558 відгуків про мотоцикли

Yamaha YBR 250 2015

Yamaha YBR 250 2015

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Перший власник 5 тис.км 3.5 л / 100 км Подорожі

Після першого сезону на цьому байку, та перед наступним, хотілося би написати пару слів. Прекрасний вибір для початківця, набагато кращій ніж 125-ка, по перше між ними різниця небо і земля, бо 125-ка це мопєд а 250-ка це вже мотоцикл. Yamaha YBR 250 це інжекторний мотоцикл, майже як інжекторне авто, кікстартер відсутній, тобто завести можна лише з ключа, для мого зросту 178см досить комфортний та легкий мотоцикл. Невеликий розхід палива до 3л при спокійній їзді та до 3,5л. якщо "топити шо дурний", сервісний інтервал за мануалом 10000 км від заміни до заміни масла, залито Motul 5100. Резина Pirelli чудово тягне їзду по асфальту, іноді з'їзджаю на грунтові дороги і все норм якщо потихеньку. Від мотоцикла в захваті, бо за 2300 доларів купити іномарку з чудовим характером, комфортом, економну, технологічну та досить швидку, до 140 км більше не зміг. Файний японець на довгі роки, ганяю в місті та по трасі. З недоліків: фара галогенна слаба, але поміняв лампочку на світлодіодну і все стало чудово, без скла на трасі не комфортно, поставив скло Givi 32см і стало норм. По місту їздити ідеально, їздю трохи швидше потоку - це безпечно, на трасі теж непогано самі комфортні швидкості на трасі 80-100 км/год якщо вітер, а коли вітру нема то і 120 норм швидкість. На такому моті один орківський мотоцикліст бахнув кругосвєтку, другий до капіталки не менше 100к накатав. Однозначно рекомендую як перший мот, дуже надійний і легкий.

Suzuki SV 1000S 2003

Suzuki SV 1000S 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

витрати палива, гальма

Плюсы:
- Надёжный, в дальняках не подводил, без сюрпризов. Есть короткий список характерных проблем: магниты ротора генератора предрасположены к отклеиванию; иногда начинает подтекать главный цилиндр сцепления, прокладка между выхлопным коллектором и левым глушителем истончается и начинает пропускать раньше, чем аналогичная у правого глушителя.
- Эластичный и тяговитый двигатель, в городе вообще можно не переключаться и ездить на второй. Тянет от 0 и до 220 км/ч, может и больше, но там ограничивающий фактор – красная линия, а не мощность. При достаточной тяге во всем диапазоне оборотов на 7000 есть ощутимый подхват.
- На скорости стабилен, никаких проблем. 220 идёт очень уверенно.
- Коробка спортивная, с близкими передаточными числами, так что легко при необходимости держать мотоцикл около пика мощности. Работает четко, пару раз только зимой были проблемы с переключением вниз на стоящем мотоцикле и за полтора года два раза на включилась передача.
- Гидравлическое сцепление. Тросик не порвётся никогда, а если начнет подтекать, как у меня было, то будет нормально работать, если просто доливать тормозуху в бачок.
- Полностью регулируемая подвеска: сжатие, отскок, преднатяг.
- Дизайн: выглядит очень круто для своего возраста.
- Полуобтекатель очень помогает на скоростях 140+, можно даже не сильно прятаться за него – он перенаправляет воздушный поток над водителем, вместе с тем нет пластика по бокам: лучше обдув, меньше вероятность влететь на деньги, если уронить.
- Цена. Трудно найти такой дороже 4500$.
- Демпфер руля с завода. Не то чтобы он мне особенно пригождался, но приятно.

