Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz Vito пасс. 2000 року

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Vito пасс. 2000

Mercedes-Benz Vito пасс. 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

500 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Хорошая неприхотливая,дешевая в обслуживании. Вот только 20 лет,а с этим ничего не поделаешь

якість збірки, простір салону

Перший власник 380 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Удобний, комфортний, одним словом сімейний автомобіль.Великих капіталовкладень під час експлуатації не потребував.

Mercedes-Benz Vito пасс. 2000

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

якість матеріалів, шумоізоляція

Прочитал немало отзывов о других машинах. Решил написать о недавно проданном друге. Отъездил 7 лет - 80 тыс. В основном катался в городе. Было за это время и две дальние поездки (по 2.500+ км): машина на удивление не подвела. В двух словах - надежная машина. Ходовая надежная, раз в год замена расходников (чаще всего летят пыльники и у меня почему то кулаки). Пару раз за эти года менял пружины задней подвески - тоже недешевое удовольствие. Я себе поставил 16 диски и это я вам скажу небо и земля по сравнению с 15. Рекомендую. Мотор тяговитый. Без нареканий и не подводил ни разу. Аналогично коробка. У меня был 108 (самый слабый говорят..), но на трассе с турбиной я легко делал необходимые обгоны. Хотя чуток мощности бы не помешало. Ест вообще мало! при таком то весе 6+ литров дизеля это просто бомба! Еще один плюс что очень много таких авто в разборке и любую запчасть можно без проблем найти. Правда и цены гнут за них неслабые и пофиг что машине 18 лет... Дальше плюсы смысла расписывать нет. О минусах. Очень шумная!!! Как не утепляй, как не меняй виброизоляцию - из под арок шум все равно есть. Салон тоже как не прикручивай дает шум. Людям из задней части салона надо говорить минимум на повышенном тоне чтобы было слышно. "Добавляют жизни" двери - боковая в салон и задняя ляда. Замки со временем ждет выработка, ролики тоже уходят. Кроме того, у меня был вариант без кондюха - это "легкая" жесть летом. Я люблю ездить с открытым окном, но не всегда и это спасало. Время от времени всплывают проблемы с электрикой - на задней двери постоянно уходит из строя дворник, а размораживатель стекла в принципе не работал. Кроме того грязь накидало на проводку сзади и счастье что быстро это нашел. Ну и очевидный САМЫЙ ГЛАВНЫЙ минус этого авто - гниение корпуса. Что ни делай с ней - гниет она нещадно и постоянно. Первыми уйдут пороги и арки. Глушитель. Добротная покраска обойдется в очень не слабую сумму по отношению к стоимости самого авто. И не факт что она спасет уже "уставший" металл. Но в целом, как я уже говорил, если бы не это, то такую машину надо иметь второй в доме.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 73 відгука про Mercedes-Benz Vito пасс.
Mercedes-Benz Vito пасс. 1997

Mercedes-Benz Vito пасс. 1997

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 273 тис.км 8 л / 100 км Сім'я

Володів автомобілем 17 років, купив 04.12.2003 року, продав 11.03.2020року, при купівлі заявлений пробіг на одометрі становив 99,0тис.км, я проїхав 174,0 тис.грн. Вважаю, що 638 кузов самий вдалий і самий гармонічно створений. За період експлуатації поміняв передні стійки, праву опору, задні сайлен-блоки підрамника, у 2019 році поставив рем-комплект задніх тормозних супортів. Пробіг не великий у звязку з тим, що у користуванні не один авто. По мотору, коробці нічого не мінів. Технічне обслуговування, заміна мастила і фільтрів проводив самостійно у проміжку 9-10тис.км. Автомобіль не крашений, перевіряв приладом, сам красив бампера, задній 2 рази і пороги від сколів. При продажі авто не мав ржавчини, він-номер в чудовому стані. Авто зберігався у гаражі, використовувався в основному як сімейний авто на дальні відстані, але час від часу перевозив і вантажі. Автомобілем більш ніж задоволений, в ті роки проектували автомобілі інженери, а не маркетологи. Люди, які пишуть, що авто погане, ржаве відро, скоріш за все купили автомобіль у поганому стані. Якби в наш час випускали, купив би ще раз, але новий.

Иван

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц