Відгук Peugeot 301 2013

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

Вирішив написати відгук, тому що не дооцінене авто по рейтингу, почитавши коментарі, був дуже здивований, люди пишуть про шумку г.. і так далі... Ставлячи по три бала в середньому, таке відчуття що всі ці люди пересіли з преміального японця, який взагалі не ломається, та ще в придачу попереднім власником був повністю обезшумленим. Тепер свою історію про авто, ніколи не думав що куплю собі француза, завжди топив і їздив тільки на японцях, останій ланцер, який вже начав гнить, було прийнято рішення, змінити авто на щось свіжіше, у виділенному бюджеті багато було авто 10-15 річні, але чомусь після гнилих арок і порогів душа бажала свіжішого і якось в обяві проскочив пижик 301, я здивувався, так як з вигляду дуже цікавий, почавши розглядати повідомлення, відразу збентежило три циліндри, чомусь думав що таких моторів не буває без турбіни, а потім почитавши відгуки, яких не було негативних, а плюс було місце в салоні, а особливо заднім пасажирам, в мене дитяче крісло за водійським сидінням стоїть, в лансері постійно коли садив дитину то треба було двигати сидіння і дуже не зручно керувати транспортом, а у пижа з цим проблем не має, мій зріст 188 см. Чесно кажучи якби ціна була не такою солодкою, я б ніколи не задумався про покупку француза, значить було прийнято рішення їхати дивитися, так як ціна майже на тисячу доларів була меншою за ринкову, розумів що авто не в ідеальному стані, поставивши приорітет, якщо щось по техніці вимагає ремонту, то це мене не лякало, навіть мотор якщо підїдає масло, то це не великі затрати, так як це моє хобі, сам зможу капіталку зробити, а якщо з кузовом, наприклад зліпляний з декількох авто, то звісно він не потрібен. І цей день наступив, при огляді, було виявлено, дві деталі крашені задня арка і передні пасаж двері майже без шпаклі, потрібно було красити передній бампер, звісно я стаю власником француза, купивши восьмерічне авто, з пробігом 220000, за ціною 15-17 річних ланцера, шкоди октавії, камрі 30 і т.д. чому на тисячу дешевше ринка, тому що щось підстукувало в передній підвістці, ручний тормоз підклинював і основне, це зчеплення, при початку руху не реально сильна вібрація, ще при огляді звернув увагу що вихлопна в сажі, заспокоювало те що в авто заливалося мастило вязкістю 5w30, і я розумів що можливо підїдає його мотор на таком пробігу. Тепер що було зроблено, заміна стойки стабілізатора 170-230 грн всі ціни будуть приблизні не памятаю точні вже більше року пройшло, далі втулки стаба по 80 -100 грн 2 шт, підшипникиопрні стойок по 100-150грн, передні диски колодки і задні колодки разом по ремсі , це середній сегмент десь 2000-2200 вартість і зчеплення 2500-2700 по люку, плюс сальники полуосей, ще хай 200 грн і мастило в коробку 2літри по 250 грн тотал и того 5000-5500 грн було потрачено на запчастини, чому ціни пишу, бо знаю що таке наприклад зробити обслуговування ваг групі де зчеплення від 6000 грн, но те проте далі, ТО для цього авто копійки, три літри мастила тотал по 180 грн плюс фільтр масляний пурфлюкс 150 грн, повітряний вікс 170 грн, салоний до 100 грн, ну ще газові фільтри в районі200 грн, доречі залив мастило 5в40 і впринципі розхід мастила пів щупа на 8000 км це я так розумію грам 400 і це при тому що експлуатація на газу, тепер щодо комфорту, все класно, але так як комплектація середня не вистачає круїзу, нога на педалі акселератору на великих відстанях втомлюється, якість збірки на 5, якість матеріало в його сегменті на 5 також, так твердий пластик, так і ціна авто яка, шумоїзоляція краща ніж у ланцерів і впринципі на рівні немає її взагалі як і в корейцях та японцях, але при швидкості 120-140 спокійно розмовляємо в салоні, можна сказати комфортно, мотор мене здивував, 1.2 літри три циліндри 75кінських сил, просто їде, я думав що буде дохляк, але ні, на своїх сили тягне і в гору повна посадка без питань, да вистачає його до 120 але інколи задумуєшся, а навіщо швидше, була ситуаці спішив, 160-170 їде без питань, просто страшно дивитися на стрілку тахометру, розхід газа середній 7

Николай
27 жовтня 2021