Peugeot 16 відгуків про Peugeot 308 SW 2015 року

4.9

дизайн кузова, коробка передач, витрати палива, динаміка, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Peugeot 308 SW 2015

шумоізоляція

Володію даним авто 1 рік. Без перебільшень автомобіль дійсно вартує своїх коштів! Купував автомобіль на продаж, але в зв’язку з ситуацією в країні, залишив собі, на повсякденні поїздки.
Перша проблема з якою стикнувся, це система AdBlue.. нажаль тут французи підкачали..
Особисто в мене була помилка по датчику NoX, в когось зустрічаються проблеми з форсункою подачі мочевини, або проблеми із самим баком. Коротко кажучи, перед купівлею переконайтесь, що було обслуговування або ремонт данної системи у європі на офіційному диллері, адже ремонтувати це діло за 1000у.о. ви точно не захочете. Особисто я все вирізав, прошив на Євро 4, і спокійно міняв масло не знаважаючи на євро допуски, фільтра, та насолоджувався автівкою. За 30тис. кілометрів по наших дорогах, та з нашим дизелем, серйозних проблем не мав, взагалі ніяких проблем не мав! Під час дифіциту пального, лив у бак що вже було в наявності.. але паливна мене здивувала! Та ніяких неприємностей не принесла! Особисто я, ненавиджу лишні шуми та скрипи в салоні авто.. а з цією автівкою я воював… Салон крутий, дизайн теж супер, але та музика у вигляді скрипів, дуже нервує..
На рахунок силових агрегатів запитань немає! Все працює чітко, інформативно, без затупів. Мегану до цієї автівки, як до неба рачки! Ходова проста та надійна, ззаду проста балка, спереду простий макферсон. З розхідників це стійки стабілізатора, та задні сайленблокі в передніх ричагах, постійно надриваються, але коштують копійки, що приємно тішить.
Загальні відчуття від водіння приємні, авто слухається та тримається дороги, чітко відповідає на кермо, але при різкому маневрі, закидає задню вісь, особливість цих авто. На рахунок щеплення та маховика, не скажу, адже проблем поки немає! В цьому ціновому бюджеті, рекомендую звернути увагу на дане авто! Всім вдалих покупок! Слава Україні!

Peugeot 308 SW 2015

Зручний , багато місця ! Великий багажник ! Економний автомобіль, розхід в місті 6 літрів дизеля ! Мягкий ! Добре тримає дорогу ! Найкращий в своєму класі.

Peugeot 308 SW 2015

Вибрав авто між меганом і Пежо, після того коли проїхав вибір був очевидний Пежо. Дуже комфортне та стильне авто а особливо розмір руля та розміщення приборки, в автомобілі все подобається. Але є і багато мінусів з якими я стикнувся, авто приїхало з Європи з пробігом 190 тис. Зараз 220 і за цей період мені прийшлося непогано витратитися на ремонт, а це заміна щеплення з маховиком, робочого циліндра щеплення, кліпси педалі щеплення, проблеми з системою адблю та сажовим фільтром які прийшлось відшити, заміна ущільнень форсунок, клапан картерних газів, а тепер ще треба замінити прокладку головки. Но не дивлячись на це я автомобілем задоволений.

дорожній просвіт

Доброго дня всім, хто шукає ідеальне співвідношення ціни, якості, комфорту в салоні, зручного багажника, за розумні кошти та економічне авто.
Авто перевершило всі наші сподівання.
Якщо сумніваєтеся між гольфом, шкодою чи Пежо? Однозначно Пежо 308 SW.
Надійне авто, дуже місткий багажник, 610 літрів у звичайному режимі, 1610 літрів з розкладеними задніми кріслами.
Обслуговування близько 2500 грн - заміна масла+фільтри.
Дуже зручне та комфортне на довгі дистанції.
Розхід по трасі можна вивести на 4-5 літра/100 Км, по місту 6 літрів.
Єдиний нюанс - низькуватий кліренс 13 см, але за 2-3 дні їзди, привикаєш та їздиш з розумом.
Кліренс вище Рено Меган.
Купуйте, будете тільки вдячні за пораду.
Всім правильного вибору та щасливої дороги!

коробка передач

200 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Плюси - маленький зручний руль,приборка знаходиться вище руля що дуже зручно.Надійний, потужний,економічний пежовський дизель, розхід по трасі 4.5 при швидкості 110. Управляється як спортивна машина. Один мінус це кліренс. Машина для міста і подорожей. Для нашого українського асфальтового бездоріжжя не дуже підходить. Кожен раз проїжджаючи по поганій дорозі, думаєш чи зачепиш зараз пузом чи ні. Машина для хороших доріг як така супер!

