Peugeot Відгуки про Peugeot Boxer груз. 2010 року

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 21 відгук про Peugeot Boxer груз.
Peugeot Boxer груз. 2007

Peugeot Boxer груз. 2007

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість збірки, вартість обслуговування

251 тис.км 7.7 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина з Німеччини 2007рв. Я другий власник в Україні. Досталась мені з пробігом 180тис. Опит володіння 4 роки, 70000 км. По міняв: ричаги ходової, АКБ, троси коробки передач ДВА РАЗИ!!!, гальмівні колодки. Возив об\'емні та неважкі грузи 50-100 км відстань. Краска по переду й даху дуже лущиться, Двигун приємістий та економічний. по трасі 5,8 змішаний Київ/область 7,8. Піч добре гріє на обертах навколо 3000 під час економного руху - прохолодно. Дуже маневрений. В розмірах L3H3 s паркуватись можно і багато вантажу. Якщо не вбитий рекомендую. Якщо ремонтувати - тетріс ще той, добратись купу всього демонтувати.

Сергій

Дивитися всі 3095 відгуків про Peugeot
  • Peugeot 308 2016

Peugeot 308 2016

Peugeot 308 2016

дорожній просвіт

5 л / 100 км

Е один мінус цього авто це його кліренс,а от плюсві багато це автоматична коробка aisin дуже надійна,класне лед освітлення,суперове кермо,зручні сидіння,величезна панорама,хороший огляд, комфортна підвіска,класна функція самопаркування паркується сама просто ідеально.

Коля Сокальський

Відгуки про моделі Пежо