Opel 3 відгука про Opel Astra J 2015 року

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Opel Astra J 2015

Opel Astra J 2015

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Велике, комфортне, сімейне авто за невеликий бюджет. Мала витрата палива, "корабельність" на трасі, м\'яка і водночас збита. Рекомендую!

240 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Автомобіль для свого класу комфортний, м\'який, та для двигуна 1.6 дизель дуже приємистий! ТО не дорого, мастило 650 грн, фільтра усі , крім паливного 600 грн. Взагалі за ці кошти, дуже нормальний варіант, як для їзди по місту так і за ним! Великий багажний відсік! Тобто рекомендую, усім!

4 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Дуже чудовий автомобіль якщо порівняти ціну/якість. Дуже м‘ягкий, зручний та економний. Обслуговування теж помірне тільки треба враховувати заміну ланца ГРМ раз на 170ткм. це трохи дорого одноразово але нетак часто як міняти ремінь ГРН. якщо розглядати витрати на сервіс на довгий час користування, витрат великих непотрібно боятись! Рекомендую!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 122 відгука про Opel Astra J
  • Opel Astra J 2011

Opel Astra J 2011

Opel Astra J 2011

дорожній просвіт

На момент написання відгуку володію авто майже 2 роки та проїхав за цей час понад 50 т. км. Мій автомобіль пригнаний з Німеччини, збирався там же, тому якість збірки достойна. Загалом критичних проблем за цей час я не виявив, проте як і будь-який "порядний Opel" час від часу мій "сталевий кінь" потребував обслуговування та ремонту. ТО на автомобілі робив кожні 10 т. км. За ці два роки я змінив усі колодки, ремінь генератора, помпу, охолоджуючу рідину, передні амортизатори - !!!!!два рази!!!!, відреставрував рульові накінечники та лівий "ричаг", робив ТО супортів і найнеприємніше міняв клапанну кришку, бо криворукі СТОшники під час планової заміни прокладки умудрилися її розбити. Також з мілкого ремонту довелося змінити кнопку відкривання багажника - розсохлася за 10 років і туди почала попадати вода, а також посадити на герметик дублер стоп-сигналу, бо почав пропускати ущільнювач - також розсохся. Також при купівлі був переламаний мат підігріву водійського сидіння. Все інше виключно робилося планово. Давайте закінчувати з мінусами, і поговоримо про плюси. Двигун авто попри малий об\'єм достатньо динамічний та надійний, має невеликий розхід бензину - траса в середньому 5-6 л/100 км. До речі, на такі двигуни - a14net, можна ставити ГБО. На коробку - 6 ст., на момент написання відгуку нарікання відсутні. Підвіска дуже м\'яка та комфортна. Великий багажник. Взимку дуже тепло, пічка гріє суперово. Якісний матеріал салону. В комплектації мого авто були усі можливі підігріви - керма, дзеркал, сидінь, заднього стекла; датчики дощу та світла, 2-х зонний клімат, круїз-контроль, електрорегулювання дзеркал, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, електронний ручник. Попри велику кількість електроніки проблем з нею не виникало. Тому за таку ціну авто однозначно рекомендую та хочу зазначити, що виключно погане про це авто пишуть тільки ті хто на ньому ніколи не їздив.

Віталій

Дивитися всі 5276 відгуків про Opel
  • Opel Vectra 2006

Opel Vectra 2006

Opel Vectra 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 120 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

В грудні 2005 року придбав в кредит нову після рейсалтінгову Vektra С в максимальній комплентації з VIN кодом 2006 року! Спочатку дуже подобалась! Дивівала тільки висока витрата палива по місту 13л бензину, а з пробками всі 15 літрів! Гарантія була 2 роки, або 100000км пробігу! Але на 85000км. накрилася АККП Тіптронік!!! З моменту покупки пройшло лише 2,5 роки! На фірменому СТО сказали що ремонт коробки коштуватиме 6000$, у Вишневому зробили за 3000$, але нормально коробка вже не працювала! При пробігу у 120 000км. витрата масла в двигуні була десь 300 гр. на 1000км Прийшлося продати недорого! Це було саме невдале придбання автомобіля у житті!

Віталій

Відгуки про моделі Опель