Минусы:
- Прожорливый. 7.5 – 9 л по городу, 6 по трассе. При этом небольшой 17-литровый бак и отсутствует датчик уровня топлива – есть только предупреждающая лампочка резерва.
- Поджирает масло если крутить. 200 мл на 1000 км примерно.
- Посадка немного ровнее, чем на спортах, но всё-таки в одном положении долго сидеть утомительно. Плюс жёсткая родная сидушка.
- Неудобен в пробках и в низкоскоростных маневрах: приходится опираться на руль, сцепление довольно тугое, поэтому левая рука быстро устает, сравнительно небольшой выворот руля, без обдува антифриз быстро доходит до 104° и включается вентилятор, при крутых поворотах без контрсвешивания никак, а на клипонах это неудобно.
- Даже при гигантских грузиках руля вибрация ощутимая. После получаса езды по трассе в руках остаётся фантомная вибрация.
- Передние тормоза слабоваты. Нужно хорошо прихватить, чтобы быстро остановить мотоцикл со скорости. Рекомендуется минимум синтерные колодки, а лучше ещё и армированные шланги.
- Мотоцикл крупный, высокий и длинный, даже по сравнению с литровыми спортами.
- Одна из немногих характерных проблем модели – магниты ротора генератора иногда отклеиваются. Новый оригинальный ротор стоит немного меньше 500$.
- Никаких электронных помощников, даже нет ABS.
- Непонятный класс: для спорта не хватает мощности – всего 120 лошадей для литра мало, для спорт-туриста – удобства посадки и большого бака, для городского ежедневного мотоцикла – неудобен в пробках и на скоростях до 50 плюс большой расход.

В целом хороший мотоцикл за свои деньги для того, чтобы иногда гонять по городу, а на выходных выезжать на трек или ездить в короткие путешествия на день-два.

Suzuki DL 650 2008

Suzuki DL 650 2008

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

70 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

На даний час,для мене це кращий вибір. Це мій другий V Strom, перший був 2004 року пригнаний з Італії 40т пробігу. Чудовий мотоцикл, дуже зручна посадка,гарна керованість інжектор з початку випуску. Дизайн питання спірне,але по механіці все надійно і практично. Запчастин повно,з четвертого по одинадцятий здається,випускався практично без змін.При керуванні відчуття,що їдеш в середині мотоцикла а не на ньому.Дуже багато тюнінгу. Продав його бо був без ABS. Купив 2008 року 70000км з ABS і як кажуть на усіх педалях,підніжка,захист,підігрів і ТД. На даний час не знаю,на що його можна поміняти, схоже по комфорту.

Musstang MT110Q-2 2013

Musstang MT110Q-2 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

12 тис.км 2.8 л / 100 км Поїздки в місті

Гарний мотоцикл Musstang MT110 Q-2,надійний та хороший,в стоці не дуже вражає розгоном та максимальною швидкістю,але після того як зірвав різьбу під свічку запалення в головці двигуна,вирішив форсирувати двигун,купив нову ГБЦ,розібрав ГБЦ та встановив збільшені клапана,спортивний розподільний вал від мотоцикла Lifan LF 150,злегшений колінвал та ротор генератора,розточений патрубок впускного колектора під 22мм, встановлений карбюратор PZ22 SCO Scorpion,встановлений прямоток та фільтр нульового супротиву й нова норшнева,після форсировки двигуна я його обкатав 1020км. та почав перевіряти двигун,двигун став крутитися до 11560 об. в хв.,тяги стало на багато більше,розгін став дуже швидкий,максимальна швидкість на зірках 14/41 стала 97 км/г.,на цапа встає з 3 передачи,ще зроблена внешка,в загальному в мотоцикл вкладено більше ніж 11 тис. грн.

Honda Dio 2004

Honda Dio 2004

10 тис.км 3 л / 100 км Подорожі

Чудовий скутер купив з пробігом 6 тисяч проїхав 1 тисячу і захотів закрутити кольца годину крутив скутер у відсічку і нічого не сталося не чекав щоб він остив а поїхав кататися далі 2годинна поїздка на максимальних обертах була і так я положив поршньову якщо ви хочете скутера то беріть на рідні японські поршньові і він вам прослужить довгі роки після клину мотора поміняв я циліндром поршньову групу і далі катаюся нажаль кітайські поршні живуть не більше 2 тисяч кілометрів а якщо рідний японський мотор то він проживе мінімум 100 тисяч кілометрів приспокійній їзді варіатор взагалі вічний на китайських скутерах нових варіатор живе не більше 5000 км а на Хонда діо 35 варіатор живе мінімум 20000 а рідні ремені варіатора теж живуть немало покупці скутера стояв рідний ремінь варіатора з пробігом 6000 км для рідного ременя варіатора пробіг це всього лишень цифри на рідному ремені скутер їхав 53 км/год а на новому їде 80 взагалі ідеальний скутер але якщо берете скутер японський то беріть на рідній поршневі і він вам проживе вічно