дорожній просвіт

Я фанат этой машины. Попал в ДТП, мне разбили такую. Во время ДТП сработали все системы четко! Не потеряла устойчивость и подушки боковые с ремнями сработали на 10 из10. Удар по касательной был. Бюджет после дтп увеличил на 3 тыс. долларов. Пересмотрел Тойоты, Ауди и тд. И каков результат? Я опять вернулся к этой Пежо. Реально крутое авто! Ни японцы, ни немцы в этот бюджет и выше тыс. на 3 ничего не могут предложить! Реально советую, в этой модели французы вышли на уровень! Я очень доволен. Динамика, дизайн, комфорт и объем багажника на высшем уровне! Расход топлива и качество всего! Раньше никогда не думал о французах, а теперь возвращаюсь к нему родному. Единственный минус у этой модели,-это просвет. Хотя не в село брал.

Peugeot 308 SW 2015

Автомобиль просто огонь. Гольф класс, но стоит дешевле того же фольцвагена. От автомобиля одни приятные впечатления. Не бойтесь французского автопрома. Качество, но скромно в сторонке.

Peugeot 308 SW 2015

Пижик просто краще авто в своєму класі. Ціна - якість - задоволення та відчуття на 1000%

Сам довго сидів на авторіа, переглядав авто, читав відгуки та не вистачало аргументів для покупки.

Приїхав на місцевий авторинок, прокатався з дружиною і він одразу ж закохав у себе...

Великий багажник
Економний
Чудово поводить на дорозі, що взимку, що літом
Інтуїтивний планшет
Спортивний руль
А панорамою радуються не нарадуються
Новий гольф 7 мінімальної комплектації дорожче максимальної комплектації в Пежо 308...
Хто вагається, купуйте та буде вам щастя, єдине перевірте кузов, історію авто, технічний стан авто.

Приємного користування з царем доріг!

дорожній просвіт

Автомобіль супер. Брав для сім\'ї з 3-ох чоловік. Витратні матеріали та запчастини в межах розумного. За рік володіння не підвів ні разу. Єдине що - був би більший кліренс.

Peugeot 308 SW 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

164 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Економний автомобіль. Багато місця з заді, вмістимий багажник. Зручне керування планшетом!

Peugeot 308 SW 2015

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

простір салону, шумоізоляція

Подорожі

Авто брал на прокат в Польше, так что только ездовые качества. Прийом отличный на мотор 1,6тд, динамика супер, дороги держится отлично, никаких кренов ни на обгонах ни в поворотах, причем ехал как по автобанах, так и по проселочных дорогах от 80 до 190км/ч...супер динамика. Ну и расход радует. В салоне ничего не скрипит, не стучит, наверное потому что дороги супер. Клиренс...это как кому какой подходит. На этом авто, он чуть низкий, но за счет этого, отличная динамика, он не валится в стороны на поворотах. Вообще мне кажется, что люди, которые нарекают на клиренсы в авто, хотели что б все было идеально и клиренс повыше и динамика отличная. Так бывает, но на авто дорогих марок и моделей, где уже очень постарались инженеры, ну и цена соответствующая. На этом плюсы закончились.
Из минусов: шумки нет вообще. Перекрикивались с женой на автобане, на обычной дороге - лучше, но шумно очень. В салоне тесно, хотя поначалу кажется, что место есть, но за счет того, что маленькие, узкие сиденья, на которых я с ростом180см и вес 90кг, проехав 550км с 3 остановками- вылез с машинны и еле разогнулся. Ноги...спина затекли. Очень не удобно. Хотя жена села за руль назад..ей норм. Наверное просто подходит такой салон под людей поменьше. Очень маленькие зеркала , тоже неудобно, для универсала тем более. Не видно так как надо. Ну и плохой обзор с машины вообще. Маленькие боковые окна, низкое лобовое стекло с зеркалом почти посередине стекла, которое мешает обзору.
Устал от езды. Не брал бы авто себе, хотя бы по этих причинах.

Peugeot 308 SW 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

91 тис.км 3.7 л / 100 км Сім'я

Ідеальна машинка по всіх параметрах а головне дуже економна!!! На довгі дистанції взагалі супер.

Перший власник 167 тис.км 5 л / 100 км

Дуже гарне та новітнє авто, відповідає ціні та якості. Економічне, зручне таких гарним дизайном.

Peugeot 308 SW 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки

Краще ніж рено будь яке
Керування одне задоволення
Ходова проста
Ціна відповідає авто

Peugeot 308 SW 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, гальма, керованість

Перший власник Сім'я

Отличное Авто!!! Цена-качество лучший в своём классе!!! Очень удобный для семьи

Peugeot 308 SW 2015

Расход топлива, внешний вид, маленькое рулевое колесо с маленький люфтом, динамика,небольшие габариты

не достаточная оснащенность в 2 комлпектации (можно было бы и поболее)

Внешний вид - потрясающий, расход топлива близок к идеалу (при своих габаритах), динамичен, комфортный, не мягкий и не жесткий, хоть и универсал, но ведет себя как спортивный. Я в восторге от этого авто.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 308 СВ по рокам