Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2010 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

простір салону, гальма, ціна

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2010
Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2010

Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

простір салону, гальма, ціна

Комерційні перевезення

Хороша динаміка, маленький паливний бак, велика кількість оригінальних запчастин та аналогів, слабка стійкість дверей до корозії.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 12 відгуків про Mercedes-Benz Sprinter 313 груз.
Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2006

Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 201 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Спринтер - класне авто, шкода, що з роками нові авто не стають якіснішими. Подобається надійність ходової, трансмісії, кузов бомба, пластик не затирається. Двигуни потужні, довго ходять. Мінуси - паливна система не полюбляє погане паливо. Мастило в Україні потрібно змінювати не кожних 10 тис. км, а навіть 8 тис. км. Турбіна підкидує мастило - болячка усіх Спринтерів. Корозія теж їх болячка, але у нас реагенти зимою роблять свою справу, в Європі живуть довше, потрібно слідкувати та обробляти днище. Загалом найкращі авто старшого покоління!

Андрій

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, якість матеріалів

вартість обслуговування

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає! також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок. Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Ілля

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц