез в инет,нашел оригинальный лямбда за 6070грн и б.у.мозги за 20.000грн...удивило...прям до печали.Ну...надо искать другого диагноста,ибо станет мне машина с этим мастером,как минимум золотая.Отправился к следующему мастеру.Тот подключил китайский обд адаптер,посмотрел на телефон и говорит:"это или катушка,или рхх,или дпдз ну или бронепровода со свечами.С вас 300грн.За чтооот???за что 300грн?за годание на кофейной гуще?!-за диагностику говорит.Вообщем дал я ему 100 грн и отправился в магазин за вышеперечисленным набором под названием "как самому построить автомобиль".По итогу взял свечи и бронепровода.Промыл и почистил дроссель.Хотя в чистку дросселя не верил изначально.Это есть такая каста,любителей мыть дроссель.Я не преверженец данного занятия.Вообщем после проделанной работы,как и ожидалось-"все нормально",машина глохнет.Записался к официалам.После двух недель ожидания,приехал я в сервис Рено.Забрали мою горемашину и увезли в операционную.Меня к ней не пустили.После трех часов ожидания на диване,мне торжественно вручили наградной лист,где было указанно-сильное разряжение во впускном коллекторе.Посидел,подумал,а что если клапана?Дрыгатель 8 клапанные.Клапана регулируются как на жигулях классики.Спросил у официалов,сколько будет стоить регулировка клапанов.1200 грн прокладка и 700 грн работа.Дорого.Психанул.Поехал в магазин,купил прокладку под клапанную крышку за 120 грн.На следующий день порегулировал клапана.Зазор на выпуске был 0.02 мм,а на впуске 0.1.Удивило.Выставил 0.15 и 0.25 соответственно.Мащинка с ГБО.Собрал.Завел.Обалдел.Моторчик шепчет.Работает тихо и ровно.Не глохнет.Парни,не экономте на регулировке клапанов..Ну а теперь по делу:Расход по городу без климата 9 бенза.или 10-11 газа.Экономной эта машина не является.С климатом расход на порядок увеличивается и по ощущениям половина лошадей сбежало.В езде автомобиль на удивление приятный мягкий и в тоже время маневренныйПластик не гремит и не скрипит.Салон тесный.У меня рост 180 см и за собой сесть,это то еще испытание.Тоесть машина для двух взрослых спереди и двух детей на заднем сиденье.Зато багажник...как в седане "Ц" класса-510 литров.Данное авто проэктировалось для отсталых и бедных стран,как супер бюджетное,поэтому дизайн"гадкий утенок",можно простить.По обслуживанию есть некие заморочки.Как и у любого француза.Цены на запчасти,как на ланос.Очень низкая.Ставил и на перед и на зад проставки 30мм.В целом,машинкой был доволен.Не прихотливая и комфортная.Ужасная снаружи-добрая внутри.Рекомендую данное авто.Извините,если утомил длинной писаниной.Всем удачи на дороге.

Renault Clio 2008

Renault Clio 2008

Дуже хороша у використанні динамічна легка в управліні простора компактна

Renault Megane 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 200 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Тачка норм..... Во всех смыслах.
Комфорт,розход,
Все для нас. И детали дешевле ланосовфх

вартість обслуговування

динаміка

140 тис.км 10 л / 100 км

Покупал с рук. От первого хозяина. Внешний вид не очень впечатлил. На любителя. Но когда сел за руль, то был очень удивлён, как на ней удобно и приятно ехать. Отличный обзор, богатая комплектация, как по мне, качественные материалы салона.Недорогая в обслуживании. 1.6 бензин ей маловато. Для города пойдет, но когда включишь кондиционер, то ощущение, что сзади кто-то привял ещё одну Рено.Для семьи с ребёнком отличный выбор. 100% рекомендую!

Renault Megane 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, якість збірки

Классная машина в своем классе.
Отличная управляемость, динамика средняя, салон комфортный, немного поскрипывает, как и любой француз, багажник офигенный, шум в авто не слышно, украинская версия с пакетом плохие дороги, клиренс радует.
Для этих лет оснащение авто на отличном уровне.

Renault Kangoo пасс. 2008

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування

Дуже економне авто, у змішаному розхід 4.8. Дуже великий салон - сидиш як у літаку. Розкішний дизайн торпеди, ручника - як у літака.

