Mercedes-Benz 135 відгуків про Mercedes-Benz 2006 року

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування

Сім'я

Якість зборки супер.Комфорт керування -супер. Як у кожної авто,є свої ‚болячки‘,але ці болячки Мерседеса,коштують дуже дорого.За,майже три роки керування ,вклав 70%вартості цього авто.Хоча запчастини ставлю оригінал.Може ,в мене попався такий Мерс?Описав ,особистий випадок,за часи керування авто.Але коли він не ламається,на ньому хочеться їздити постійно.Дуже приємний в керуванні ,кльово працюють взимку всі стабілізації .Музика,шумопоглинання,дуже приємні.Точно знаю,на теперішніх авто,такої якості нема. Якщо купував би таку модель ще раз,звертав би увагу на всі недоліки Мерседеса МL,адже я знаю їх тепер як ніхто!Може тоді і не прийшлося б так багато вкладати в авто.Взагалом,якщо не враховувати поломок,саме мого мерса,машина дуже кльова і коштує своїх грошей.

Mercedes-Benz Vito 109 2006

Mercedes-Benz Vito 109 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

вартість обслуговування, шумоізоляція

321 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я

Комфортный авто в самый раз для семьи вместительный, лёгкий в управлении то по регламенту и никаких проблем. А самое главное отношение к авто со стороны владельца.

Mercedes-Benz Sprinter 315 груз. 2006

Mercedes-Benz Sprinter 315 груз. 2006

650 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Від\'їздив 500 тисяч машина дуже добра,один раз робив форсунки,раз міняв зчеплення в зборі кермову колонку з насосом ще не чіпав,коробка міст кардан рідні. Машина комфортна,мягка,надійна.

Mercedes-Benz ML 500 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Авто просто должно быть по душе!Как говорят авто как Мерс или БМВ....не зря сравнивают потому как есть скорость и комфорт,то что требуют от авто!!!!Это тот автомобиль который соеденил в себе эти качества!И не какой росход и цена не заменят те чувства которые вы испытаете осле того как вы протестируете это авто!!!!!

Mercedes-Benz ML 500 2006

Скажу одно Мерс есть Мерс. Приобрёл мл500 от владельца который соблюдал все работы по регламенту. За все время проехал 45000, проблем нивозникло ни одной. Набор сумасшедший, комфорт на 5+, Салон кожа без нарикания на износ хоть пробег уже 173000, Музыка харман кардон дают мощное и объёмное звучание. Мотор 5.0 прошёл обкатку за уровнем следить не надо. Коробка 7передач на трассе даёт хорошую экономию. Искал мощный мотор и меньше наворотов типо пневмы, привода багажника бо эт у них расходник и геморрой, как и моторы 3.5, 5.5 бензин. Пришлось конечно долго искать, версий в164 кузове и с надёжным мотором м113 мало. Так машина сел и едешь куда надо, она не подведёт. Расход газа город 20 трасса 12. Ну если в пол давить то и 25. Нет смысла в дизеле бо они жрут в городе 13+. Если ищите мл то лучше взять этот вариант который будет служить верой и правдой.

Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2006

Mercedes-Benz Sprinter 313 груз. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 201 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Спринтер - класне авто, шкода, що з роками нові авто не стають якіснішими. Подобається надійність ходової, трансмісії, кузов бомба, пластик не затирається. Двигуни потужні, довго ходять. Мінуси - паливна система не полюбляє погане паливо. Мастило в Україні потрібно змінювати не кожних 10 тис. км, а навіть 8 тис. км. Турбіна підкидує мастило - болячка усіх Спринтерів. Корозія теж їх болячка, але у нас реагенти зимою роблять свою справу, в Європі живуть довше, потрібно слідкувати та обробляти днище. Загалом найкращі авто старшого покоління!

якість матеріалів, шумоізоляція

Майже не ламався ,Дуже задоволений машиною.Хто купе не пожалкує.Всі заміни по регламенту.але якість наших доріг.

Mercedes-Benz R 350 2006

Mercedes-Benz R 350 2006

11.5 л / 100 км Сім'я

Удобный. Вместительный. Дети в восторге от их собственной территории с зарядкой для гаджетов :Зимой в снег как джип. Салон как у S класс.

Mercedes-Benz C 220 2006

Mercedes-Benz C 220 2006

динаміка

об`єм багажника

Пытался понять что же мне больше всего не понравилось в 203м кузове...и не смогу найти реально ничего. 2.2 дизель, 110кВт, 150л.с. - ничего необычного когда читаешь это в 2021 году, характеристики не снимают звёзд с небес. Однако когда садишься за руль понимаешь что это воплощение инженерной мысли для человека. Ты человек. Все кнопочки в нужном месте, рулежка невероятно точная, выворот колес отменный, динамика и летом и зимой прекрасная, от точки А до точки Б без проблем. Всегда. В любое время года. Это машина которая всегда заведется и доедет. Меняю на другую лишь по причине того что нужен СУВ с большим багажником.
Задний привод зимой работает лучше перепреднеприводных "новинок". Никогда нигде не застревал. ESP зимой отрабатывает на все бабки. Не бойтесь этой тачки, таких больше не выпускают. Если наши ещё живой 203й - берите! Э

Mercedes-Benz B 200 2006

Mercedes-Benz B 200 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, гальма, ціна

Купив на пробігу 220 тис., зразу замінив підшипники в коробці передач 450 у.е з роботою. Салон точка і бежевий, дуже марки, краще темний брати. За 20 тис. замінив передні стойки рідні стояли ще 200-у.е, ступічні підшипники передні 100-у.е, сайлентблоки по кругу 350-у.е, До двигуна питань немає 136 к.с хватає по місту і на трасі біжить добре, авто на мою думку дорогувато за ціною, але це мерседес! На диво в ньому в салоні місця достатньо для високих людей! Город на 2 літровому двигуні город 10 траса 7, середній на табло скаче 8.3-8.5

вартість обслуговування

Для сімї авто шикарне, їздити на цьому авто одне задоволення, особливо на далекі відстані, відпочинок, рибалку. Зимою також суперове, безпроблемне авто. Головне вчасно обслуговувати машину і не буде ніяких проблем.

