Відгук Peugeot 2008 2020

Позашляховик / Кросовер Кузов
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

Купив в салоні вибирав між нею і кіа спортедж. До того мав hyundai i30. Сподобався футуристичний дизайн, те що є клімат контроль, круїз, андроід авто, коробка автомат, двигун 130 к.с. і високий кліренс 20 см. Машина виглядає круто. Брав в базі, чорний дах це тюнінг карбон _ плівкою. Мінуси поштовхи при переключенні передач , у мене коробка aisin , 6 передач. Нема підлокітника в базі хоча на алі експрес за 1200 hrn можна взяти. Краще брати версію алюр. Мультимедіа з андроід авто це саме то! Карти на дисплей виіодяться з телефону. Музика також з телефону, я слухаю spotify. В салоні тихо. Коли тиснеш на газ , обганяє супер, прискорння у неї ок. Поки що їхав до 160 км на год.,, оскільки це ще проходить обкатку. Трохи мале лобове скло. Класне кермо! Багажник невеликий. Розхід поки що змішаний 8.6. Коли тиснеш на газ, турбо мотор гарно "реве". Треба доставляти бризговики обов'язково. Поки що кайфую від водіння. Рекомендую! І поставте на телефон my peugeot app - будете мати цікаву інформацію про всі поїздки, час , тривалість, витрати пального і його вартість і навіть місцезнаходження авто.

Тепер коли користуюся 3 роки і проїхав 38 тис. км. додам свіжі враження. З проблем експлуатації поки що виникло дві - заглючив датчик заднього колеса, а через нього не працювали і абс, і аср і інші системи у тому числі - датчик тиску в шинах. Виявилося - заводський брак. І нещодавно вилізла інша проблема - почався витік масла в патрубках біля двигуна. Як дізнався з форуму Пежо 2008 - це їхня проблема. У декого навіть турбіна починає підтікати. У моєму випадку за кілька днів вилетіла 1 літра масла і система показала що треба долити масло. Зараз шукаю причину. Проблема - авто лише 3 роки. Гарантія - на 3 роки я вважаю закоротка! у цьому плані - розчарування, до того мав hyundai i30 10 років і не було проблем великих, у тому числі з патрубками не було проблем.

Юрій Орестович
01 травня 2021

Підпишіться на розсилку відгуків про Peugeot 2008

Коментарі (1)
avatar
Юрій Орестович | 11 січня 2022 р., 10:11
Хочу додати що після пробігу 9 тис. км, у мене змішаний розхід 9.3 літри. Їжджу переважно по місту. Так що для такого двигуна розхід як на мене завеликий

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 2008 по рокам