3 відгука про Nissan Juke 2019 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону
Перший власник 56 тис.км 7 л / 100 км Подорожі
4.6 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
Купував новим у салоні. Це було моє перше власне авто. Загалом, дуже сподобалась підвіска, надійність, вартість обслуговування. Адекватний розхід палива, ненапружуючись і неекономлячи десь 7 л 95го у змішаному. Брав таке авто для міста з рідкими виїздами на трасу - такою вона і є. Але, з цією підвіскою та кліренсом не старшно і на бездоріжжі. З мінусів: - варіатор, через нього розхід помірний, але він робить авто майже повзучим, при цьому шумить - збірка салону і якісь матеріалів, трохи вище за рівень логана - мене весь час щемили та підрізали на дорозі, це настільки дістало що вирішив змінити авто
Сергій Гулько27 травня 2023

2.0 Погано
дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, керованість
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція
Перший власник 9 тис.км 8 л / 100 км Сім'я
2.0 Погано
  • 3 Керування
  • 4 Надійність
  • 1 Ціна
Хотіли високу машину, бюджет був в районі 450000 грн. Після тест-драйву вибів впав на Juke. Салон: якість матеріалів дуже бюджетно, після 8000 км пасажирське крісло почало дуже гучно скрипіти, людина на передньому пасажирському зростом вище 180 см впирається головою в стелю. Зборка салону дуже посередня, немає місця на телефон. По ходовій: на бруківці авто дуже жорстке, все відчуваєш на собі, але ями тримає непогано. Найгірше в цьому авто- динаміка, двигун риве дуже гучно на старті, але динаміка слаба, на трасі при обгоні треба буде впевненим, після 120 динаміки зовсім немає. Шумоізоляція: чути двигун на високих обертах, також чути передні арки авто. Немає такої елементарної але необхідної опції як датчик тиску в шинах в досить недешевій компліктації.
Назар29 листопада 2019

3.8 Добре
дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість
Перший власник 5 тис.км 7 л / 100 км Поїздки в місті
3.8 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 3 Ціна
Итак. 1,6 на механике и бубне кондер, подогревы Машину купила себе девушка, как первый авто. У меня большой, мощный седан на автомате. Так что опишу жука на контрасте. Плюсы: + клиренс. Про бровки, люки и перекаты на дороге вообще не думаешь. + внешний дизайн мне очень нравится. Мне нравится, как девушка смотрится за рулем. Мне нравиться самому ездить на нем без тонировки. Много людей относятся позитивно к мужику за рулем жука. + Расход 7,1 л/100 км по городу. Что у меня, что у девушки. Разгоняюсь я активно и потом просто качусь 70-80км/ч. Гонять на 1.6 жуке тупо нет смысла! Учитывая атмосферный двигатель, мне расход нравится. У моего турбо движка расход 18л. Но это постоянные активные разгоны до 80-150. + Двигатель 1.6 как для базы, в принципе нормальный. Динамики для города хватает. + Тормоза хорошие + Управляемость мне нравиться. Минусы: - Обзорность. С этим реально проблемы на парковке. Я считаю себя нормальным водителемНо при маневрировании в узких местах, особенно задом, больше проблем чем на седане. - Передаточные числа коробки. На 100 км/ч больше 3000об. правда расход при этом норм- 5,4л«Система помощи» переключений рекомендует втыкать 2ю на 15, 3ю на 30, 4 на 40, 5 на 50 - Передачи иногда включаются с посторонними звуками гуглил, говорят что это норм. Так же видимо от плохих передаточных чисел, на низкой скорости, трудно ехать без дерганья. - Нет уважения от многих участников движения. Хотя тут может сыграть роль, что на 1,6 жуке ты не можешь резко разогнать и запрыгнуть куда-то. На черном длинном седане никогда не обижают. На жуке - регулярно. - Отсутствует прикольный дизайн в салоне. Так же нет подлокотника не спереди, не сзади. - Дешевые сиденья без поясничной, боковинной регулировки, без поддержки ног и естественно без вентиляции. большому мужчине устроиться неудобно. - Убогие возможности БК. - Динамики 1.6 двигателя для трассы просто нет. - ужасный базовый звук. - большой радиус разворота, как для такого малыша.
Артем03 вересня 2019

Відгуки про Ніссан Жук по рокам