Renault 10 відгуків про Renault Clio 2011 року

4.9
    4.9

витрати палива, керованість, динаміка, об`єм багажника, ціна

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Renault Clio 2011

якість матеріалів, шумоізоляція

Усім доброго дня чи ночі ! Хто хоче собі купити авто для сім\'ї або просто для економії то рекомендую,машинка у мене вже 2 роки дуже-дуже задоволений ні зимою, ні літом ніколи не підводила.Коли купив зразу поміняв ГРМ,помпу,масла фільтра,масло у коробці передач обійшлось 5000грн через 1-н рік поміняв правий підшипник ступиці й усі саілінтблоки на м\'якіші хоч їх можна було і не міняти, бо були ще у хорошому стані ,але для комфорту поміняв і це обійшлося 4500грн їжджу і горя не знаю.На даний час проїхав за 2роки 9тис і все ок Мало проїхав, бо машина в основному використовується у місті, час від часу їжджу на великі відстані по трасі по потребі.Нема коли їздити, бо на роботі. А так задоволений і рекомендую хто хоче купити таке авто.

Renault Clio 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

215 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже чудове, економічне авто на кожен день. Станом на 21-й рік вартість ТО по манну та мотулю близько 100-уе. Паливний, самий вартісний, немає сенсу міняти кожні 10-тим., сміло через ТО. Запчастини доступні, вартують земних коштів, є асортимент дешевих, але їх не раджу.
Використовувалась регулярно, розхід по Києву до 5-л постійно. Бак 55-л на 1300+- пробігу, при середній 26-28-км/ч. Динаміка слабенька на моторі 55 кВ, після stage1 стало веселіше й економніше. За 4.5 роки проїхав +-60-тк, тільки планові ТО та ремонт ходової. В такому бюджеті не варто очікувати комфорту Д класу. Як на мене, у своєму класі топ авто по ціна - комфорт - якість - рік випуску. До Л -400-тк. Повних баків та рівних доріг!

Renault Clio 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Доброго всім дня!
Хочу поділитися враженнями про Clio 3, 2011, 1.5 dci, 86hp
Якби мені, хтось, колись, сказав Жека, ти будеш власником Clio, я б, мабуть, м\'яко кажучи, посміявся?
Авто я люблю! У свої 38 переюзав багато цікавих і не дуже апаратів:
Починав з Sierra 1.6, 2.0, 2.0DOHC 2000-2003-рр студентом.
Потім Civic EK4 1.5, 1.6VTI!!! Потім 2006 4D-мотлох; 5D-класс!
Далі сім\'я-2007 Nissan Navara класні були часи! 170000 за 3 роки, заміна сальника задньої полуосі, в зборі з полуосью.
В родині завжди 2 авто. В 2010-мрії здійснюються LR Discovery 3 2.7, HSE.???? Дружина кохана каже WOW, дякую, тепер твій син буде в садочок їздити комфортніше?
Про Clio... В 2017 брат каже поїхали в Європу.
Взяли, а оренду к "возика" лафет, зачепили за Дискач, погнали. Я хотів щось по типу 308, C4, megane на край. Тиждень пацани каталися, наїздили майже 6-т.км купили брату mini*на продаж* Женя їде на LR з пустим лафетом. За 300-км до кордону, В Польщі, майданчик зі страховими Авто. Снігу по коліно, 150-200 бричок. Clio 3 148000-т.км Ok. На лафет. euro;2500. На той час під євробляхерів було шарове мито. З дрібним ремонтом типу - фара, бампер, з.ліхтар, кр.багажника, і маляр* на київських номерах-$6500
На СТО, де обслуговуюсь десь 12 років, сказали як нова. Авто на франц.номерах, південний регіон, біля Ніцци. ТО повне з повним км ГРМ, $120? Зараз 2021 на адометрі 180000-замінив руль тягу з наконечником*TRV як із заводу*570 грн, хоча заміні підлягала тільки тяга, а ще задні сайлентблокі підрамника поставив дороги Білоцерківські, по 230-грн. Ось це, мабуть, єдина проблема цього авто, бо діагностується проблема складно. На Генстарі сказали - кермова рейка, ремонт від 6500 грн - уроди. А на справді - сайлентблоки. ВСЕ! 190000 КМ! ! Правда років 8, у свої ТРАКТОРА тільки ОККО. Їздили родиною у 2019 в Європу,5800км. Київ Будапешт -Відень-Прага Краків Київ з гадським Thule*дружина їхала, а з ціллю аутлет в Астрії - 5.6л/100 при швидкості 130. Бо по автобану або 100 як фури або 130-150 я всі.
Витрати пального при 60-70 на круїзі--2.0-2.3
При 100-110 -4.0-4.5
При 130-150- 6.0-7.0
При в\'ялій їзді, по трасі, буде, 55л-1400-1600км **який ГБО**
Двигун унікальний стоїть на мерсах, фініках, нісанах. На фініках стоїть навіть на маленькому кросовері! Тобто, який моторесурс на Clio, з вагою +-1000 кг можна тільки уявити. Правда перші 3 заміни масла робив на 6-7т.км. мив двигун. Текло таке... вони гади їздять по 30 т км між ТО. Між ТО масло на одному рівні!!!
Авто керується чудово. R15 заводські, позаду дискові гальма, ESP, ABD. Не вистачає шумки багажнику. Багажник між однокласниками один з найбільших. Стійкість до корозії у Рено, Ще класний бонус ТЕН на пічці, тобто, тільки заводиш зимою, зразу іде тепле повітря. На LR Webasto, теж саме? Чудове авто,

Renault Clio 2011

динаміка, витрати палива, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

178 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Понравился расход топлива в городе, маневренность ! Не понравилось качество пластика салона!то выходило по расходам до 1000 грн! Заменил наконечники и менял масла и фильтры! Цена авто за 2011 г.я отдал за него в 2019 году 6000 у.е

Renault Clio 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Отличное авто для работы и семьи,очень хороший расход,средние расходы по Т.О. хорошее авто за свои деньги.

256 тис.км 4.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Данным авто полностью доволен. Пригнал из юга Франции с пробегом в 154тыч.за почти. 3 года эксплуатации практически ничего не делал, только розходники. Данная модель очень удачная у Renault, и стоит своих денег.

Renault Clio 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Отличный автомобиль для семьи. Уверенно держит дорогу, экономичный, удобный салон. Вместительный багажник. Все продумано при проектировании. И самое главное кузов не гниет. Даже намека на ржавчину, передние крылья пластиковые, ходовая от мегана.

Renault Clio 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, простір салону, шумоізоляція

Протий, надійний автомобіль. Дешевий в обслуговувані. Реальний росхід по місті 5.4 літра, траса 4.5 літра. Легкий в керуванні

Renault Clio 1.5 dCi MT (75 л.с.) 2011

Renault Clio 1.5 dCi MT (75 л.с.) 2011

якість матеріалів, шумоізоляція

110 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Економна 5л. На 100км. По місту . Легка в керуванні. Підвіска мяка навіть по нашим дорогам.

Renault Clio 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Лучший автомобиль в соотношении цена-качество. Для семьи из четырех членов, с бьюджетом до 7000$, в самый раз. Расход топлива: город 4.8-5.1, трасса 3.5-3.8, смешаный 4.4-4.7. Большой плюс, кузов универсал. При сложенном заднем ряде сидений, огромное грузовое пространство, с оговоркой на габариты автомобиоя.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Кліо по рокам