Nissan 1 відгук про Nissan Vanette пасс. 1997 року

якість збірки

Низька оцінка керованості
Власники цих автомобілів вважають їх незручними в керуванні

Дивитися всі вживані Nissan Vanette пасс. 1997
Nissan Vanette пасс. 1997

Nissan Vanette пасс. 1997

якість збірки

250 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Это один из самых надёжных автомобилей который у меня был. Никогда не боялся на нем куда-то ехать. Будь то Карпаты или Кольский полуостров. Сел завел и поехал. Оставил только теплые воспоминания.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3 відгука про Nissan Vanette пасс.
Nissan Vanette пасс. 1996

Nissan Vanette пасс. 1996

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

400 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Я считаю один из самых надёжных авто. Высокий клиренс, хорошая динамика разгона , большой объем багажника. И т.д. Я не боюсь на нем ехать на дальние расстояния так как знаю весь автомобиль полностью. Вот шумоизоляция авто это конечно же минус. Хотя если человек хочет себе оставить это авто ,то и шумку сделать тоже можно и нужно.

Геннадий

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Василь

Відгуки про моделі Ніссан