Yamaha Jog SA36J 2008

Yamaha Jog SA36J 2008

Перший власник 12 тис.км 3 л / 100 км Подорожі

Довго вибирав собі скутер.І ось зупинився на ямаха джог sa-36. Скутер чотирьох тактний інжектор з водяним охолодженням.Мопед брав з контейнера без пробігу по Україні.Вибирав дуже прискіпливо бо маю вже досвід попередніх мопедів.І хочу вам сказати мої зусилля не були марні -мопед просто супер,особливо для дальніх поїздок.В літку не гріється,для нього відстань в 30-50км в одну сторону зовсім ні про що.Головне не навалювати на ручку бо скутер таки дуже жвавий,але я їзджу 40-45 семе оптимально.Раз тільки спробував скільки піде - був дуже вражений стрілка лягла за 60км.До речі коли вибирав то їздив ще на двох там максимум розгоняв до 55-ти,тому коли продавець розповідає що це чотирьох тактний і він більше не їде,то це все казки, якщо мопед не вшатаний і пробіг тисяч до 15-ти то повірте він не чим не уступає двох тактному. Одне тільки коли дививсь відгуки то казали бензину бере літрів 2-2,5 а в реальному десь до трьох.А так мопед супер, на даний час мені здається кращий на ринку,але і ціна трохи є.Я купував за 760$, +4000гр документи з митниці+ постановка на облік в сумі 950зелених.Але повірьте він того вартий.Наголошую головне вибирати не виїзджений ціна з контейнера коливається від 630 і десь до 800. Купуйте та насолоджуйтеся їздою. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

BMW F 650CS 2003

BMW F 650CS 2003

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

46 тис.км 4 л / 100 км Подорожі

Ремінний привід на цьому мотоциклі зробили німецькі не професіонали. Порвав ремінь, місяць очікування, аналога нема. А коли порвав в друге, через 9т.км. після першого, мотоцикл продав. Інструменту для регулювання натягу нема, використовують Кантер з ринку і лінійку, може це і норм? Проводка через вік, трухлява. Основне світло мертве. Вібрація від мотора така, що в мене боліли суглоби на руках. Мотор жорстко закріплений з рамою. Через вібрацію постійно щось відкручується. З плюсів- дуже легкий, низький центр ваги, бензобак під сидінням, мала витрата пального 4л., інтервал ТО 10т.км., маслобак в рамі, до 4л. масла в системі. Інжектор, водяне охолодження. М'яка підвіска, гарні гальма з АБС. Краще доплатити 300$ і взяти GS.

Bajaj Dominar 2021

Bajaj Dominar 2021

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 20 тис.км 4 л / 100 км Подорожі

Бачу, що прихильники домінара розбились на 2 лагеря. Одні його вважають суто міським байком, інші, до яких належу і я, його облюбовали в якості байка для подорожей. І ті і інші сходяться в тому, що домінар - це сучасний байк з АБС, відмінним світлом, доволі надійний і економічний, і при цьому вже має достатню потужність для комфортної їзди як по місту, так і по трасі. Відмінності випливають із мети використання. Для міських покатушек вам не потрібний високий вітровик і захист рук, з ними влітку буде тільки гарячіше. Проте на трасі: після кількох чисток екіпу від мух влітку, після промерзання в дощ і холодну погоду, навіть завзяті противники змінюють свою думку. І сам виробник до речі взяв бік останніх, добавив в апгрейд 2023 року саме туристичні плюшкі. Ні, звісно я не наполягаю на тому, що домінар ідеальний мотоцикл. Проте серед своїх братів 400к це найбільш універсальний і збалансований варіант. Ті що краще - суттєво дорожчі, ті що дешевше - суттєво гірші. Звісно я про нові мотоцикли. І при цьому його крейсера 110-130 на трасі вистачає з головою, витрати палива не пропалюють діру в бюджеті, як от у власників ретро-дніпров, і він дає нормальний рівень комфорту. І ті хто запевняє, що, скажімо, у В-Стром 650 краща підвіска, а у Версуса краща динаміка, звісно праві. Але чи адекватно порівнювати байки з цінниками майже 5 і понад 10 тис. дол. в салоні? У байка є пару дитячих хвороб, які здається вже в серіях з 2020 року виправили. Я про скидання приборки і кільце глушника. Відзначу, що серед кількох сотен користувачів в домінар-чаті з цим стикались лише кілька людей. Я особисто - ні. Достоїнств набагато більше. Ще пару слів про бренд: Баджаж - це 3й по потужності виробник мото в світі, і Кавасакі наприклад не соромляться ставити свій товарний знак на домінари, що продаються в Індонезії. Порівняйте до речі обсяг моторинку Індонезіїї і Європи, результат вас здивує. Наостанок поясню свою 4 за комфорт. Вібрації тут ні до чого, вони абсолютно помірні і особисто я їх майже не помічаю. До речі часто скаржаться на них саме власники посилених кліток, силіконові прокладки їм в поміч. Для мене більшим мінусом є невеликий бак, якій заставляє кожні 200-250 км робити зупинки на заправку. Байк категорично рекомендую тим, кому потрібний універсальний мот для асфальта.

