3 відгука про мотоцикли

Мої відгуки →
4.4 Відмінно
динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість
якість збірки
4.4 Відмінно
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Машинка, просто бомба! Трохи важкувата і досить складна в ремонті, але якщо є руки ВСЕ можна робити самому, запчастини є і коштують не шалених грошей. Продав бо просто накатася, з\'явилась інша техніка стояв без діла. На дорозі з хорошим покриттям їде просто чудово, вітрозахист відмінний для людей зростом не вище 170см. Гальмує як автомобіль. Не любить погане покриття. На бездоріжжя краще не вибиратись, витягти майже 260кг з піску той ще квест. По твердому грунту йде без проблем. Розганяв на до 135 досить легко навіть при зустрічному вітрі і це при 250см3. Гарна техніка - рекомендую.
Александр21 квітня 2021
Дивитись ще 1 відгук про Piaggio MP3 →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, ціна
Перший власник 29 тис.км 7 л / 100 км Подорожі
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
Чудесный трицикл!!! Идеально подходит как для дальних путешествий так и для ежедневных поездок. Легкое понятное управление. Высокий уровень безопасности и драйва!!!
Алексей08 жовтня 2019
Дивитись ще 2 відгука про BRP Spyder →

4.8 Відмінно
Просто огонь во всех смыслах! Глаз радует, отлично едет, настраиваемая управляемость через повышение/понижения клиренса, за 6500км и полтора года владения никаких поломок, все внимание движения приковано к тебе, уступают дорогу, чттб посмотреть как выглядит сбоку и сзади)) В отличии от 2х колес намного выше безопасность, ни разу не падал, перевернуть очень сложно. Любителям всего эксклюзивного и хорошего рекомендую!
Есть у всех трайков 8-9гг. Болячка - стояночный тормоз. К официалам 10 000 грн, замена всего механизма К байкерам 800грн - вопрос решен
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
Всем кто не любит серый цвет и читание газет - рекомендую!)))Море удовольствия!
Дмитрий15 серпня 2016
Дивитись ще 2 відгука про BRP Spyder →