Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz Viano 2007 року

Mercedes-Benz Viano 2007

Mercedes-Benz Viano 2007

шумоізоляція

Перший власник 300 тис.км 7.8 л / 100 км Сім'я

Чудовий надійний як паровоз! Думаю що ми колись ще будемо згадувати довго за таку надійність й практичність,тому як з 10х років пішло все ресурсне котре їде до 300-350 тис. й все,ремонту не підлягають, це надійне комфортне авто який за 2 роки я проїхав немало та дальні подорожі, й ніколи ніде не став у проблемах як інші відносно французів та америкосів чи фольксвагенів машина недорога в обслуговуванні чудово керується,надійна і безпроблемна! Та з надійними коробками й двигуном мільйонником! Оцінку ставлю тверду 5!

275 тис.км Комерційні перевезення

Автомобіль надійний, не дорогий в обслуговувані хороший вибір для далеких подорожей!

Mercedes-Benz Viano пасс. 2007

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна

Сім'я

Удивительно приятный автомобиль для семьи, исключительный комфорт в длительных путешествиях!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 15 відгуків про Mercedes-Benz Viano
  • Mercedes-Benz Viano 2011

Mercedes-Benz Viano 2011

Mercedes-Benz Viano 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, шумоізоляція

212 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Король на дорозі. На будь-якій дорозі. Чи ожеледь чи снігопад, чи дощ як стіна, чи по гірській дорозі, чи дорога вільна і гарна. В машині дуже зручно для великої родини подорожувати. Альтернативи не має. Новий V-class не має такого дорожнього просвіту. Якби не карантин, через що ми не можемо їздити за межи держави, я б її не продавав. По витратах не багато. Крім регулярних ТО: заміна масла, фільтрів, гальмівних колодок тощо, не можу пригадати. Близько 1500 грн на 10000 км. Можливо мені пощастило. Мінуси — деколи важко паркуватись у місті.

Тарас

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц