MINI Відгуки про MINI Cooper Convertible USA

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 69 відгуків про MINI
  • MINI Cooper 2003

MINI Cooper 2003

MINI Cooper 2003

об`єм багажника, шумоізоляція

Мені машина зайшла. Для міста дуже прикольна, дороги тримається просто шикарно. Набір щеплення 3650грн люк. Як на мене по запчастинах дешевше середнього. Росхід палива як для 16ти клапаного двигуна 100-110 траса 5.5літра це не багато. Заміряв розгін до 100 сам в машині 8.4сек це досить швидко . Жосткувата але мовчки без скрипів в салоні. БМВ є БМВ…

dima

Відгуки про моделі МІНІ

Хочете придбати МІНІ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про MINI Cooper Convertible USA від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про МІНІ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.