KTM 390 Duke 2021

KTM 390 Duke 2021

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник 5 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Однин з найкращих мото даної кубатури, якщо не найкращий. Місто це його царина, тому що потужності достатньо з головою, при цьому немає кінського розходу як на 600+ або старих 400х . Вага, коротка база та регульований задній аморт дозволяють заточити цей мот під себе таким чином що він буде рулитись як велосипед. З мінусів: додам що з штатними зеркалами трохи зашироко виходить, не у всі щелини можно на швидкості протиснутись. А також мабудь абсолютна відсутність місця для речей більших за мотозамок. Також варто звернути увагу на передню вилку, майже 1 в 1 як і у ямахи мт03 та 07 - вилка мʼяка дуже, для райдера під центнер - мот буде не дуже комфорно кивати при різкому гальмуванні Дуже классно себе показує як на прямих і в потоці авто, так і на звивистих дорогах і майданчиакх для тренувань. Бака вистачає на 220-250 км по місту. Непогано показує себе і на бездоріжжі. Так це не ендурик але відсутність асфальту не стане для вас проблемою, маючи навички можна катати майже по будь яким дорогам.

Yamaha YBR 125 2015

Yamaha YBR 125 2015

об`єм багажника

Перший власник 53 тис.км 3 л / 100 км Сім'я

Всём привет! Взял "юбрика" по случаю, особой необходимости в принципе не было, но сейчас не жалею вообще. В пробках не стоишь, независимости от общественного транспорта тоже нет, доехать можно куда угодно, летом просто класс. Плюс экономия, дешевле только даром. Мотоцикл для своего класса очень хорош:маневренный, лёгкий, шустрый.Единственный,по моему мнению минус, мало места для багажа. Но в продаже есть множество дополнительного оборудования, кофры,сумки,держатели и прочее, выбор огpомный. Под себя можно доработать на любой вкус. Содержание не обременяет бюджет, подойдёт как для города, так и длительных пробегов, за рулём удобно, с управлением справится даже девушка, среди моих знакомых есть и мотоциклистки.Как первый мотоцикл, идеальный вариант. Рекомендую.

Spark SP 200R-27 2020

Spark SP 200R-27 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Перший власник 9 тис.км 2.5 л / 100 км Поїздки в місті

Мотоцикл цікавий, має непоганий вигляд як для бюджетного китайця. Має свої як переваги так і недоліки.
Ось що я про нього знаю за 3 роки володіння:

Плюси:
Невибагливий до бензину, головне щоб не етиловий.
Невилика витрата палива. В мене виходило десь до 2.5-3.0 л. / 100 і це при вазі моїх 90+кг і пасажира 55кг
Запчастини в відкритому доступі, є навіть офіційний сайт по даній марці, і там запчастини на весь модельний ряд.
Невисокий, людина ростом 160 - 175 відчуває себе комфортно.
Досить надійний двигун, на штангах. FT163FML
Дискові гальма в круг, причому 2-х поршневі.
Достатьно шутсрий і керований як для 198сс
Як я говорив вище, що моя вага 90кг і зріст 180 то цей 15 сильний двигунець зумів по трасі розігнати мене до 127 км/г
Досить непогана якість збірки, все надійно затягнуто і нічого не відвалиться. Але є і мінус.
Мінуси:
Крихкий і відносно дорогий пластик.
Якість поворотників жахлива, в перший рік використання уже запотіли і пожовкла плата.
Щоб добратись і сняти карбюратора потірбно весь передній і боковий пластик і бак ще в придачу
Звук вихлопної жахливий, і сама магістраль має вузький внутрішній діаметр, що навіть кажеться, що він задушений.
Накшталт двигуна, то стоїть масляна центрифуга. Аля технологія 70-х років.
Я за неї навіть і не знадував, аби не приходилось її знімати, адже для неї потрібен спец. ключ, і вона перекриває доступ, щоб сняти корзину щеплення.
І дуже дуже жорстка підвіска, а в придачу і "полу спортивна" сідушка.

