3 відгука про Nissan Rogue 2012 року

коробка передач
193 тис.км
4.6 Відмінно
  • 5 Ціна
Володію Рогом 5 років. Дуже задоволений.в мене 2.5 + варіатор+повний привід- дуже різве та комфортне авто. Коли брав начитався страхіття за варіатори ... тому знайшов авто, де на 90000км. Попередній власник міняв мастила в варіаторі. Зараз 193000 взагалом вже 3 раза була заміна мастила варіатора. Машина не ламається їде й їде ...ціни на деталі дуже приємно здивували до цього був Опель там процентів на 50 дорожче обслуговування. Якщо купувати таке авто то тільки на повному привіді... двигун простий 2.5 атм. Якщо треба прискоритися 4×4 гарно додає розгону здасться що машина вириває асфальт під собою. Як мені здається цим авто не можно ні кого тянути ,ні якого бездоріжжя тому що варіатор не полюбляє перегріву На мою думку на передньому привіді вона буде ніяка. Скрипів немає ,гарна акустика Bose , рідний екран спочатку дротував якістю зображення даже думав замінити його на щось більше сучасне, а потім звик та зрозумів що більше й не треба камера працює добре й навіть у ночі гарний обзор. Мені подобається це авто. Тільки якщо брати на бензині то з нашими цінами на пальне це буде дуже дорого. В мене стоїть газ євро5 він ставиться без питань та й працює гарно з ним витрати на пальне не критичні. В місті з великими заторами бере десь 17л газу. Машина в цьому діапазону ціни дуже гарна. Я рахую ціна якість топ .
Євген07 квітня

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
шумоізоляція
  • 5 Ціна
Дуже комфортно авто. Катаюсь 3й місяць, завіз авто з США, скарг поки що не маю. Витрати пального трошки великі, але плануючи встановити ГБО і буде бомба!
Антон16 березня 2021

5.0 Відмінно
дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна
  • 5 Ціна
Nissan Rogue — компактный кроссовер, производство которого началось в 2007 году для рынков США и Канады. Машина комфортная. Подвеска очень мягкая. Двигатель очень приемистый. Салон весь из мягкого пластика. В багажнике, есть органайзер и все отделано качественным пластиком. Багажник на первый взгляд большой, но его объём не превышает 500 литров до уровня заднего окна. А вот если сложить задние сиденья то можно перевозить грузы длиной до 2 метров. В багажнике имеются разделители, чтобы тоже ничего не терялось, ещё две небольшие потайные секции. Под полом багажника полноценная запаска, домкрат, инструменты, и полно пустого пространства.
Дмитро29 лютого 2020

Відгуки про Ніссан Рог по рокам