Renault 3 відгука про Renault Kangoo Combi 2016 року

Дивитися всі вживані Renault Kangoo Combi 2016

Перший власник 100 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Ідеальна машина. Дешева в ремонті і одслуговуванні. Всі ремонти можна проводити самому, що я і робив.

Поїздки в місті

Ходова супер. Динаміка при розгоні слабовато.Розхід палива 3.8 4.8.Нічого неремонтував. Заміна масла 800 грн.

Renault Kangoo пасс. 2016

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Отличное авто,за свои деньги.Большой багажник,много места в салоне,неприхотливая, маленький расход,надёжная.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 317 відгуків про Renault Kangoo пасс.
Renault Kangoo пасс. 2010

Renault Kangoo пасс. 2010

шумоізоляція

Перший власник 190 тис.км 5 л / 100 км Сім'я

Дуже хороший автомобіль для великої сім\'ї,та для подорожі та для виїзду на природу.

Тарас

Дивитися всі 6054 відгука про Renault
  • Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

315 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Павло Карапуд

Відгуки про моделі Рено