Москвич/АЗЛК 2 відгука про Москвич/АЗЛК 2140 1983 року

Погано
2.9
    2.5

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Москвич/АЗЛК 2140 1983

якість збірки

свечи трамблёр.....или бензин такой лил???)))

моя первая машина вооще не убиваемая!!!!просто космич какойто!!!вжигал два года на даче по полям,раскручивал по полной!за 2 года поменял свечи и масло 1раз!потом продал другу-дурак!он улетел вкувет оторвал масленый фильтр с корнем.и что ,она ещё 2 дня ездила без масла))жесть! езжу на 99 хочу такую печку как на2140))

якість збірки

мне в нём нравится всё но есть некие проблемы а так машина просто клас !!!

Дивитися всі 126 відгуків про Москвич/АЗЛК 2140
Москвич/АЗЛК 2140 1981

Москвич/АЗЛК 2140 1981

дорожній просвіт, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Сім'я

Один из первых моих автомобилей, поэтому многое ему прощаю. Из недостатков: кулиса, при включении третьей передачи, "Сеня, береги руку!", можно разбить пальцы, с опытом уже ловишь как старый ЛАЗо вод. Трамплер возле колеса, при езде по лужам, далеко без полиэтиленового кулька не уедешь. Печка никакая, реально холодно. Дверные ручки наружные и внутренние никудышные. Дворники вытирают пол стекла, расход, как для легковушки не радовал. Сзади с трудом умещаются двое, о троих речи быть не может. Запчасти очень дорогие, так как ими никто не торгует. Достоинства, можно купить за не большие деньги, поэтому не жалко.

Дивитися всі 566 відгуків про Москвич/АЗЛК
Москвич/АЗЛК 2141 1992

Москвич/АЗЛК 2141 1992

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, витрати палива

Класне велике комфортне авто. На раз вище від 9 х тазів. Програє лише в динаміці розгону. Менше шумів від 9ки і проходимість просто супер. Зимою на хорошій дорогій гумі витягував паркетніки з суглобів. Нормальна якість салону і менше шумів. Ходова невбиваєма,--- ремонт раз у рік. Потрібно слідкувати за кузовом. Москвічовський мотор якщо з дорогими свічками, добрим карбюратором ---- працює не гірше Ваз правда їздив на 95й.

Роман

Відгуки про моделі Москвич/АЗЛК