19 відгуків про Nissan Rogue 2017 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
динаміка, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Гарний бюджетний кроссовер за свої кошти. Вибирав довго серед конкурентів, але переміг саме Рог, який трошки більше сподобався чисто візуально. Машина для спокійної їзди, динаміка так собі, але мені була потрібна машина для сімейних поїздок без амбіцій на спорт та дріфт. Керованість та гальма на висоті. Шумка зовсім слабка. У варіаторі відразу ж замінив мастило і фільтра. Коробка імітує переключання передач. Газ поки що не ставив, розхід радує, 8 трасса 110-120 км., по місту 11-12. Але це спокійний стиль їзди. багажник великий. По м'якості я б сказав середня, думав буде м'якіша, але дивлячись з чим порівнювати. Місця в салоні вистачає з головою. і з переду, і позаду. мій ріст 182 см., сидіти комфортно. Кліренс 21 см. На рибалку та по гриби їду спокійно. Якщо пересів на Рога не з жигулів чи ланоса, то вау ефекту не буде, просто звичайна автівка, але досить гарна за свої кошти.
Михайло23 листопада 2023

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
  • 4 Ціна
Гарне авто майже 2 роки володіння , більше плюсів ніж мінусів.двигун класний ,грм цепок немає проблем з розтягуванням, потрібно лити хороше масло і міняти 8тис і ресурс двигуна перевищує за 350тис.один мінус потрібно якщо є гбо регулювання клапанів 40тис,але це вирішується.повний привід їде добре.великий багажник просторий салон.розхідники не дорогі.
Андрій17 травня 2023

5.0 Відмінно
дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива
Сім'я
  • 5 Ціна
М\'яка, простора машина. Дуже класна комплектація. Перфорована шкіра сидінь, не липне до тіла. Величезний багажник.
Олена27 червня 2021

80 тис.км 9.3 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль по все параметрам, как для города, так и для бездорожья. Очень приятная в управлении, сбитенькая машинка.
Александр10 червня 2021

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція
  • 4 Ціна
В принципі авто залишило позитивні моменти, але є і негатив, який виплив взимку. Машинка добре поводитися у поворотах, розгін як для варіатора нормальний, великий просторий салон особливо ззаду, повний привід, кліренс хороший. Коли їдеш світлофорах то розхід в місті піднімається до 12-15 як для кросовера багато, підвіска збита і доволі жорстка. Також мінус це звичайно варіатор, взимку при -15 -20 прогріваєш двигун 5-7 хв, а потім ще коробку 2-хв і все одно 2-3 світлофори ти не можеш їхати понад 25-35 км/год і дуже бісить, тому і продав
Дмитрий Тараненко04 квітня 2021

• 5 Ціна
Автомобиль достоин вашего внимания. Привозился для себя, качественно восстанавливался после незначительного ДТП. За 2 года эксплуатации не доставил не каких хлопот. Сравниваю с Немцами, а на них откатался больше 15ти лет. Мотор 2.5 литра впаре с вариатором получается надёжно и экономично. Средний расход в городе до 10ти литров трасса получалось 6.8 литра, ВСЁ ЗАВИСЕТ ОТ ВАШЕЙ МАНЕРЫ ВОЖДЕНИЯ!!! Высокий клиренс и полный привод зимой себя зарекомендовал достоино,  с своим функционалом в городе и за ним справляется на все 100% , но опять же зависит от вашей манеры езды. Хотите ездить очень быстро покупайте BMW, хотите месить Болото покупайте Land Cruiser . А с повседневными задачами Nissan Rogue  справляется достоино. С запчастями проблем нет, все росходники есть в наличии в Украине. Комплектация SL будет побогаче Европейского X-Trail Tecna. Автомобиль рекомендую.
Александр04 березня 2021

Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Чудовий автомобіль. Як для міста, так і для дальніх поїздок. М"який і комфортний. Дешевий в ремонті. Ідеально підходить під встановлення ГБО. Сучасний дизайн. просторий салон і місткий багажник. Найкраще співвідношення ціна/якість. Авто для щоденного використання. Рекомендую до придбання!
Микола03 грудня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, шумоізоляція
35 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Гарний сімейний автомобіль для міста та за його межами, з адекватними витратами палива місто 11-12-л. за містом 6.5-8л. в залежності від манери водіння та помірною вартістю ТО... В Топ комплектації є просто все, гарне світло, пам\\\'ять сидінь, огляд 360. Авто дійсно вартий своїх грошей. Варіатор - пишуть що не достатньо надійний, але мав практику водіння на такому авто з пробігом 120тис.км і все було Ок, все залежить від правильної експлуатації. Динаміка - не любить і не буде різкого старту, але це ж атмосферний двигун та думаю більше сімейний авто, траса свої 130-140 їде впевнено. Тормоза, керованість - все нормально в будь якому випадку необхідно призвачаїтись до кожного автомобіля В кожного свій смак, але особисто кліренс, зовній та внутрішній дизайн дуже подобається, один з найкращих серед авто цього класу та року.
игорь24 листопада 2020

шумоізоляція
Перший власник 37 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Економний автомобіль при спокійній їзді в місті розхід не більше 10 літрів на 100 км не дорогий в обслуговувані, якщо купити авто з мінімальним пробігом то проблем мінімум, мінус нема шумоізоляції, проблем з коробкою передач з пробігом до 100 тис. не було ніяких, по трасі комфортно їде, в комплектації SL дуже комфортно!
Олександр04 серпня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива
якість матеріалів, шумоізоляція
25 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Машина полностью соответствует ожиданиям. Подвеска не пробивается на плохой дороге. В меру жёсткая. Места в салоне хватает всем. Клиренса достаточно. Рулится достойно. Расход не большой. Не буду петь хвалебные оды, ибо не за что. Машина как машина. Никакого эффекта ВАУ я не испытал. Все ожидаемо. Не подумайте, что мне все в нем нравится. Есть минусы. В машине шумки нет. Буду шумить. Музыка. Можно поставить лучше, но это дело слуха. Все. Минусов больше не выявил.
Евгений24 березня 2020

витрати палива
коробка передач
  • 5 Ціна
Надзвичайно крутий сімейний кросовер, недорогий в ремонті, і об\'ємний в середині, добре підходить для далеких доріг.
Autousaa Vlastyslav23 березня 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
Перший власник Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный вариант для семьи и личного использования автомобиля. Высокий клиренс машины, добавляет уверенности.
Александр 30 січня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
Перший власник 74 тис.км 11 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный вариант, для наших дорог. Хороший расход топлива. Оптимальний варипнт цена - качество.
Александр 28 січня 2020

4.2 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна
динаміка
  • 5 Ціна
Цена/качество ???? Покупал в США после незначительного дтп. Восстановил- запчастей много, проблем не было. Хороший авто за свои деньги. В своем классе считаю лучшим вариантом.
Николай10 грудня 2019

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Машину привёз из США. Это семейный автомобиль . Большой салон , вместительный багажник. Богатая комплектация. Машина новая и никаких замечаний пока нет
Степан25 жовтня 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
70 тис.км 13.3 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль, после седанов и хетчбеков, что в танке. Приятный в управление. Доступный в обслуживание. Расход газа в среднем 13,5 при объёме двигателя 2,5 литра. Меняйте вовремя расходники и будет вам, счастья, по крайне мере проблем быть не должно
Александр 15 жовтня 2019

шумоізоляція
Перший власник 9 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Прекрастный автомобиль, практически новый, с хорошими расширенными функциями и понятной историей и реальным пробегом. Продал потому как купил другой, более подходящий для большой семьи. Пусть радует нового владельца! Не бойтесь покупать автомобили привезенные из США, реальная экономия денег на покупке, если все делать с умом, плюс прекрастная комплектация , лучше чем у европейских. Будьте осторожны покупая авто без проверки на аукционах, не покупайте у непонятных продавцов , серых диллерских компаний. Всем удачи!
Александр18 квітня 2019

4.0 Добре
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція
Перший власник 27 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті
4.0 Добре
  • 5 Ціна
Авто которое 100 % стоит своих денег , Кто найдет в Хорошем состоянии, - оценит , идеальное соотношение цена-качество
Виталий12 листопада 2018

ціна
  • 4 Ціна
Это Nissan ребята. Нет слов, качество надёжность уверенность. Очень хороший автомобиль.
Syva04 листопада 2018

Відгуки про Ніссан Рог по рокам