Mercedes-Benz Відгуки про Mercedes-Benz Viano 2005 року

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 15 відгуків про Mercedes-Benz Viano
  • Mercedes-Benz Viano 2007

Mercedes-Benz Viano 2007

Mercedes-Benz Viano 2007

шумоізоляція

Перший власник 300 тис.км 7.8 л / 100 км Сім'я

Чудовий надійний як паровоз! Думаю що ми колись ще будемо згадувати довго за таку надійність й практичність,тому як з 10х років пішло все ресурсне котре їде до 300-350 тис. й все,ремонту не підлягають, це надійне комфортне авто який за 2 роки я проїхав немало та дальні подорожі, й ніколи ніде не став у проблемах як інші відносно французів та америкосів чи фольксвагенів машина недорога в обслуговуванні чудово керується,надійна і безпроблемна! Та з надійними коробками й двигуном мільйонником! Оцінку ставлю тверду 5!

Роман

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
  • Mercedes-Benz E-Class 1994

Mercedes-Benz E-Class 1994

Mercedes-Benz E-Class 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, керованість

340 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Їздив на w124 протягом 3-х років, чудовий надіний автомобіль, простота запорука надійності. Дуже витривала ходова, чудова якість матеріалів, простий механічний ПНВТ та механічні форсунки, єдиний недолік двигуна 2.0 дизель це мала потужність 75 к.с. на 1600 кг це справді замало.Витрата палива була 5.5-6л по трасі, 8-10 по місту. Серед дизелів найкращі це om605, 2.5 дизель, 1993-1995-тих років. Стосовно двигунів цих авто: всі двигуни але від 1993 року, до 1993 року там встановлена система вприску KE-JTRONIC - по суті це карбюратор який керується електронікою, потужності в таких двигунах мало а проблем багато. При купівлі варто звертати увагу на кузов: арки, пороги, крила і не просто подивитись візуально подивитись а перевіряти товщиноміром, або хоча б магнітом, бо це все могло вже згнити, його зашпаклювали і так продають, таке через рік вже знову вилізе. Якість збірки салону 5+ Вартість запчастин адекватна, всі розхідні матеріали легкодоступні, стосовно деталей кузова чи салону, або різних додаткових опцій таке вже знайти важче. Бажаючим купити раджу купляти авто дорожче ніж середня ціна по ринку, щоб стан авто був якомога кращим, переконався що краще 1 раз заплатити дорожче ніж потім витрачатись на ремонт. Після цього авто маю w210 - вічні проблеми з електрикою, знав би що таке буде залишив w124

Андрій

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц