Mitsubishi Відгуки про Mitsubishi Virage

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 4573 відгука про Mitsubishi
  • Mitsubishi Lancer 2010

Mitsubishi Lancer 2010

Mitsubishi Lancer 2010

шумоізоляція

Користуюсь автомобілем 5 років , у використанні авто майже кожного дня, раз в місяць стабільно маю далекі поїздки,за цей час замінив масло, фільта, та свічки,перебрав ходовку,стойки давно були запотівші тому одразу і все перебрав, двигун 1.5 бензин, возив будівельні матеріали з магазину, і вулики, пишуть що мотор слабий, але його по місту і за межами вистачає з головою, якщо ви любите швидкість, то беріть ралліарт. Авто не підводило жодного разу, в'їхали в багажник мені було дтп, розборок лансер багато, що мене здивувало, тому з запчастинами проблем не має, обслуговування по запчастинам± як звичайна іномарка, але якість запчастин норм, можна замінити, і бути впевненим, що туди вже не треба лізти. Авто задоволений. Рекомендую. Якщо ви не гонщик, і замінювати масло, надійне та економне сімейне авто.

Ігор

Відгуки про моделі Мітсубісі

Хочете придбати Мітсубісі Віраж та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mitsubishi Virage від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Мітсубісі Віраж будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.