Renault 264 відгука про Renault 2009 року

Renault Kangoo 2009

Renault Kangoo 2009

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Автомобіль в загалом не поганий, як для роботи по місту зручний, ідеальний. Як для сім\'ї також дуже зручно, але хочеться більше комфорту.
В цілому задоволений, авто хороше, велике, маневрене, не дороге в експлуатації, малий розхід ДТ, за кермом зручно, багато місця.
Не сподобалось: шумоізоляція, по трасі 90-100, 110 не дуже комфортно, втомлюєшся.
Задні двері поскрипують, ну це таке.
Якщо брати для сім\'ї, то оригінальний пасажир і з кондиціонером і круїзом.

простір салону

Автомобиль сделан людьми для людей... Даже в минимальной комплектации масса мелочей, помогающих водителю в управлении и добавляющих комфорта. Кузова оцинкованы и с 12-летней гарантией, ресурсные малопроблемные моторы с чугунными блоками и гидрокомпенсаторами, достаточно надёжные механические КПП, просторный салон, удачная эргономика... ходовка тоже не доставляет много хлопот. Из не самой развитой, в плане дорог, Чехии приехала при 220000км с родной ходовкой. Единственный минус салона - мало места для колен задних пассажиров в хэтчбеке.

Renault Espace 2009

Renault Espace 2009

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

285 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Первое, к чему надо быть готовым владельцу этого авто - ненависть к Вам на СТО, даже официалы говорят, что машина официально не завозилась и делать мы не будем... Теперь по порядку о машине: у меня 2.0 дизель на автомате aisin, 173 кобылы. Машина тяжёлая, но едет, особенно на трассе, в городе не любитель гонять, но если что - можно. На трассе реально обгон не проблема да и дорогу держит хорошо. Обзор хороший, свет отличный, даже без дальнего все хорошо видно, зеркала заднего вида побольше бы чуть и было бы здорово. Сидения удобные, можно часами ехать и ничего не болит. Сзади места достаточно, правда второй ряд если ставить три сидения, то крайние два не разложить полностью назад. У меня было только пять сидений, багажник огромный, кучу сумок можно сложить. Сидения все снимаются за пару минут и у вас грузовой минивэн. У меня пластик скрипел в машине, но звукоизоляция на высоте, некоторые люди даже сомневались, что это дизель, двигателя почти не слышно. По надёжности как все французы... Как взял машину, пригоняли из Швейцарии,то весь передок пришлось делать, с заменой масла и фильтров вышло почти 650 баксов. Чтобы поменять стойки, надо из салона разбирать часть панели, да и вообще, на СТО этой машине удивляются. Сигнализацию только на 5м СТО согласились поставить, всю торпеду надо разбирать, чтобы до модулей добраться. Вентилятор печки находится под пассажирским сиденьем второго ряда. Некоторые запчасти только оригинал и очень дорого, например вентилятор печки более 330 у.е. стоил, повезло, что старый починили. Стойки стоили 90 у.е., шаровые брал по 15, наконечники около 30, шаровые правда тысяч 30 отходили. Расход не радовал, у меня с климатом выходило 12.5, зимой бывало и 14 с прогревании и заводской вебасто, по трассе 8.5 при 130км/ч.После чистки егр упал до 10.5. В целом хорошая машина, была бы экономнее чуть... Кузов оцинкован, коррозия не страшна, хотя у меня возле ручек начала краска отслаиваться. Клиренс у меня 18 см, хотелось бы больше. ТО в пределах 3000 грн с работой , масла просто нужно больше 7 литров лить, двигатель на цепи, а ремень генератора ещё не менял. Двигатель и форсунки считаются надёжным, только форсунки прикипают. Турбина тоже надежная, но у меня на 280 тысячах прогорела прокладка, пришлось снимать, заодно и картридж менял уже, хотя не могу сказать, что старый был убитый. Есть у эспейсов болячки по салону: бардачок средний деформируется на краю и трудно открывать, тросы стеклоподъёмников менял два раза, зеркало заднего вида отпададо, накладки на кнопки потолочного освещения и т.п. Навигацию так и не сумел найти, Европа есть, Украины нет. Пока буду кататься, всем добра!