Renault Trafic груз.-пасс. 2008

Renault Trafic груз.-пасс. 2008

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість

витрати палива

Шикарна машина як для сім\'ї, так і для перевозок.
Комфорт для водія і пасажирів, чудовий мотор, жвава
З мінусів - витрати пального, якщо катати лиш себе одного.

Renault Espace 2008

Renault Espace 2008

динаміка, коробка передач, простір салону, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Машинка супер, простора для сім\'ї в самий раз, потужний 2 л двигун з ресурсом більш як 500 тис. км. Коробка автомат японська якісна і надійна, міцна ходова, великі колеса, антиблікове лобове, адаптивні ксенони, шумоізоляція усе супер.

Renault Kangoo груз. 2008

Renault Kangoo груз. 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

250 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Отличная рабочая лошадка. Мало ест, много везёт. Запчасти всегда есть в наличии, ремонт стоит оптимальных денег.

Renault Megane 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, простір салону, вартість обслуговування

Поїздки в місті

Рено отличное авто. На замену Ланосов то что нужно. Кузов очень крепкий и антикоррозийный, в салоне уютно, комфортно, в ходу мягкий. Имел два Мегана в собственности, один универсал 1.5 дизель и Хэтч 1.6 бенз/газ. Очень доволен этой маркой. По ремонту и ценам не космос и не копейки, дорогие мелочи в виде резинок, замков дверей, по грм цена как у Калины, на 100грн дороже. Не бойтесь французов в плане Рено.

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

164 тис.км 9.5 л / 100 км Поїздки в місті

Очень удобный, практичный. Без выраженных конструкционных недостатков. Я был очень доволен эксплуатацией. Двигатель 2.0 - более чем достаточен для динамичной езды, экономен, беспроблемен.
Интерьер - роскошен для данного класса авто, и было интересно при моем росте 195 см садиться за собой и не касаться спинки сидения.

Renault Kangoo пасс. 2008

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

шумоізоляція

Перший власник 298 тис.км 5 л / 100 км Сім'я

Надійний, місткій, дешевий в обслуговуванні з невеликими витратами на пальне. Моє перше та улюблене авто. Дійсно універсальний автомобіль з подовженим кузовом підійде у вирішені усяких робочих та сімейних питань. Машина доглянута та в справному стані відслужить ще багато років. Була б можливість - залишив би.

Renault Scenic 2008

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Однозначно класне авто для сім\'ї. Зручне, з купою шухляд. За час користування один рік - жодної поломки. Розхід лишн радує, мій мінімум на трасі - 3,8 л/100, максимум на трасі 5,1 л/100. Місто в середрьому - 6,5 л/100. Мова про сценік 2008 року.

об`єм багажника, шумоізоляція

160 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

+ Клиренс и малые свесы, удобно по горобам и бардюрам. Полный привод без замечаний как танк медленно но прет, но без фанатизма. Мотор хороший на цепи, на ГБО работет хорошо но лучше длительно не крутить больше 3500 на газу, чтобы не лазить каждые 30к к клапанам. Достаточно каждые 40-50. Регулировка около 4 тис. грн. Поломки предсказуемые, стойки 130к. Сайлентблоки 80-100, шаровые 50-70, наконечник 40-50, крестовина кардана150. При эксплуатации Киев-деревня-поле-лес-рыбалка, кароче не замарачиваясь.
Рулиться легко и приятно на електроруле. Салон приятный и удобный. Кузов реновский довольно неплохой. Ходовая мотор и кпп от х-трейла. Цены на ЗЧ средние. Електрика качественная.

- При ГБО запаска занимает много места в багажнике. Шумоизоляция на 3,5. но решаемо. Вариатор лучше не брать это единственный самый дорогой косяк у этого авто. Брать лучше или дизель на АКПП или бензин на МКПП, бензин резвее.
Итог. Как кроссовер хороший и удобный. Я не жалею что с ним познакомился. Недооценённый. Хочу теперь 3го поколения.

Renault Megane 2008

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, якість матеріалів, витрати палива

252 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Автомобиль седан, места в багажнике невероятно много, розгон шикарно набегает, ходовка выносить то что не терпит даже внедорожник.. шумоизоляция четкая, лучше Немцов намного. проходимость как на полном приводе, гребёт из по себя..кузов и внешний вид крутой и симпатичный. Машинка на 9 из 10, минусом только светлый салон. Всем советую!!!

Відгуки про моделі Рено