5 відгуків про Nissan Rogue 2019 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, вартість обслуговування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Плюсы:дизайн, клиренс, управление,салон, материалы, мультимедиа,количество ассистентов,расход,не плохой ,как для полного привода+вариатор.Цена для своего класса. Минусы:динамика,хотя есть разные режимы,обслуживание,не так чтобы дорого,но и не бюджетно,много электроники,надо все держать в исправности
EDUARD19 січня 2023

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
об`єм багажника, шумоізоляція
27 тис.км 10 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Авто, як на свої гроші дуже сподобалось. Простий невибагливий двигун, який можна заправляти навіть 92 бензином, просторий салон, сучасний дизайн. Повний привід можливо не пристосований для повного бездоріжжя, але виїхати в ліс, на рибалку, або по гриби, дуже допоможе. Або в зимку коли у нас бувають сніги в пів метра, коли не можеш з подвірря виїхати, теж дуже допомагає.. Тепер розхід, в місті, якщо їздиш на не далекі відстані 12.5 л/100 По трассі якщо не спішити в середньому до 8 літрів, я рахую дуже непогано. Мінус це не достатня шумоізоляція, але для дуже вибагливих, це діло поправиме.
Ігор19 червня 2022

32 тис.км 10 л / 100 км
  • 5 Ціна
Очень надежный, легко управляемый и комфортный автомобиль , недорогой в обслуживании.
Сергей29 грудня 2021

дорожній просвіт
витрати палива
20 тис.км 12.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль. По трассе расход не превышает 7 л, по городу около 10. Но из-за пробок и тянучек поднимается до 12,5. Отличная проходимость, учитывая множество ям в городе. Хороший обзор с места водителя. Оснащение на уровне. Нет навигатора, но смартфон выводится на экран авто.
Геннадий10 квітня 2021

• 4 Керування
  • 5 Ціна
Авто за свои деньги просто супер. Использую для семьи. Брал в Америке с аукциона битым, меня ето непугает. Расход трасса 7-9л в зависимости от скоросного режима. По комфорту салона и подвески на высшем уровне. Сравниваю между рав4 и рогом, рог намного мягче и приятней в езде салон смотрится богаче.
Дмитрий28 січня 2020

Відгуки про Ніссан Рог по рокам