Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz Sprinter 416 груз.

4.9

вартість обслуговування, динаміка, гальма, керованість

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Sprinter 416 груз.

ціна

250 тис.км 12 л / 100 км Комерційні перевезення

Надёжный, выносливый автомобиль. Лучший в своём классе.
2.7 двигатель, мощный и долговечный, при интенсивной эксплуатации. С автоматической коробкой передач расход 12 литров . Думал будет больше.

Mercedes-Benz Sprinter 416 груз. 2000

Mercedes-Benz Sprinter 416 груз. 2000

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість

300 тис.км 12 л / 100 км Комерційні перевезення

Отличнй , выносливый комфортный автомобиль , особенно как для коммерческих поездок !

Лучше нету

Дорогой ремонт

Самый лучший и надежный грузовик в своем класе Даже нету с чем сравнить

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц

Відгуки про Мерседес-Бенц Спрінтер 416 вант. по рокам

Хочете придбати Мерседес-Бенц Спрінтер 416 вант. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mercedes-Benz Sprinter 416 груз. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Мерседес-Бенц Спрінтер 416 вант. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.