Відгук Peugeot 301 2015

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння

якість матеріалів, шумоізоляція

Усім міцного здоров\'я! Купляв у знайомого поляка на фірмі з пробігом 150 тис. км. якраз закінчилась гарантія, з розмитненням стала 7500 у.о. 1,6 blueHDI найкращий дизельний двигун від компанії пежо на сьогоднішній день, потужність 100 к.с., 200 нютон метрів, та 5 ст. механічною КПП. Від динаміки отримою реальне задоволення, 5-передача 2700 обиртів 150 км. в годину. розхід якщо в пенсіонерському режемі то 3,6 літра на 100 км. В авто ще нічого не робив крім масла, фільтра ремні, трохи напрягає те що двигун Євро 6 і потрібно долива урину, тобто AdBlue. А так то двигун простий, немає двохмасових маховиків, лишніх датчиків. Комплектація майже базова, кондиціонер, два передні склопідіймачі, шо за жлоб кнопки засунув біля коробки передач то дай бог йому здоров\'я бо трохи незручно, ЕСП виручає зимою класно, АБС, круіз контроль крутий, можна добавляти швидкість на кермі так і скидати, зручно та файно, електро дзеркала, багато місця в салоні як в дорогому бізнес класі, зручні сидіння, простий і недорогий в обслуговуванні, а заодно економічний та потужний повнорозмірний седан, з чималим кліренсом. З мінусів погана обезшумка між моторним відсіком, та багажним відділенням.

Олег
07 лютого 2020