Відгук Opel Astra H 2009

Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

шумоізоляція

Відгук буде довгим.
Хороша машина.Приганяв з Німеччини для себе, від\\\'їздив близько 20 тисяч кілометрів.
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД :
*Почну з кольору , у мене була синя, код 21B, Ultrablau , прекрасний колір, блистить на сонці як має бути.
*Кузов луджений, з іржі маленьке здуття фарби в куті кріплення дзеркала заднього виду \\\\їх слабке місце\\\\ , та незначні рижики з внутрішнього боку по кромці капоту, більше ніде ані натяку.
*Раджу ставити мухобойку, тому що легко виникають сколи на капоті.
*Кузов універсал - максимально практичний, шафу 190 см довжиною віз з складеними сидіннями і закритим багажником,всім раджу саме універсал.
* Лобове було затерте з двірників, раджу ставити хороші, я ставив Bosch.
*Дуже дурна болячка - в сильний дощ, через просохлу гумку динаміка в дверках потрапляє вода на поріг, тому потрібна знімати пластик дверей,і садити динамік на герметик,проблема піде.
ФАРИ : у мене була комплектація з галогенними, то світили достойно , їх не бракувало, і навіть в порівнянні з гольфом 6 ,то відчувалось що кращі.
ДВИГУН : 1.7 дизель на 110 коней, незначно кидалось масло з сапуна, і турбіна, при тому масла не брала зовсім. Двигун хороший,тяговитий, на трасі почуваєш себе впевнено,обгони без проблем. На 2.1 тисячах обертів найкомфортніше і найекономніше їхати, турбіна вмикається близько з 1.9 тисяч обертів. ЕГР чиститься елементарно, стоїть прямо під руками. Мав типову болячку - барахлив клапан тиску палива на тнвд \\\\ симптоми : плавали оберти, глохла на низьких обертах\\\\, замінив на оригінал за 3200 грн \\\\2019р\\\\, і проблема зникла. Найбільша проблема егр і сажевий фільтр. Знімав егр і впускний колектор , сажі було на 1 см, почистив,тяга стала набагато краще. Тому перед покупкою раджу провести діагностику, подивитись ступінь сажевого фільтру. Ну й як вмикається регенерація, не глушити двигун. Росхід палива на 15 дисках 5.8 л, на 17 дисках 6.3.
КОРОБКА : 6ступка, м32, стикнувся з їх болячкою гуділи підшипники 5 і 6 передачі, заміна близько 8 тисяч, коробка після в ідеалі. Симптоми : сильний гул на ходу,і при перемиканні передач, при відпусканні педалі щеплення , куліса відходила назад
ГАЛЬМА : при покупці зразу замінив диски і колодки, ціна за все приблизно 6 тисяч без роботи, диски Zimmermann, колодки TRW.
ХОДОВА : машина досить жорстка, але ціни на запчастини не страшні, ззаду балка,зад трохи підскакує. на15 дисках значно м\\\'ягше, на 17 дисках їй важкувато,але на трасі значно комфортніше. За весь час міняв задні амортизатори,бо рідні потекли, і пружину одну . Амортизатори ставив нові, пружину краще беріть б\\\\у тому що з нових не підійшли жодні,вони якісь нижчі, і товщина витка менша.
КЕРУВАННЯ : стоїть гідропідсилювач, машина добре слухається руля, але має незначний люфт від центрального положення руля, задоволений був цілком.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : мультируль, працює чудово, кондиціонер після заправки холодив ідеально, підігрів сидінь божественний, парктроніки задні тішили, автосвітло не рекомендую, бо з нашими законами в світлий час доби він ні габаритів ,ні ближнє не вмикає. Сидіння мав тканеві, трохи був незадоволений,бо водійське було затерте,але це дрібниця. Магнітолу мав cd70 navi, музика і звук хороші, був aux.
з МІНУСІВ, на мою думку :
- слабі місця по кузову
- болячка з протіканням через динаміки
-нема комфортних ніш, в салоні щоб навіть покласти телефон
- екологія двигуна,яка її і вбиває,
-можуть перебиватись кабеля в гофрі дверки, через що в мене був перестав працювати склопідйомник, але ремонтується 5 хв .
- не для всіх комфортні сидіння, вони не м\\\'які, бокової підтримки недостатньо, але багато регулювань, можна вмоститись.
- в мене не було підлокітника, не зручно, рідний йде встановленим в крісло, можна за 600 грн купити з Львова хендмейд , красивий, Radi Brothers якщо не помиляюсь. Інші брати не раджу, виглядає паршиво.
_________________________________________________
В Підсумку машиною задоволений, максимально практична і економна машина. Всім рекомендую,якщо знайдете живу.

Сергій Михалевич
08 червня 2021