Mitsubishi 1 відгук про Mitsubishi L 400 груз. 2000 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Mitsubishi L 400 груз. 2000
Mitsubishi L 400 груз. 2000

Mitsubishi L 400 груз. 2000

шумоізоляція

читаю відгуки про деліку і вирішив сам написати. в мене все інакше, до пального не вибаглива, ніколи про таке навіть не парився, вляв що вляв і поїхав(володію машиною біля 3 років, наїзджаю кілометраж великий), масла не бере від заміни до заміни ні грамма, витрата пального 7 літрів на сотню і байдуже літо, зима, місто, траса. машині взагалі все байдуже, чи виїхати на сходи, чи бардюри переїхати, не парюся. чи їду з горба чи під горб мотор тягне так що дивишся реально тільки як в поворот війти і не думається на якій передачі, запас сили такий що можна кинути в прицеп тонну срузу і під горб на 4-5 передачи виїхати ніби пустий. по ремонту все стабільно як і в інших авто, ремінь, масла, фільтра, тормозні колодки, тормозні диски, в щепленні вижимний диск, в генераторі щітки, все міняв виключно по регламенту від пробігу.нічого не ламається раптово, довго гудить, скрипить поки знаходиш що то сталось. але все стабільно по їзді всі поломки, так би мовити планові. з недоліків на мою думку є 3: перше передачі на рулю не дають змогу розлягтись в кріслі, інакше не дотягнутись до ричага, другий недолік що на трасі пустим не поїдеш більше як 120 км за годину, дуже кидає, треба вантажити, третій недолік не люблю задню дверку що вверх підіймається, мені привичніше щоб було дві в сторони. доречі задній привід мені сподобався, в ожеледицю на передачі без проблем можна зїхати. коли машину починає на слизькому розвертати то достатньо просто газ відпустити і на двигуні машину зразу вирівнює. по кузові також трішки мені не сподобалось що гниє, бляха як у старої волги, вистачає на довго але мити машину треба і підмальовувати низи. ну це після попередньої з лужоним кузовом я просто вважаю за недолік.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 4572 відгука про Mitsubishi
  • Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Вибирав кросовер в районі 8-9тис. У. О. Вибір був між бензиновими аутлендером 1, туксоном 1 і спортеджем 1. Опишу чому вибір впав на аутлендер, які в нього об'єктивні переваги: краще тримає трасу; двигун має гідрокомпенсатори; класична міцна роздатка без технічних слабостей " в інших передній підшипник кардана засипає дорожною пелюкою, що з часом призводтюить до розбивання вузла де кріпиться підшипник; більший багажник; комфортніший салон; сколи краски не призводять до рижиків та іржі на блясі та у швах де нанесений герметик" чим можуть страдати інші залежно від заводу і країни виробника; класний спортивний вигляд.

Олександр

Відгуки про моделі Мітсубісі