Renault Clio 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Доброго дня. Користуючись уже більше 2х років автомобілем renault clio дизельним зрозумів, що за такі гроші кращого нічого не знайти.
Автомобіль шустрий, легко управляємий, економний, комфортний.
За рахунок більшої гуми 195/65 р15 автомобіль став вище, проїзжав ним в таких місцях зимою і в грязь, що не всі джипи згоджувались туди їхати, лізе як трактор
В місті натомість це маленька комфортна машинка з маленькими габаритами ззовні і об'ємна всередині. Мені з ростом 182 хватає місця вдосталь, сідаю сам за собою спокійно.
Панель приємна на дотик, не тарабане, шумоізоляція просто бомба. Напічкана в салоні всякими приколами, що в класі В не в усіх машинах максимальної комплектації знають що це таке. Особлива увага фарам хочу уділити, світять просто клас, + має бокове підсвітлення.
В обслуговуванні дешева. По трасі 5 л, місто 6. Якби рідна ризина можливо і менше б їла але так зовнішній вигляд краще.
Всім рекомендуваю це авто. Воно доречі у 2013 році у Франції зайняло 1 місце по безпеці.

Renault Kangoo груз. 2009

Renault Kangoo груз. 2009

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Проїздив шість років. При поганій солярій - вилітають мультиплікатори.,ціна питання 500&. Ходова не продумана,...для великого міста може підійти,але на поганих дорогах жесть,за рік-два рази заміна наконечників,+ рульова рейка не розбірна, застукала...заміна цілої.

Renault Master пасс. 2009

Renault Master пасс. 2009

динаміка, керованість

гальма, шумоізоляція

220 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль оправдав очікування. Як для комерційних потреб так і для сім\'ї. Як для буса, дуже швидкісний, при потребі може розганятися до 170км/год. Тримає дорогу добре. Потужності з головою, кузов не гниє. Робот без проблем, дуже зручний.
Із нюансів: неочікувано 2 рази за 5 років вилітав вижимний підшипник, але з іншої сторони це не дивно в робота, який на світлофорі працює на вижатому щеплені.
Рекомендую це авто, воно заслуговує уваги. Вдалих покупок!

Renault Trafic пасс. 2009

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

Владел бусом более 6 лет, сразу после покупки начали умирать форсунки. Перед покупкой советую обратить на них внимание.Заменил все 4 штуки, отдал 1000$+-.Двигатель 2.0 в принципе хватало, но летом при включённом кондиционере мощи маловато.И на этом всё, за 100 000 км пробега серьёзных проблем больше не было.

Renault Kangoo пасс. 2009

Renault Kangoo пасс. 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Все влазить, і коляска в багажник, і кладеш, кладеш, а місця все одно багато.В салоні місця також багато. За кермом зручно, запчастини не дорого.По трасі шумно, за рахунок шуму відчувається втома.По місто супер.розхід малий.Потужності 86 мало, але на ньому й не хочеться ганяти, для простої їзди норм.підвіска м\'яка, комфортно, але на трасі після 110 може похитує, що не дуже комфортно.
Задні двері поскрипують, ну це таке.
Якщо брати для сім\'ї, то оригінальний пасажир і з кондиціонером і круїзом.
Авто +.

Renault Scenic 2009

Renault Scenic 2009

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка

197 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороша машинка, за помірну ціну нарядна комплектація, приємна витрата пального, не суттєво відрізняється місто траса 5-6 літрів дизеля в середньому, максимально що було 6,2 л. В місті хоч і біжить під капотом 86 коників, в салоні тихо і зручно,значних поломок не було надіюсь і не буде, ціни на розхідники в рамках розумного, як на мене, два недоліки, дизайн і жорстка підвіска, на не рівній дорозі дуже трясе, можливо пружини жорсткі за те в повороти входить на ура, по трасі пливе дорогу тримає добре!

Renault Koleos 2009

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, ціна

Отличный автомобиль для внежорожья и природы и долгих поездок. Очень дешевый в обслуживании и надежный . Ярко выраженных минусов нет

172 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Чудовий автомобіль.Мріяв про такий мінівен універсал 9-м, пасажир, двигун дизель 2.0. Пригнали з Німеччини без пробігу по українських дорогах.Задоволений дуже.Просторний салон, керованість, потужність, швидкість, розхід пального пока все як кажуть один плюс.До цього катався на трудязі Форд Транзит 2.5 д. і вирішив придбати Рено Трафік.Цінова політика середня.Хто любить буси купуйте такий; коротка база, салон універсал, пасажирський 9 або 8 місць, оригінальний.За пару хвилин можна зробити вантажний або пасажиро-вантажний.Мінус один це потрібно заправляти хорошим дизелем.

