Відгук Opel Omega 1987

Газ / Бензин Двигун
Задній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Надійний, зручний, місткий, досить швидкий, м\'який на ходу, економний, недорогий в обслуговуванні, симпатичний на вигляд сімейний автомобіль. Весь час служив вірою і правдою, завжди виручаючи коли було треба, хоч літом, хоч зимою. ГБО 2-го покоління, що вписано в тех. паспорт, дозволяє заводитись навіть зимою до мінус 20 виключно на газу. Я вже забув, коли останній раз заправляв бензин, фактично їжджу тільки на газу. Благо, газових заправок навколо є чимало.
Хоча причіпного пристрою нема, але з таким величезним багажником воно навіть і не треба, та ще й спинки заднього ряду складаються, і тоді можна всередині лягають спати на килимі. На задньому ряді четверо дітей сідають, не беручи один одного на руки. Або ж троє дорослих так само вільно сідають, комфортно почуваючи себе під час навіть довгої подорожі.
Не питайте мене, як ми примудрилися одного разу ВДЕВ\'ЯТЬОХ на море дикунами з\'їздити на тиждень!
Мінус - те, що багато чого на розборці замовляти приходиться, але виручає знайомий розборщик, що спеціалізується на Опелях, миттєво присилає те що треба, іноді нові, іноді б/в запчастини.
Машина не нова, тому зі зварником теж дружити треба.
В цілому дуже задоволений своїм авто, шкода продавати, але треба гроші терміново, хай послужить ще комусь. Віддам в добрі руки!

Константин
10 листопада 2020