ИЖ Юпітер 5 1989

ИЖ Юпітер 5 1989

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, витрати палива, гальма, шумоізоляція

17 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Чудовий мотоцикл для любителів збирати погляди людей і возити за собою запчастини
До юпітера була планета 5 та планета 4, можу сказати, що юпітер потужніший, швидкий, але капризний в ремонті, потребує точних налаштувань системи живлення і запалення.
При дорогому маслі не димить зовсім.

Hyosung GT 250R 2008

Hyosung GT 250R 2008

коробка передач

Перший власник 3 тис.км 3 л / 100 км Поїздки в місті

Купував новим з салону. Як перший мотоцикл підійшов ідеально. Зовнішність супер. Споживання пального низьке. Як для 250 кубів їде супер. Із мінусів задній амортизатор і не м’яко перемикається передачі.

Harley-Davidson Fat Boy 2018

Harley-Davidson Fat Boy 2018

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива

ціна

5 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Очень харизматичный, основательный, крепкий, добротный, красивый, надежный и взрослый мот.
Прекрасно подходит для того, чтоб снять стресс после сложного рабочего дня! 30 минут вчених покатушек на этом байке - уже достаточно чтобы выветрить весь негатив из головы.
Из недостатков - подвеска не подходит для плохих дорог.
Ничего не ломалось. Ни разу не подвёл.
При этом расход 92-го бензина приятно удивляет. У меня реально получалось от 4,8 л/100 км в городе при спокойном движении, до 6,5 л/100 км. при активном. С учётом объёма двигателя в 1868 см3 - это очень скромно.

• Погано
    2.4
Bajaj Pulsar NS200 2021

Bajaj Pulsar NS200 2021

динаміка, витрати палива, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, ціна

Подорожі

В мотосправі початківець. Після покупки майже відразу зьявився жахливий скрип в задньому колесі при перекочуванні та малій швидкості. Проїхавши якось зранку 300 метрів після старту загальний пробіг був уже десь 100 км, завсвітився світлодіод тиск масла. На фірмовому СТО проблему з тиском масла не вирішили, запевняючи, що це нормально, держіть більші обороти.
Скрип заднього колеса вирішили, але проїхавши по невеличкій калюжі, скрип, зявився знову, мабуть ще більше.
Мотоцикл для мотомеханіка і спеціаліста, не для початківця.
Нікому не рекомендую

Musstang Region 2020

Musstang Region 2020

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Перший власник 13 тис.км 4 л / 100 км Поїздки в місті

Доброго всім дня надіюсь цей відгук буде комусь корисний для покупки цього апарата. Купив я його ще в 2020році за 930$ це хороша ціна, непоганий вигляд, і непогана якість ходової та мотора. Рама і сам метал на ньому не є поганий він не ржавів після снігу і посипаних доріг. З цим проблем не було. З плюсів: це дешеве обслуговування. Деталі є доступні навіть в міських магазинах. Добре тримає дорогу навіть на піску. Хороша динаміка, якщо їхати без пасажира досить різкий, якщо раніше не їздив і не знаєш шо таке мотоцикл і сцепення, привикати буде тяжко але це все дрібниці. На диво хороший мотор який на стан 13 тисяч пробігу не вимагав якогось ремонту зовсім. Для того щоб розібрати пів пластику на мотоциклі не потрібно буде навіть ключів- це добре, зручно. Хороший візуальний вигляд. Тепер як би не було продовжу мінусами: це сама якість пластику він кришиться. Від вібрацій як і на любих не дорогих кит.мотоциклах відкручуються болти, за цим треба дуже дивитись. Світло….якщо не поставити доп світло або не залізти у фару ви нічого не будете бачити в ночі. Покраска деталей, біля підножок пластик, метал просто стирається. Скрип підвіски. Вибачте та додавайте якщо щось забув дописати. Висновок: На початок для навчання і для розуміння що таке мотоцикл його ремонт і «абгрейд» то це хороший варіант по ціні і якості. Всім гарного вечора. Слава Україні

