2 відгука про Renault 21 1989 року

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Машинка бомба. Один мінус - роки. Салон просторий, комфортний. Багажник величезний. Як би таке авто було 2000-х років, то і ніколи не продавав би!
Олександр08 лютого 2020
Дивитись ще 26 відгуків про Renault 21 →

4.2 Відмінно
динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
4.2 Відмінно
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Купував рено Невада через місткий багажник, адже при складених задніх сидіннях рівна підлога має майже 1.8 м довжину. Для моєї роботи — дуже корисна штука. Машину брав спеціально у підгулявшому стані, головне щоб двигун був живий. З метою подальшого ремонту, щоб він проходив під моїм наглядом, і я був точно впевнений, що авто не кине сюрпризу. Машина - безпроблемна. Міф про ломучість французьких авто - суцільна вигадка. Комфортна, швидка, непогана динаміка, гарно керується. Поварили критичні та важливі місця, переробили систему охолодження - і все, катаюсь. Регламентні роботи типу заміни мастила чи фільтрів тощо. Ну і профілактика ходової, кермування тощо. Просто профілактика. Я не шкодую що обрав таку помічницю.
Віктор28 січня 2020
Дивитись ще 26 відгуків про Renault 21 Nevada →