Peugeot 2 відгука про Peugeot Expert пасс. 2009 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Peugeot Expert пасс. 2009

шумоізоляція

Автомобилем владею четыре года, брал б/у шестилетним.
Пригонялся грузовик в Украине сделали пассажир.
У меня пятиместный вариант с большим багажным отделением, в автомобиль влазит всё что хочешь. Большой и просторный салон куча места. Достаточно прост по салону, но есть всё необходимое для комфортных поездок и дальних, в том числе. Надёжный и простой в обслуживании авто. Машиной очень доволен, рекомендую.

вартість обслуговування

Достоинства: Хороший автомобиль, вместительный, экономный по топливу, если всё вовремя менять и брать хорошие запчасти, то спокойно можно ехать с чистой душой.
Недостатки: Дорогая в обслуживание, не всегда есть запчасти в наличие.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 38 відгуків про Peugeot Expert пасс.
Peugeot Expert пасс. 2007

Peugeot Expert пасс. 2007

180 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Придбав 2007 р.в. у 2014 році в Німеччині з пробігом 89 тис.км. дизель 2.0.віддав немалі гроші. Для мене всі авто цього класу, які перероблені з фургона на пасажиж- посміховиська. 14 років- ні крапельки гиржі. Мотор шепоче, свічки ще в житті не мінялися, стойки - оригінальні також ще не мінялися. гранати та ричаги 2 рази заміна , грм та мастило по потребі. Знайомі , які хотіли Мерса Віто, мають гниль , розчарування і зависть. Поїздки щорічні - моря, Закарпаття,Німеччина,Голандія, на трасі царую 120 к.с. Один недолік , сидіння оригінальні - це біда для пасажирів, потрібно непожлобитися на класні пасажирські, відкидні і тоді ідеально. Продав з пробігом 187 тис.км., людина їздить і тішиться і я задоволений за гарну ціну . Чомусь український покупець дивиться на рік , а не на стан і забуває народну мудрість : молодиця губки намастить , а п,яти то порепані.

Віктор

Дивитися всі 3094 відгука про Peugeot
  • Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення. З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів. З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.

Володимир Годунко

Відгуки про моделі Пежо