Peugeot 4 відгука про Peugeot Expert пасс. 1998 року

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, простір салону

динаміка

Дивитися всі вживані Peugeot Expert пасс. 1998

6 л / 100 км Сім'я

Зарекомендувало себе з надійної сторони, дуже гарне авто для родини, та різних потреб, це безвідказна машина всім рекомендую.

Peugeot Expert пасс. 1998

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

265 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Надійне дуже мягкє , кузов оцинкований дужемвеликій плюс просте без лишньої електронікі

Peugeot Expert пасс. 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Хорошый семейный автомобиль. За время которым владею данным авто особых проблем не возникало. КПП немного слабовата начала гудеть думал выжимной заменил на не прошло гудит не особо сильно тому так и ежу если ремонтировать КПП то лучше купить б.у с розборки ещо ремень Гур задолбал только купил через неделю начал буксовать и тянуть некуда. Хотя все кто мелочь так в основном машина надёжная и не прихотливая хотя цены на запчасти космичиские

Peugeot Expert пасс. 1998

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

Автомобиль как танк. Проходимость отличная. По сути не убиваемый двигатель меняй расходники и все. Не подводил. если не любитель скорости то отличный вариант.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо Експерт пасс. по рокам