Відгук Opel Insignia 2010

Дизель Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

якість матеріалів

Opel Insignia дуже хороший автомобіль, рівень комфорту, шумоізоляція, стійкість на дорозі з будь яким покриттям на висоті, навіть при тому що авто на 18" дисках їде доволі комфортно, витрата пального на дизелі 2.0 по трасі 5-5.5 літрів при швидкості 120-140 км. Якщо їхати 90 можна вкластися і в 4.7 л. По місту 7-8 л. Ходова ходить дуже довго, за 3 роки поміняв передні/ задні стійки стабілізаторів і верхні опори, і все. Кузов не ржавіє це не Opel 90-х. Мотор капризний в тому випадку якщо не знаєш як правильно його обслуговувати. Саме головне вчасно поміняти масляний насос,
саме масляний насос а не тільки резинку маслонасоса, і лити якісне мастило, GM не рекомендую, занадто багато підробок. Поміняв насос і спокійно їздиш ще 200 тис км. Перед покупкою в першу чергу, порадив би поцікавитись чи не мінявся маслонасос, якщо мінявся вам пощастило, ні доведеться самому це робити, це стосується авто з 2009-2013 року випуску. Не полінуйтеся загнати авто на СТО на стандарту перевірку, ретельно перевірте двигун і коробку автомат, якщо все ОК горя знати не будете, бо авто дійсно хороше особливо за свої гроші.

Александр
10 серпня 2021