Mercedes-Benz S 500 2006

Mercedes-Benz S 500 2006

Замечательная машина с такой машиной очень тяжело потом будет расставаться. Очень комфортная и тихая как для города так и для дальних поездок. В машине есть абсолютно всё для комфортной езды в наше время. Если говорить о поездке то на 242 тыс. первый раз был поменян насос гидроподвески который обошёлся в 2000$. Сразу не рекомендую его реставрировать потому что везения 50/50. Благодаря тому что есть возможность поднять автомобиль, его проходимость и дорожный просвет становится больше, сама подвеска очень мягкая. Мотор 5.5 AMG вообще не вызывает каких либо забот и едет очень бодро, разгон от 0-100 за 6 секунд. В салоне это вообще космический корабль, есть абсолютно всё. Когда едешь зимой и включаешь подогрев сидения кайф получает и водитель так и пассажир, летом обдув сидений не даёт потеть пятому месту. Мультимедиа harman kordon не режет уши, а наоборот радует. Панорамная крыша в алькантаре смотрится очень красиво, особенно когда едешь ночью. Ночное видение позволяет удобно ехать ночью, видишь всё. Селектор переключения передач очень удобный и к нему быстро привыкаешь. Машина бомба советую брать

Mercedes-Benz Sprinter 311 груз. 2006

Mercedes-Benz Sprinter 311 груз. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, шумоізоляція

453 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Хорошая машина для работы. из минусов гнили по кузову. ТО каждые 10тыс. км. цена 5 тыс. грн. Ремонт замена демпфер. 500уе.

витрати палива

В авто сподобалось :
1.КОМФОРТ.
2.НАДІЙНИЙ.
3.ДИЗАЙН.
НЕ СПОДОБАЛОСЬ.
1. ПНЕВМА НЕ НАДІЙНА.
2. ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО.
РЕГУЛЯРНИХ ВИТРАТ НЕ БУЛО.
РЕМОНТУВАВ ХОДОВУ І ПНЕВМУ.
БАЛОН 3000ГРН. РОБОТА 600ГРН.
ЗАДНІ СТІЙКИ СТАБІЛІЗАТОРА РОБОТА 300ГРН.

Mercedes-Benz E 220 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

310 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Машина супер , все продумано.Розхід траса 100-130 до 6 літрів , місто до 8-9.Дуже надійна , але потребує певної уваги та бажано оригінальних , або принаймні якісних запчастин.До цього були мерседеси , цей мабуть найкращий . Особисто вважаю що Мерседес це для зрілих людей які цінують якість та комфорт.Хто пише що авто не надійне чи погане найймовірніше купував його по низу ринку.НЕ БУВАЄ ПОГАНИХ МЕРСЕДЕСІВ , БУВАЮТЬ ВЛАСНИКИ БЕЗ ГРОШЕЙ !

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, витрати палива

В цілому авто досить комфотртне і надійне.за час експлуатації проблеми були тільки з пневмо.метал на кузові хороший незважаючи на вік.комусь потужності двигуна не вистачає, мені хватає.кліренс хороший.Я рекомендую таке авто.мінус це пневма.

Mercedes-Benz Vito 115 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

300 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Пригнав мерседес віто 115, дуже задоволений автомобілем, в користуванні тільки 3 - місяця. В автоматі, розхід середній 10 літрів. Оригінальний пасажир, трохи погана шумоізоляція як для Мерседеса. Підвіска жорсткувата, по трасі тримається супер, як для буса. Дорого вартий в обслуговуванні, міняв тільки масла, ще нічого не робив.

Mercedes-Benz A 170 2006

Mercedes-Benz A 170 2006

динаміка, коробка передач

133 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Висока посадка, оглядовість, маневровість, економічність на ГБО 100 грн/100 км. Ціна обслуговування як на s класі. Треба по регламенту міняти масло в Варіаторі, тому, що ремонт буде дуже дорого коштувати.

Mercedes-Benz B 180 2006

Mercedes-Benz B 180 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, ціна

228 тис.км Поїздки в місті

Зручний автомобіль , комфортний , гарно керується , якість матеріалів все одним словом МЕРСЕДЕС . Якщо доглядати і все вчасно міняти на якісні запчастини , авто буде залишати приємні відчуття. Кажуть низький кліренс у мене 18 см .Негатив на варіатор - вчасно все обслуговувати і "правильно " використовувати , коробка буде надійно і якісно працювати

Mercedes-Benz 2006

Mercedes-Benz 2006

Перший власник Сім'я

Надёжный автомобиль.
Вместительный, экомичный.
Можно отремонтировать своими руками.

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц