Shineray 1 відгук про мотоцикли

Shineray XY 250GY-6B Enduro 2015

Shineray XY 250GY-6B Enduro 2015

Мот бомба. По ямах іде як катер по воді . Бензин не п\'є а просто нюхає як для 250 кубів. Тягла вдосталь. Сотню в час навіть не чує.

Акб ставлять 6.5 А. замість потрібних 9.5. А знайти по розмірах 9.5 А неможливо а більшу запхати неможливо. Протектор на резині слабуватий потрібно ставити кросову резину.

В співвідношенні ціна-якість це супер мот. Особливо на наші дороги.Катався на інших китайцях цей найкращий .

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 16 відгуків про Shineray
  • Shineray XY250GY-6С 2017

Shineray XY250GY-6С 2017

Shineray XY250GY-6С 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 10 тис.км 3 л / 100 км Сім'я

Сподобалося співвідношення ціна/якість. Доволі якісний мот, як для Китаю: за період експлуатації жодних проблем не виникло. Витрати на ТО були лише на змащення основних вузлів: прогресія підвіски, масло в моторі, заміна масла в підвісці. Також були витрати на гальмівну систему: періодичне ТО. Комплексне ТО вийшло в районі 3500 грн на рік, а періодичне десь 250 грн на 2000 км. Мот один раз заганявся на комплексне ТО по заміні всіх рідин в підвісці та гальмах + регулювання клапанів + сервіс спиць. Повітряний і паливний фільтри пройшли 3000 км. Фільтр масла тут металевий, тому його просто потрібно промивати при заміні мастила.

Олег

Відгуки про моделі Шанрай