Opel 12 відгуків про Opel Vectra C 2004 року

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, простір салону, дизайн кузова

Дивитися всі вживані Opel Vectra C 2004

коробка передач, вартість обслуговування

При всій повазі до автомобіля та автопрому Опель, хочу сказати, що дані автомобілі є дуже добрими в плані використання, ніяк не хочу образити інших власників даної марки, але модель Опель Вектра Ц рік випуску 2004 з дизельним двигуном 2.2 та японською автоматичною коробкою Айсін, повне .., це при тому що я ніколи нікого не ображаю. Придбав я дане авто зі своїм приятелем в м. Штутгарт у 2017 р. з оригінальним пробігом 117 т. сервісною книгою,без, підкрасив. На власному ходу приїздив в Україну, розмитнили, та почав користуватись, наїздив Близько 30 тис. та мої загальні витрати на нього перевищили ліміт його першочергової вартості з урахуванням розмитнення, я не жартую, оскільки до останнього вірив що дане авто буде їздити. Терпець настільки увірвався, що я хотів його розбити, але здоровий глузд взяв своє. Продано.

Opel Vectra C 2004

об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

витрати палива

Чем старше тем больше смотреть в сторону проверки автомата.
Показатель уровня обслуживания-впускной коллектор. Если уставший , сорваны резьбы фланца и там герметик- это не топ сервис.
В целом при должном и своевременном обслужмвании достойная атмосфера

Opel Vectra C 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

Автомобіль комфортний та достатньо зручний в користуванні. На задніх сидіннях з легкістю поміщалося два автокрісла + ще нормально сідала 1 людина та їхала з комфортом.
Низький кліренс по дорозі з ямами не дуже добре їхалось чіпляв все, що тільки можна було зачепити.
Більшість водіїв розповідають, що ці автомобілі гниють, то я Вас скажу в моєї навіть близько таких ознак не було!
Крові випила достатньо.
Ремонти були різні дорогі та не дуже: демпферний маховик зчеплення 700-800€;
ЄГР;
Підсмоктування повітря в систему від чого не заводилось авто або заводилось та відразу глухло з цією проблемою довго бавилися, їздив не на один сервіс, грошей теж пішло не мало, а проблеми вирішити ніхто не міг, говорили, що ТНВД, а воно дороге приблизно1000€ коштує. В кінцевому результаті поставили грушу, але від цього нічого не змінилось.
Проблему вирішив сам і коштувало воно мені 20 грн замінив шланг зворотки і проблема зникла.
Запчастини до ОПЕЛЯ дорогі.

Opel Vectra C 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

260 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Не поганий автомобіль.
Комфортне, динамічне, швидке.
Думаю, на віщо VECTRU брати, лише універсала.

198 тис.км 14.5 л / 100 км Поїздки в місті

Надёжный качественный мощный немец ! Мотор просто супер ,тяга тепловоза. Кузов полностью ОЦИНКОВАН. Коробка работает превосходно. Подвеска в идеале. Поменяны все жидкости в автомобиле. Стоит итальянская газовая установка BRC , и вписанная в тех. паспорт. Установлена магнитола с большим экраном на Андроиде с камерой заднего вида, с двумя флешками, читает все интернет, CD,TV, MP3, навигация. Обслуживалась на официальном СТО , имеется вся документация. Очень бодрый автомобиль! В ДТП не участвовал, есть мелкие царапины, подкрасы с учётом лет авто. Два комплекта резины на дисках, два комплекта ковриков ,,зима лето,,.Все обслужено и поменяны. Новый владелец останется доволен !

динаміка

395 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

2.2 DTI на механике. Отличный надежный автомобиль! Пробег уже 400.000, двигатель работает как часы. Заводится в любую погоду. Работает мягко - приятно. Абсолютно сухой. От замены до замены - ни грамма масла. ДТ лью самое обычное - без изысков. За 400.000 меняются только расходники. Мерседес для бедных. Особенно если найти жирную комплектацию. У меня есть на 2004 год: и память сидений, и адаптивный линзованный ксенон, и электропривод багажника, и ещё много чего вкусного. Однозначно - шикарный авто на свои деньги!

Opel Vectra C 2004

коробка передач, витрати палива, керованість

310 тис.км Поїздки в місті

Надёжный, комфортный, крепкий автомобиль!!! Сел и чувствуешь, что ты в машине сидишь. Не смотря на габариты, маневренная, резвая.

Opel Vectra C 2004

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

Отличный автомобиль, за вменяемые деньги. Расход умеренный, если сопоставить динамику. Расходники и з.ч. недорогие.

Opel Vectra C 2004

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

дорожній просвіт

Комфортне, вмістиме авто для сімї і роботи. Здивував адекватний розхід пального при такій комплектації та габаритах. Цілком задоволений

Opel Vectra C 2004

якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

якість збірки

Чудовий автомобіль, має обємний багажник, чудовий просторий салон, двигун та ходова частина просять тільки планового обслуговування.

Opel Vectra C 2.2 AT (147 л.с.) 2004

Opel Vectra C 2.2 AT (147 л.с.) 2004

313 тис.км 7.2 л / 100 км Сім'я

Долго выбирал и купил себе опель вектра ! До этого был хундай седан ! Ездил и на БМВ и на Ауди да ни чего не скажешь машинки хорошие но по стоимости обслуживания опель на много дешевле и вообще я влюбился в него в салоне комфортно места много использовать можно как в коммерческом так и для семьи ! Росход по городу 7.2 я считаю норм учитывая что у меня автомат и 2.2 дизель ходовая отличная дороги держится тоже хорошо одним словом советую ! Но вы должны понимать каждую машину нужно обслуживать и тогда будет вам счастье!))

• Погано
    2.0

стильный дизайн

цена запчастей, часто выходит из строя ЭБУ и модуль зажигания

В Германии есть поговорка: автомобиль и OPEL - это разные вещи. Качество не соответствует немецкому. Электрика очень сложная, не каждый автоэлектрик разберется. Модуль зажигания самое слабое звено. Электронный блок управления "мозги" расположен на двигателе, сильно греется и часто выходит из строя.

Відгуки про моделі Опель

Відгуки про Опель Вектра Ц по рокам