Москвич/АЗЛК 1 відгук про Москвич/АЗЛК 412 1994 року

Москвич / АЗЛК 412 1994

Москвич / АЗЛК 412 1994

дизайн кузова, керованість

были сломаны колеса

хороший 412 особено я зимой 15.11.09 я зделал ему спойлер, токой желтый хрен едет на улице сообщил мне владелец тайоты рав-4 я на нем разгонялся под 92 км/ч он хорош кузовом отличный вид СООБЩИЛ сосед

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 106 відгуків про Москвич / АЗЛК 412
Москвич / АЗЛК 412 1979

Москвич / АЗЛК 412 1979

об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова

Дешевый в обслуживании, никогда не подводил, кузов крепкий и особо не гниет, регулярные то как у всех! В целом машина нормальная для первой!

Александр

Дивитися всі 557 відгуків про Москвич/АЗЛК
Москвич/АЗЛК 2141 1992

Москвич/АЗЛК 2141 1992

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, витрати палива

Класне велике комфортне авто. На раз вище від 9 х тазів. Програє лише в динаміці розгону. Менше шумів від 9ки і проходимість просто супер. Зимою на хорошій дорогій гумі витягував паркетніки з суглобів. Нормальна якість салону і менше шумів. Ходова невбиваєма,--- ремонт раз у рік. Потрібно слідкувати за кузовом. Москвічовський мотор якщо з дорогими свічками, добрим карбюратором ---- працює не гірше Ваз правда їздив на 95й.

Роман

Відгуки про моделі Москвич/АЗЛК