Renault Megane 2009

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

212 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Скажу так, досить комфортний, жвавий, надійний, недорогий в ремонті автомобіль, підвіска дожила до пробігу 210-тис, і прийшлось міняти майже всю ходову.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Гарне сімейне авто. Ремонт не дорогий. Дуже комфортна їзда. Гарне співвідношення ціна якість.

витрати палива, вартість обслуговування

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

193 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я

Мав у користуванні Колеос 4х4 повнопривідний. Дуже зручне авто для міста, будь-які бровки брав без вагань. Взимку так взагалі повному приводу немає рівних. Враховуючи рясні снігопади 2021-го року, жодного разу ніде не застрягла. Влітку їздили на море 2 тис.км і ніяких проблем не було. В обслуговування досить дешеве авто. Наїздив на ньому 33 тисячі. Рекомендую.

• Погано
    1.0

Renault Megane 2009

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Привіт усім! Хочу залишити свій відгук про цю чудо машину, яка потріпала мені нерви за 3 роки. Не можу судити так само про інші Рено моделі, оскільки можливо це мені попався окремий екземпляр від перекупів, отож не судіть строго. Авто бралось для сім\'ї та в основному для поїздок по місту. З основних характеристик підбору були дешевість в обслуговуванні й економічність палива, якраз в цей час знайомий сильно вихваляв цю марку отож я повівся. І так, проблеми почалися вже через перший місяць поїздок на роботу, і я потихеньку з помилкою Чек енжин їхав на сервіс, підсумок: чистка форсунок та паливної системи, заміна паливного фільтра+порекомендували купити спец присадку в майбутньому це не закінчилось і чек появлявся, зникав коли йому заманеться, при його включений розхід стрибав на 2-л вверх. Орієнтовно через тиждень часу почались проблеми з електрикою не буду вдаватись в деталі - чергова поїздка в сервіс. Дальше почав пропадати тосол, заміна помпи роликів та ГРМ проблеми не вирішили, прийшла тепла пора року і тут я вже міняю радіатор і моторчик омивача лобового, при огляді трубок омивача розвалюється трапеція двірників - заміна. Дальше посипались інші болячки, лампочки, акумулятор, підшипники, болтики, з ходової тормозні колодки, пробита вихлопна, замок запалювання та багато іншого що вже і не пригадаю, останньою краплею була поломка коробки передач та заміна стартера. У висновку якщо взяти всі поломки, то вони траплялись раз у два тижні, жаль фінансів і часу потрачених на це чудо.Не можу порекомендувати нікому, вибачте за довгий текст - наболіло.

простір салону

168 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Очень надёжный и практичный на свои деньги автомобиль. Простота эксплуатации и неприхотливый.

Renault Laguna 2009

Renault Laguna 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Хороше авто за свої гроші. Хороше начинка авто порівняно з конкурентами тих же років і того ж цінового сегменту. З мінусів можу виділити недешевезна обслуговування, і надійність деяких елементів. Авто не радив би людям які багато їздять, і радив би людям які мало використовують авто і в більшості для поїздок по місту.

Renault Megane 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Дуже якісне цинкове антикорозійне покриття кузова, якщо авто без дтп то кузовні деталі не іржавіють, служать довго.
Двигун класний але потребує якісного пального та масла,110 кс дуже динамічний
За відношенням ціна-якість гарний варіант.

Renault Grand Scenic 2009

Великий в місткий авто який дає приємні емоції під час використання як по місту, так і в подорожах з сім\'єю. Перевірений часом двигун 1.5 який враження своєю динамікою та розходом палива. Загальну оцінку можна дати 4.8 з 5.

дорожній просвіт

156 тис.км 6.2 л / 100 км

Очень приятное авто, цена и качество СУПЕР, для города то что надо, особенно радует расход по трассе 3,5-4,5, но при скорости 90 км/ч для села низковат, но за грибами ездил, не испугался, короче авто рекомендую и для девушек и для мужчин, на дороге собирает взгляды, со стороны путают толи мешает толи лагуна, СУПЕР спорт карты, французский балид одним словом.

Відгуки про моделі Рено