Відгук Peugeot 308 2017

Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння
Оцінка авто
Плюси і мінуси

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Відгук

Коли шукав нове авто, вибір на цього красеня впав зовсім випадково, до цього ніколи на французів не дивився навіть. Та коли сів, побачив все зблизька, проїхався, то відразу змінив своє ставлення. А коли ще вивчив технічні характеристики, як якість та надійність дизельних двигунів від PSA, і, особливо, автоматичної КПП Aisin/Toyota, то вирішив купувати саме 308. Також дуже "зайшла" архітектура салону, зручне маленьке кермо. В управлінні авто наче іграшкове. Багажник просторий, місця позаду теж достатньо як для "С" класу. А ще великий плюс французів - комплектація за свої кошти. Перераховувати можна безкінечно, і панорама на весь дах, і ерго - сидіння з масажами, підігрівами й т.д., і без ключового доступу, і камери, і адаптивний круїз і т.д. Але є й мінуси, для мене основним став кліренс, але вирішується простачками кому критично, вони є спеціальні під цю модель. Також обслуговування дещо дорожче ніж у німецьких однокласників, але не дуже суттєво. По їздовім характеристикам авто м\'якіше за конкурентів, шумоізоляція на рівні з німцями, що мене здивувало, двигуна 1.6 88-кВт цілком вистачає і на трасі та в місті, обгони зі 100-120 проходять легко. Гальма шикарні. Автомат взагалі без нарікань. Розхід приблизно одинаковий що місто що траса, 4-6.5. Ще один козир в рукаві у французів - обробка кузова, вона, мабуть, найкраща взагалі зі всіх авто, вони просто не гниють, зовсім.
Хто вагається - відкидайте сумніви й стереотипи, французи вже давно не ті що були раніше.

Roman
26 березня