Mitsubishi 1 відгук про Mitsubishi RVR 2004 року

дизайн кузова

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Mitsubishi RVR 2004
Mitsubishi RVR 2004

Mitsubishi RVR 2004

большой салон , точнее вместительный высокая скорость , полный привод, привлекательный внешний вид!

Задние колеса ломаются на 100 тыс км. и не белого цвета!

Здравствуйте, читатели моего отзыва! Честно я сам хочу себе такую машину а знаете в связи с чем я хочу её ? Во первых я с первого взгляда полюбил её дизайн ! Ох как она выглядит на первый взгляд не скажешь что это семейный автомобиль! Ну по-правде кто-то видел машину которая выглядит на столько сексуально и привлекательно, наверно это самый красивый и амбициозны автомобиль тех лет! А вообще он и сейчас выглядит на все сто если бы у меня был выбор перед новым минивеном или этим я бы взял его! А он единственный в своем роде ведь у него полный привод и хороший клиренс!Вообще а для чего такой автомобиль? Ну мое мне он нужен для активного человека, который любит природу он выезжает за город все семьей у него есть собака .А вот нужен вам такой автомобиль? то вам отвечать в комментариях я жду их!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 50 відгуків про Mitsubishi RVR
  • Mitsubishi RVR 1994

Mitsubishi RVR 1994

Mitsubishi RVR 1994

Просторный, привлекательный, универсальный.

Часто ломается,проблема с задней боковой дверью.

Прежде чем купить прочитал множество отзывов и рекомендаций. Внешне машина мне понравилась, салон удобный и просторный. За 200 000 тысяч само то. Спустя пару месяцев начала глючить коробка. После этого, за 4 месяца менял расходники и по ходовой (серьги, подшипники и т. п.). Периодически глючила электрика или замок зажигания, глохла на ходу.На 5 месяце эксплуатации выехали на междугороднюю трассу, где полетел двигатель (поршень тупо вылетел и раскорябал всю головку)За год эксплуатации поменял практически всё(свечи, фильтры, основные части ходовки и т. д.)В общем я потратил на ремон и замену всего ещё около 170 000 тысяч.

Hell-Devil

Дивитися всі 4573 відгука про Mitsubishi
  • Mitsubishi Lancer 2007

Mitsubishi Lancer 2007

Mitsubishi Lancer 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, гальма, шумоізоляція

200 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

2.0 мотор, перше авто. Як на мене - ідеальне перше авто, особливо з дволітровим мотором: можна і 200 поїхати з гірки і зі світлофора Авео нахлобучити. Тобто і на трасі почувати впевнено при обгонах і в місті комфортно рухатися. Розхід між трасою та містом, до речі, відрізняється ледь не вдвічі, можливо, тільки у мене так, хоча в паспорті теж різниця велика. У мене газу на трасі +- 8, у місті до 14, навіть, якщо топити зі світлофорів. В плані надійності теж норм. Нічого не ламалося само, поки що тьфу, тьфу, тьфу. Виправляв все, що залишилося від попередніх власників. Салон, як на мене, найкращий. І це досягається за рахунок посадки, керма і інших деталей, які ледь помітні. Причому, я їздив в 1.6, усі експерти в інтернеті казали, що салон сильно відрізняється, як на мене не критично. Єдина разюча різниця - кермо, але ж його можна легко змінити. Навіть набагато сучасніших машини тобі не подарують такої насолоди всередині. Хіба що планшет прикрутять на торпедо. У дволітровому Лансері у тебе враження, що ти сидиш в гарматі-боліді. Коли ти вперше туди сідаєш, то відразу правильно сидиш, правильно руки кладеш на кермо, не знаю за рахунок чого, але... Я купив цей Міцик відразу, після того, як проїхався, без вагань і це, мабуть, його найкраща характеристика. Не буду говорити про погану ізоляцію, для мене це не проблема, адже стоїть вихлоп, який приємно слухати. Тому навіть, незважаючи на те, що це старе авто, воно і досі залишається найкращим першим автомобілем. Керується, достатньо динамічний на 2.0, відчуття спортивного авто, при цьому, комфортний, багато місця всередині, чотири двері, місткий багажник, як на мене. Все норм

Andrii Ivanov

Відгуки про моделі Мітсубісі