Відгук Peugeot 3008 2013

Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння
Оцінка авто
Плюси і мінуси

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Відгук

Купувалась машина для подорожей і звичайно міський розхід також брався до уваги! Здивувало що розхід по трасі може падати до 3.5-4 л. Дизеля при умові що європейська заправка та рівні дороги ! А по місту приблизно 6-л. Хоча з нашим паливом різниця в розході не дуже відрізняється... Також з плюсів те що достатньо великий багажник та просторий салон і все під рукою.Обслуговував на Офіційному, недорога в обслуговувані, заміна ГРМ обійшлась дешевше ніж пропонували на інших СТО, ТО обходилось 2300 грн
нагадаю що це офіційний сервіс, а на інших було дешевше! Що до коробки передач стоїть робот і є відчутне перемикання, хоча це норм для такої коробки, жорсткувата на ямах, також передня стійка, на мій погляд, трохи широкувата що заважає огляду, причому лобове скло більше ніж в багатьох кросоверах такого типу що зручно на світлофорах!!! Тож цей кросовер вартий уваги як для сімейних поїздок, так і для подорожей на далеку відстань.

Ігор
сьогодні