Nissan 2 відгука про Nissan Qashqai 2020 року

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, дизайн кузова

об`єм багажника, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Nissan Qashqai 2020

Nissan Qashqai 2020

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива

Перший власник Сім'я

Основные факторы, по которым выбирали автомобиль – безопасность, амортизация и комфорт. Были сомнения из-за отзывов о вариаторе, о его разгоне, но после тест -драйва все встало на свои места.
За 6 месяцев Кашкай не подвел. Полный привод выручал на плохих дорогах, подвеска стойко терпит все невзгоды. Вообще радует, что машина подогнана под наши реалии – подвеска заметно лучше первого поколения.
Из минусов замечу средний штатный навигатор, который только дорогу показывает, пробок и прогноз их не ждите

Nissan Qashqai 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, вартість обслуговування

Перший власник 1 тис.км 6.4 л / 100 км Поїздки в місті

Владею месяц. До этого были три авто Шкоды Октавии. Мне он сразу понравился по дизайну и стилю с 2017 года когда прошел рестайлинг, высокий, строго подтянут, ничего лишнего, одним словом - симпатяга.И по салону тоже - красив и практичен, все удобно и эргономично. Материалы и пластик, тоже хороши, не хуже, чем у новой ТойотыРАВ 4, а отделка багажника даже лучше/ другу недавно пригонял и сравнивал /. Брал специально оптимальный вариант - мотор 2.0 атмосферник бензин/ дизелей не люблю они тарахтят как, работают/ и передний привод в средней комплектации Акцента + Паркинг, все практически есть. Что скажу за месяц общения с ним - едет динамично, сбитый, и мягкий автомобиль, очень хорошо управляется, при подъеме и при обгоне очень быстро подхватывает. И радует очень по расходу. Проехал по трассам и дорогам разного класса, когда гнал его, за день 600 км.при скорости 90-110 км/час на 40 л.специально засек с салона, и по моим расчетам 6,5 л на 100 км, а компьютер показал средний расход 6,4 л на 100 км пути, это для кроссовера супер, очень хорошо / а знатоки говорили что 2,0 мотор будет брать 8- 9 л. И это при обкатке, правда в салоне мне включили ЭКО режим. Одним словом я очень доволен. Конечно если бы чуть больше был по величине багажник, и чуть-чуть длиннее задняя часть авто - вот такие пожелания для дизайнеров фирмы Ниссан. А так в принципе авто стоит своих денег, и отвечает принципу соответствию цена/ качество авто. Думаю что Ниссан меня, как и Шкоды - не огорчат. Еще пожелание, чтобы материалы и пластик были всегда на высоте, и не уступали Шкодовским.И тогда свои украинские покупатели будут у Ниссана Кашкая всегда и в большом количестве.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 683 відгука про Nissan Qashqai
  • Nissan Qashqai 2018

Nissan Qashqai 2018

Nissan Qashqai 2018

об`єм багажника

Перший власник 90 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував в салоні 1.2 турбований, За час експлуатації в перші місяці, відмовила турбіна, але в салоні замінили без проблем на нову по гарантії. Заводський брак. Наїздив 90+тисяч, вчасно масло і фільтра міняв, після 60 тис, почав доливати масла на 10тис ±500гр. 1раз мінялося масло в варіаторі і свічки. А так авто дуже класне і економічне, по динаміці це взагалі не обговорюється особливо в місті де треба швидко змінювати рядність руху, вона як ракета. По трасі якщо їхати 100-110 то розхід 5-5.4л. За 4роки не почув жодного скрипка салоні. А по якості ЛФП, краще передню частину забронювати, японці не дуже сильні в якості фарбування.

Андрій

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Primera 2002

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, ціна

Брав з рук, не знаю можливо така попалася. Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще. Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець... Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Віктор Володимирович Чорний

Відгуки про моделі Ніссан