Viper Active 2017

Viper Active 2017

об`єм багажника

Перший власник 8 тис.км 1.8 л / 100 км Поїздки в місті

Владею данным аппаратом уже 4-тый сезон. Пробег 8тис.км. ничего не менял кроме масла, и цепи, очень економичный, трасса-1,7л, город-1,8, по селу берет где-то до 2л. Максимальная скорость 90-100км.час. коробка полуавтомат 4-рех ступка, круговая. Мотоцикл очень красивый и надёжный советую всем купить!

BMW R 1100 1997

BMW R 1100 1997

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Раньше делали вещи!
97 года…. А уже стоял АВС который и по сей день прекрасно работает, как и все остальные узлы. Даже подогрев ручек…у меня на Дукати такого нет
Мотоциклом остался довольный! Всё работает как часы. За время эксплуатации вышли из строя только тросик газа и сцепления.заменил и поехал дальше.
Универсальная техника. Комфортно кататься по городу. Захотел на дальняк - пожалуйста. Подцепил быстросъёмныйе кофры и в путь.
Мягкий, комфортный, многоцелевой. Подойдёт как начинающим байкерам так и тем к то уже на опыте!

Yamaha MT-09 2014

Yamaha MT-09 2014

динаміка, якість збірки, керованість, ціна

18 тис.км 5.5 л / 100 км

Сразу хочу сказать, что мотоцикл "не мой", поэтому критика условна. Собственно с неё и начнём. У меня первое, самое злое, поколение без трекшена но с абс. Отьездил на нём 2 сезона и жутко не нравятся следующие моменты
1 - Обороты ниже 3тыс.об не переваривает, при монотонном движении сплошная дерготня во всех режимах. Минимально стабильные обороты ок 3500. Проблема в том, что в диапазоне 3-4тыс.об мотор выходит на 90% тяги, судя по графикам. Что это означает? Мотоцикл не может ехать спокойно, в ритме городского потока. Прирост тяги совершенно взбалмошный - разгрузка переднего колеса, проворачивание заднего - это как здрасте. Электронный дроссель тоже как-будто мешает точно дозировать газ. Двигатель, как говорится, творит только крупными мазками.
2 - Серьёзная склонность к воблингу после 160. Лечится демпфером.
3 - Работа мотора на холостых - свистящая и гремящая какофония. Не солидно при общей крутости байка. Шумно работает 5я и 6я передачи
4 - Пробки это зло - на низких оборотах мотор не стабилен, быстро нагревается, да ещё и руль широкий.
О плюсах все уже слышали - сумашедший мотор, подрывающий на любых оборотах выше 3тыс, малый вес и отличная управляемость. 3-цилиндровый кроссплэйн классно звучит под газом. Я бы ещё отметил дизайн и проработку отдельных деталей - особенно мне нравится внешний вид рамы, форма бака и эти 10-спицевые диски.
Резюмируя хочется сказать, что мотоцикл не однозначен. В большинстве повседневных ситуаций даже опасен, т.к. провоцирует на быструю езду, чему способствует пламенный мотор, но не даёт именно чувства полного контроля ни подвеской, ни тормозами, ни нервной реакцией на открытие газа. Эффективен в узком диапазоне 60-160 км/ч и на пустых дорогах. В общем, идеальный снаряд для адреналиновых маньяков и самоубийц.

Yamaha BT 1100 Bulldog 2003

Yamaha BT 1100 Bulldog 2003

об`єм багажника, шумоізоляція

60 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Можно сказать, что Многоцелевое использование ему подходит:
Туризм - до 700км/сутки+ замена сидухи на эргономичную ++
Город + очень удобный, очень маневренный +++
Пересеченка возможна на адекватной резине +
Прост, непрехотлив, надёжен и брутально красив.